Jump to content

Rusija - zemlja cuda


dude

Recommended Posts

Šef HRC-a Fadeev nije isključio da će Rusija postati lider u području zaštite ljudskih prava

 

"Valery Fadeev , predsjednik Vijeća pri predsjedniku Rusije za razvoj civilnog društva i ljudska prava ( HRC ) , rekao je da Ruska Federacija može zauzeti mjesto lidera u području zaštite i razvoja ljudskih prava, prenosi TASS . . Prema njegovim riječima, država ima ozbiljno iskustvo, s obzirom na svoju povijest.

“Sada dolazi najvažnije razdoblje kada se ni u kojem slučaju ne smije obezvrijediti vrijednost ljudskih prava i sloboda. Vjerujem da upravo naša zemlja, koja ima kolosalno povijesno iskustvo, može ovdje postati lider u pogledu očuvanja, zaštite i razvoja ljudskih prava”, objasnio je Fadeev.

Kako je istaknuo čelnik HRC-a, trenutno postoje kršenja ljudskih prava u zapadnim zemljama, uključujući i zbog "kulture otkazivanja". Također je dodao da se to posebno očituje u pozadini sukoba u Ukrajini..."

 

🤣🤣🤣

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Ima li neko info iz prve ruke oko “jurisa” na banke u Rusiji? Navodno kesa nema, ATM-ovi pogaseni, USD na crnom trizstu 200:1

Mada mi nije jasno zasto, Rublja hebes ga, sta im tesko da stampaju……….vise mislim da je neka logistika, tipa nemaju papir, nema delova za stamparske masine jer su sve verovatno sa zapada……


Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Dzoni_m said:

Ima li neko info iz prve ruke oko “jurisa” na banke u Rusiji? Navodno kesa nema, ATM-ovi pogaseni, USD na crnom trizstu 200:1

 

Nema tu ničega, niko iole ozbiljan ne piše o tome ni na engleskom ni na ruskom. Ima par tvitova na nekim bizarnim nalozima i to je to.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, Dzoni_m said:

Ima li neko info iz prve ruke oko “jurisa” na banke u Rusiji? Navodno kesa nema, ATM-ovi pogaseni, USD na crnom trizstu 200:1

Mada mi nije jasno zasto, Rublja hebes ga, sta im tesko da stampaju……….vise mislim da je neka logistika, tipa nemaju papir, nema delova za stamparske masine jer su sve verovatno sa zapada……


Sent from my iPhone using Tapatalk

Poneki post se pojavio, i mada je vjerovatno u pitanju bio samo neki lokalni problem uzrokovan ko zna cim, ne treba potcjenjivati potencijal da se takva panika i stampedo pokrene na najmanji poticaj i rasiri po cijeloj zemlji. A i u tom slucaju nece Putinova Rusija propasti - imaju jeftine WC solje, uvoz iz Ukrajine…

Edited by ters
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Pandemija smrti u Rusiji...

 

Quote

Russian General Alexei Maslov, who held the position of Commander-in-Chief of the Ground Forces of the Russian Federation from 2004 to 2008, and was later Russia’s chief military representative to NATO, died suddenly in Moscow on Dec. 25, at the age of 69.

 

 

Former Russian ground forces chief dies suddenly in Moscow

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Danil Harms, vizionar

BABE KOJE ISPADAJU

Jedna baba se usled svoje preterane radoznalosti nagnula kroz prozor, ispala i razbila se.
Kroz prozor se nagnula druga baba da bi videla onu koja se razbila, ali je usled svoje preterane radoznalosti takođe ispala kroz prozor, strmoglavila se i razbila.
Zatim je kroz prozor ispala i treća baba, zatim četvrta, zatim peta.
Kad je ispala i šesta baba, meni je dosadilo da ih gledam, pa sam pošao na Maljcevsku pijacu gde su, kažu, jednom slepcu poklonili pleteni šal.

(Apsurdne priče - Danil Harms)

Sent from my SM-N9860 using controlled FACT 200

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...