Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

4 hours ago, Chaos Is Me said:

Od ostalih vesti, CP3 se izgleda vraća ove nedelje na parket, možda već sutra veče.

 

Eto koliko panike među ovdašnjim Suncima onda, prođe Bukerova korona, prođe povreda CPa, a prvo mesto još jače nego što je bilo, plus koliko, bar 15-20 dana do prve ozbiljne tekme.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Trejo(45) i Bogdan(32, season high) najzasluzniji za jedinu pobedu Hawksa protiv Niksa ove sezone (1-3)
Delovalo je da NYK i ovo prelama kad su otisli na +9, ali ipak ATL izvojevala pobedu na krilima ove dvojice. Jedni bez Kolinsa, drugi bez Rendla... Razocaravajuce sezone za oba tima, posle proslogodisnjih. GS izgubio od Orlanda (sto kaze ggg bice da je bio zajeb trejd Vucha i Wendella) a Cikago razmontiram u Viskonsinu...

 

 Malo da pogledamo magije Jokica i Kauc Lua pred spavanje...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ne mogu da otvorim insta ali znam sta je, video sam na breportu 

 

dobro trajche vozi taj villain narativ, doduse, nije tesko protiv mladosti iz lucana koji se izdaju za knickse 

 

brzo dolazi na naplatu zabluda sa randleom ali jos vise odluka da se ne tankuje prosle sezone 

 

thibs vise nije u stanju da drzi tim ni dve sezone, cenim da mu je ovo poslednji gig kao head coach. 

 

ne znam kakvi su prospecti ovog leta na tankathonu, onaj chat holmgren izgleda kao najveci rizik u poslednjih 10ak godina, tako da je makar okej sto nismo u top 4-5

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ako je ovo Thibsu labudova pesma, onda bi trebalo da bude svakako i Majersu. Prvo sam mislio da treba Kerra staviti u top i ispaliti, ali ako se malo bolje analizira, on čovek ovde ni nije toliko kriv. E sada, ne znam koliko je imao udela u sastavljanu ekipe, pogotovo kod ovih poslednjih mesta na klupi. Druge ekipe igraju bez Bookera, bez CP3ja, pobeđuju, igraju odbranu. Mrzi me sada da tražim, ali bilo je gomila povreda svuda. Ispadanje Drejmonda iz rotacije je načinilo 3x veći gubitak za GSW nego povreda Dejvisa u Lakersima!? Vraćanje igrača nakon 2 godine pauze u petorku, nauštrb Poolea? Odbrana? Loony igra dobro, zaista, ali to je kao da se uzme Opel Corsa sa Ecotech motorom i onda služi kao teretno vozilo za dostavu cementa po Prokletijama i tako svaki dan 2 godine. Procena da će Wiseman da a) ozdravi b) igra c) igra dobro i d) bude konkurentan centar? Čija procena? Makar da su peglali Kuminga i Moody celu sezonu skroz, prva petorka... O Wigginsu ne bih ni pričao. Zgađen sam. Kris Malin je isto zgađen. Žali bože i Otto Portera i sitnijeh para za koje igra i Bjelice i JTA.

Jako, jako slaba sezona, bez ideje, loše vođena. Ne bi me čudilo da Kerr ode na kraju ovoga svega, vrlo je moguće da ni nema više šta da ponudi ekipi, što ne znači nipošto da u nekoj drugoj ne bi bio sjajan. Imamo dobru bazu, 4 potencijalno jako dobra mlada igrača, što većina NBA timova nema, imamo Stefa i imamo Opel Korsu sa 670.000km na satu. Dobra osnova.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

wiggins je gledano po mesecima od početka sezone šutirao iz igre 45.8% (oct), 50.2% (nov), 48.1% (dec), 48.7% (jan), 41.9% (feb), 40.4% (mar)

trice je osim u novembru (36.5%) šutirao između 40% do ludačkih 52%. februar & mart 36.5% & 30.6%

 

generalno svi šutiraju loše procentualno u poslednja dva meseca od tih glavnih šutera, mislim da se ni steph procentualno nije nešto proslavio, možda tripujem.

8 minutes ago, AgroLaki said:

Dobra tekmica regionalnog atlantskog derbija.

 

Samo treba vikati jos jace:"Fuck Trae Young! Fuck Trae Young!". 

 

realno nebitna tekma između 12e i 10e ekipe. ali dobro, bar neke zabave sa tekmu koja se prenosi

Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, uini said:

generalno svi šutiraju loše procentualno u poslednja dva meseca od tih glavnih šutera, mislim da se ni steph procentualno nije nešto proslavio, možda tripujem.

 

Šta li se to desilo pre dva meseca, mora da je bila neka promena u ekipi koja je do tada dobro funcionisala?

 

Da ne poganim dalje temu, dodaću ovde:

-pre povratka Kleja: 29-9 (76%)

-od povratka Kleja: 18-16 (52%)

 

pametnom dovoljno, bajo moj, štanamrade i ceo taj fazon.

 

https://www.theringer.com/nba/2022/3/8/22966542/klay-thompson-golden-state-warriors

 

Ringer je detaljno obradio čak i stvari poput manjeg ugla pri šutu (primetno i golim okom, iako je u pitanju jedva 2 stepena), sporije kretanje i čuvanje slabijih igrača. Ukratko - odličan šesti čovek, ali nema mesta u prvoj petorci ove godine u ekipi koja planira dalje od prve runde plejofa.

 

Drugi problem je što je Drejmond skandalozno usporen - Wagner ga je predriblavao noćas (!). 

Edited by freethrow
  • Like 1
  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, uini said:

 

 

realno nebitna tekma između 12e i 10e ekipe. ali dobro, bar neke zabave sa tekmu koja se prenosi

 

Ma dobro, samo mi drago da se stvara malo i to neko novo rivalstvo, a ne samo da se sve vrti oko kandidata za kitulu. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, AgroLaki said:

 

Ma dobro, samo mi drago da se stvara malo i to neko novo rivalstvo, a ne samo da se sve vrti oko kandidata za kitulu. 

 

recimo da je to neko rivalstvo između treja i fanova knicksa i da je više motivacija njemu nego dvosmerna ulica.

 

47 minutes ago, DameTime said:

Kakav back court Ice Trae & Bogi 🥶Kombinovanih 77 poena, kao Splash bros u najboljim danima. 

 

jedino što su hawksi trenutno 10i sa solidnim šansama da završe kao 9i i predjelo za netse.

naravno, nisu trae i bogdan i ko sve već toliko krivi, koliko je nate mcmillan još jedan one-trick poney, kao i thibs. 

 

mada, ko zna, možda bude iznenađenja protiv netsa / raptorsa, ipak je to jedna utakmica (generalno ne delim sveopštu radost oko tog playina, malko je poseravanje po sezoni od 82 tekme al' ajde)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...