Jump to content

ABA Liga 2021/22, nikad jaca?


goldberg

Recommended Posts

6 minutes ago, Losmi17 said:

Deluje da ce Fmp dobiti ovo uz nesto bolji sut za 3.

I ako Dzons nije povredjen.

ne moze jones, ide ovo na +20..

 

lm, od ovih 15m za ovu sezonu,  pare opravdava jedino ovaj sto im baca vudu magiju protiv suparnickih timova, posto ne znam dal su partizanu 2 protivnika za ovih 4-5 meseci bila kompletna, na stranu sto su svakako duplo jaci od svih..

i danas em bez nevelsa koji im je najbolji igrac , plus jos sad jones..

Edited by n4l1m
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, n4l1m said:

ne moze jones, ide ovo na +20..

 

lm, od ovih 15m za ovu sezonu,  pare opravdava jedino ovaj sto im baca vudu magiju protiv suparnickih timova, posto ne znam dal su partizanu 2 protivnika za ovih 4-5 meseci bila kompletna, na stranu sto su svakako duplo jaci od svih..

i danas em bez nevelsa koji im je najbolji igrac , plus jos sad jones..

Omašio si temu izgleda. 

 

Nego, kaže hrvatski komentator zna se ko je veliki brat FMPa 😮

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Del Piero said:

Malo nejasno sta Stefanovic pokusava sa zonom toliko dugo, Muru ova odbrana prostora ocigledno odgovara. Ne secam se 3 njegova polaganja za citavu sezonu, ovde se iz napada u napad seta do obruca.

To sam se i ja pitao , zbog čega forsira tu zonu. Potpuno nejasno.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Volter said:

Mnogo poena su i primili preko Mura. Stefanović je dobro vodio utakmicu, zona mu je uglavnom donosila korist. Problem pre ovih poena Mura na kraju je bio skok, da su imali bolju kontrolu skoka dobili bi utakmicu

Skok trpi kad se igra zona.

 

Ne mogu da se slozim sa postom. Partizan je imao korektne napade na zonu, ali nisu tako dobro sutirali, pa i da kazemo da je FMP imao koristi od toga. Ali zona se igra uglavnom po par poseda, da izbacis protivnika iz ritma, da se promeni nesto, itd. Kad su presli na full time zonsku odbranu nikakve koristi nije bilo, a Mur se razgoropadio jer nije imao direktnog cuvara koji ce mu igrati u kontaktu. Mozda je FMP hteo da igra na kartu nervoze Partizana, da ovi nece ubacivati suteve (kao sto nisu uglavnom) i da smanje broj faulova, ali ne znam kako su dosli do toga da im ovaj polaze zicere svaki napad.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...