Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

Odličan otpor Sunsa, nema za čim da se žali. Giannis je sveden na daleko ispod svog proseka, jbga zalomila se vrhunska partija Middletona kad je bilo svejedno da li ima šaku protivnika u licu, baš je bio on fire. Jrue diže formu i sad već liči na onog igrača iz PO. Nijedna ekipa ne bi mogla tako da nadomesti odsustvo najboljih igrača protiv šampionskog tima. Sve je ok u Arizoni (osim Sarvera).

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, delgado said:

 

 U pravu si, bolje da sam je samo ispsovao Marko Vidojkovic style i zaradio neku bancugu od 15 dana 

 Dokurcilo mi je da citam kako nemam zdrav razum i kako nisam u realnosti  po jubilarni 150ti put. Pritom, naravno da to niko drugi ne moze ni da isprati, ali dobio sam ko zna koliko "SMEH" reakcija od nje, bukvalno sta god da napisem u postu, malo malo pa notifikacija gde mi se doticna ruga/ismeva. Cesto sam bio na ivici da se oglasim povodom tog ozbiljnog stalkinga, al ajde kulirao sam. Ovo podmetanje za seksisticke i mizogene komentare ne vredi ni komentarisati, to ti je onaj klasican obrazac ponasanja vredjas, ubadas i posle kad stigne odgovor pravis zrtvu od sebe 

 

 Izvinjavam se svim forumasima na zagadjenju topika, ovo jeste bilo glupo i odvratno, i ako moderacija odluci da je za ban, ne bih imao nikakav problem sa tim. Da postoji mogucnost nekog bloka kao na fejsu, bilo cega, posto je ignore lista glupost, uradio bih to. Nije problem u postovima, da li je u pravu ili nije, samo mislim da ni ja nisam zasluzio ovoliku kolicinu mrznje i nipodastavanja od strane doticne

 

Naravno da nisi zasluzio mrznju i nipodastavanje, daleko bilo. Samo mislim da nista od toga nije slucaj ni kod DameTime. Nisam pratio bas detaljno ko je i kako reagovao na tvoje postove, moguce je da je u tom delu i ona preterala, ali sam siguran da se iza toga ne krije nikakvo nipodastavanje niti zelja za nekakvim maltretom. Mislim da je i sama napisala da je citala forum neko vreme pre nego sto se prikljucila, dakle morala je ukaciti gomilu tvojih kvalitetnih postova na ovom topiku i nemoguce je da te percipira kao nekog rendom lika sa ulice. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Videh ovo remek delo Ejtona, pa da priupitam gospodu koja prate Sunca. Da li je on uvek ovakav? Ovaj midrange, pa horog, pa pokretljivost... Kad gledam hajlajtse protiv Milvokija deluje mi bolje od Embiiiida, a kapiram da nije? Ili jeste? 

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, freethrow said:

Videh ovo remek delo Ejtona, pa da priupitam gospodu koja prate Sunca. Da li je on uvek ovakav? Ovaj midrange, pa horog, pa pokretljivost... Kad gledam hajlajtse protiv Milvokija deluje mi bolje od Embiiiida, a kapiram da nije? Ili jeste? 

 

uh. meni je ayton, uz jokica i nevezano za to sto sam suns` fan, omiljeni bigman u nba. 

 

da je uvek ovakav - nije, nema preveliki usage i ume da prespava neku tekmu ali je pre svega jako dobar defanzivac kome je tesko naci neku vidljivu manu koju ce protivnicka ekipa eksploatisati (slucaj gobert protiv clippersa), ume da zatvori reket kao i da svicuje na protivnickog beka. sto se napada tice, dosta je nesebican, mozda i previse, ali zato jako efficient, ne siluje, ne carini loptu, igra u ritmu napada... jos uvek nije neko ko ce konstantno kreirati za sebe nesto na postu, medjutim ume i to. midrange mu je automatik jos od rookie sezone, u repertoar je uveo prvo horog koji je nemoguce braniti, a u poslednje vreme i floater. vrlo cesto ga udvajaju i ima veliku gravitaciju u napadu sto otvara prostor za nas backcourt kao i za bridgesa i johnsona.

 

u phoenixu je treca opcija u napadu, a u nekoj drugoj ekipi bi imao 7-8 suteva vise po tekmi i prosek 25-10.

  • Like 6
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, freethrow said:

Videh ovo remek delo Ejtona, pa da priupitam gospodu koja prate Sunca. Da li je on uvek ovakav? Ovaj midrange, pa horog, pa pokretljivost... Kad gledam hajlajtse protiv Milvokija deluje mi bolje od Embiiiida, a kapiram da nije? Ili jeste? 

Jučer mu je bila možda jedna od najboljih partija otkako ga ja pratim. Može se zaista reći da je doveo taj mid-range blizu perfekcije. Izuzetno meka ruka za centra. Dešava mu se još uvijek da mu lopte ispadaju iz ruke ili da mu izbiju loptu iz ruke kad je u blizini obruča ali i toga ima sve manje. Ne znam šta bih rekao u vezi komparacije sa Embidom. Po meni treba u kontinuitetu odigrati ovakve mečeve poput ovog zadnjeg da bi se svrstao negdje uz bok najboljih na njegovoj poziciji. Dosta je tu oscilacija, nema još kontinuiteta. Utakmicu prije toga sa Knicksima imao je 8 poena i 3 skoka samo.

43 minutes ago, freethrow said:

 

 

Edited by bodo
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, freethrow said:

Videh ovo remek delo Ejtona, pa da priupitam gospodu koja prate Sunca. Da li je on uvek ovakav? Ovaj midrange, pa horog, pa pokretljivost... Kad gledam hajlajtse protiv Milvokija deluje mi bolje od Embiiiida, a kapiram da nije? Ili jeste? 

 

Kad sam gledao Ejtona pre drafta, zaista sam bio uveren da ima nešto Hakimovsko u njemu i iz tog ugla me iznenadio pravac u kome se razvijao. 

Koliko mu je igranje sa Polom donelo lakih poena, toliko ga je ukalupilo u tu ulogu finišera na obruču.

 

Stvarno mislim da će tek da se razvija u tom smislu i da tu ima ogromnog prostora u smislu samostalnog kreiranja poena. 

 

Ovaj midrange i taj neki maltene flouter je isto iz pika ili kretnje, ali to je strašno teško za branjenje.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, realno *w said:

Elem, Jokić sinoć lagani TD 32-15-13 uz opet ludih 70% iz igre, nijedan komentar ovde... postalo normalno jbg.

 

Taman kad je vezao 2 slabije tekme i kada je delovalo da usporava, usledile dve ovakve. 

I to imao za njega nekarakteristicnih 8-14 sa bacanja. Igra se kosarke

Link to comment
Share on other sites

miami je verovatno poslednja ekipa gde bi se trpelo takvo ponasanje. ima previse veterana u ekipi da se dodje do toga. na kraju riley je odjebo 1 jamesa, sta je oladipo naspram njega. a ovaj igra za minimalac, i on bi trebao da se ponasa sto je bolje moguce jer je vec izgubio stotine miliona a ovo mu je verovatno poslednja sansa da pokaze da jos moze igrati. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Denver je na pobedu od 4. mesta zapada.

 

Filadelfija ima 40-24

 

Denver ima 39-26

 

Nema šanse da Embid bude MVP.

 

bbref i zvaničan sajt govore da je Jokić trenutno broj 1.

 

Ući će Jokić u veoma mali krug ljudi koji su dva puta bili MVP lige. Neš, Kari, Janis, Dankan, K. Meloun i Petit. Velika su to imena.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...