Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

toronto prestigao chicago i sada su peti.

 

atlanta pobedom nad brooklynom skocili na osmo mesto, dok je brooklyn pao na 10.

 

 

juce sam procitao podatak, ne znam koliko je tacno, ali utah od ova 32 poraza u petnaest su imali dvocifrenu prednost...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, gggggggg said:

tim mcmahon pre neki dan rece da bi dallas bio zainteresovan za goberta ako/kada se utah raspadne u playoffu...

 

Mnogo vise timova od Dalasa bi bio zainteresovan, a imali bi vise da ponude Juti.

 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Horium said:

 

Mnogo vise timova od Dalasa bi bio zainteresovan, a imali bi vise da ponude Juti.

 

 

sta mislis, koje ekipe?

 

sada gledam listu timova i evo ovako na prvi pogled: dal, lac, mem (?), okc, pho (?), ptb (?), sas, atl, bkn (?), chi (?), det (?), nyk (?), tor, wsh (?)...

 

bilo bi tu ekipa koje bi sigurno mogle dati vise od dallasa. sve zavisi koliko utah zapravo ceni goberta i koliko ovaj zeli da ode odatle.

Link to comment
Share on other sites

Mislim da je Gober duboko isfrustriran, i da ce zeliti da ode vec posle kraja ove sezone. 

 

Hronicno biva ostavljen na cedilu od strane katastroficne perimeter odbrane Jute, koja uglavnom samo skretnicari i salje na njega protivnicke igrace, a u ofanzivi ne dobija lopte u napravljenom mis-matchu.

 

U oba slucaja Donovan Micel prednjaci u "gresima" protiv Gobera.

 

A posto je Donovan prva zvezda tima...

 

Elem, sto se tice klubova, mislim da vise ima smisla pitati kome ne treba Gober nego obrnuto.

 

A kome ne treba?

 

Ne treba Klivlendu, ne treba Denveru, ne treba Filadelfiji, Minesoti, Finiksu, Niksima i Atlanti (imho). Memfis i Portland su debatable. 

 

Ostalim timovima bi sljakao.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

gobert ima ugovor od preko 30 miliona dollara na jos nekoliko sezona, pa mislim da je lista malo duza. inace, ne slazem se sa nekim ekipama ovde, tj. mislim da nije nemoguce da npr phoenix ili atlanta trejduju za njega. new york nema previse smisla, ali bi to nekako bio bas knicksovksi potez kada bi ga doveli. 

memphis verovatno (ovako napamet, mrzi me da gledam pikove i slicno) ima najvise toga da ponudi. pitanje je dali zele da se otarase adamsa i sklanjanja jjj na pf permanentno...

ne znam za portland, nisam siguran ni da oni znaju u kojem pravcu ide fransiza u ovom trenutku...

Link to comment
Share on other sites

Ne mislim ni ja da je nemoguce, samo mislim da bi bila greska.

 

Ejton verovatno nikada nece biti bas toliko mocan u defanzivi, ali vec sada polako postaje odlican two-way centar i verujem da ce za koju godinu postati bolji igrac nego sto je Gober ikada bio, te samim tim ga se ne bih lako odrekao.

 

Kapela je imho 0.8 Gober. Slicno ga koristis, manje ga placas ali i manje dobijas. Klasicna varijanta koliko para toliko muzike.

 

Takav trejd bi mozda imao smisla, ako Hoksi procene da im treba elitnija prva postavka naustrb postojece dubine, ali je rizik.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, gggggggg said:

gobert ima ugovor od preko 30 miliona dollara na jos nekoliko sezona, pa mislim da je lista malo duza. inace, ne slazem se sa nekim ekipama ovde, tj. mislim da nije nemoguce da npr phoenix ili atlanta trejduju za njega. new york nema previse smisla, ali bi to nekako bio bas knicksovksi potez kada bi ga doveli. 

memphis verovatno (ovako napamet, mrzi me da gledam pikove i slicno) ima najvise toga da ponudi. pitanje je dali zele da se otarase adamsa i sklanjanja jjj na pf permanentno...

ne znam za portland, nisam siguran ni da oni znaju u kojem pravcu ide fransiza u ovom trenutku...

Joj nemoj samo molim te da se obistini . Imao bi nocne more da Gobert dođe u Sunse. Sad baš kad radim ozbiljne planove da odem jednom u životu na meč u Phoenix što mi je uz posjet Wembleyju najveća želja u životu. Na Wembleyju sam bio prije 2 godine ostaje još ova želja. 

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Horium said:

Ne mislim ni ja da je nemoguce, samo mislim da bi bila greska.

 

Ejton verovatno nikada nece biti bas toliko mocan u defanzivi, ali vec sada polako postaje odlican two-way centar i verujem da ce za koju godinu postati bolji igrac nego sto je Gober ikada bio, te samim tim ga se ne bih lako odrekao.

 

Kapela je imho 0.8 Gober. Slicno ga koristis, manje ga placas ali i manje dobijas. Klasicna varijanta koliko para toliko muzike.

 

Takav trejd bi mozda imao smisla, ako Hoksi procene da im treba elitnija prva postavka naustrb postojece dubine, ali je rizik.

 

nekoliko razloga zasto nema smisla uzimati goberta pre aytona, iako je gobert jasno bolji igrac: ayton bi bio jeftiniiji, ayton je mladji (timeline™), sarver nije zeleo da da max aytonu a sada bi uzeo goberta koji bi kostao vise...

 

capela ima dosta slabiju sezonu od prosle, pored toga i vuce kao neku povredu ahila, dok je gobert zdrav citave karijere. jeste ugovor duplo veci, to je problem.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, gggggggg said:

 

nekoliko razloga zasto nema smisla uzimati goberta pre aytona, iako je gobert jasno bolji igrac: ayton bi bio jeftiniiji, ayton je mladji (timeline™), sarver nije zeleo da da max aytonu a sada bi uzeo goberta koji bi kostao vise...

 

capela ima dosta slabiju sezonu od prosle, pored toga i vuce kao neku povredu ahila, dok je gobert zdrav citave karijere. jeste ugovor duplo veci, to je problem.

 

zasto je i kome jasno da je gobert bolji igrac od aytona???

 

konzistentniji? sigurno. bolji bloker? svakako. defanzivac generalno? nisam siguran. valjda si gledao proslogodisnji playoff gde su ga clippersi unistili, a istu taktiku su pokusali i na aytonu sto im nije uspelo jer DA moze i da svicuje i preuzima na perimetru.

 

za igru u napadu da ne trosim reci, tu je vec sad ayton bolji i raznovrsniji igrac.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Big Ticket said:

Феноменална одбрана Даласа. Баш сам одушевљен.

Војничка дисциплина

 

Slažem se, mada im je stvarno pomogao Milvoki u tome.

 

Onaj napad na  minut do kraja mi je nekako definicija: dobar protok lopte Baksa, sam Holidej, ne uzima šut, ekstra pas na Portiša, isto sam na trojci, ne uzima šut, još jedan pas na  Janisa.

I ajde to, nego kako Janis prima loptu svi prestaju da se kreću. On još i želi da prosledi lopte, ali nema kome, uzima šut i promašuje.

 

Ali ok, pre svega vrhunski disciplinovana odbrana Dalasa, maltene svaki faul pametan, sve kao po planu.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...