Jump to content

KK CRVENA ZVEZDA 2021/22 - LIVE


Del Piero

Recommended Posts

Borili smo se citave sezone da bi igrali petu utakmicu pred nasim igracima, i onda trust mozgova odluci neprestalno gadjati sudije.. Ova serija je veliki poraz domace/regionalne kosarke. Sto je najgore ne vidi se kraj ovom ludilu.

  • Like 17
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Eddard said:

 

Ne kažem ja, nego pravila. Ali nebitno, ne znam koji moj uopšte dolazim ovde... 

Jebiga kao da ne znaš da je tenzija dok traje.

 

Dođi sutra na normalnu diskusiju.

 

Elem, realno ovo nema smisla. Sport mislim. Ovde je fokus na mržnji. Tužan, nesrećan narod hvata se za slamku spasa u vidu nekog trofeja i statusa šampiona.

 

Kako se menja vlast tako se menja i šampion. Na silu, džukački.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Princeton said:

Borili smo se citave sezone da bi igrali petu utakmicu pred nasim igracima, i onda trust mozgova odluci neprestalno gadjati sudije.. Ova serija je veliki poraz domace/regionalne kosarke. Sto je najgore ne vidi se kraj ovom ludilu.

 

Pa ako država ne učini ništa, naravno da nema kraja ovome.

Link to comment
Share on other sites

Just now, propolis said:

Stani bre, zar nije trener trebao da dobije tehničku prvo ukoliko je krađa bila tolika,a ne publika da ceni da je bila velika krađa?!!!

Gluposti...

Koji trener, onaj koji za najmanju sitnicu dobije tehnicku?

Ajmo malo ozbiljnosti

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, major josip said:

Trebalo je da isprazne halu. 

Možda par grešaka sudija ali ništa tako dramatično kako se piše. Pogotovu ne da se neko gađa. 

 

Ovo više nema smisla. Fokus već danima na sudijama i navijačima. 

 

Ako ovo nije dramaticno. Direktno uticali na igru.

Link to comment
Share on other sites

 

15 minutes ago, Tunji Awojobi said:

Jel niko nije video kontakt Pantera s Holinsom kad je ovaj naš išao na zakucavanje? Nijedan usporeni snimak ne prikazuje noge ali po kretanju ostaih delova tela deluje kao da je bilo kontakta. Ako je tako, to je bila najočiglednija namerna. 

 

Ja nisam video snimak. Ali je Hollins baš ispizdeo na sudije, a neznam dal sam ga ikad vidio da je tako odreagovao

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, NikadProtivKaline said:

trust mozgova je i ranije u ovoj seriji gadjai i igrace i sudije

i to nekim stvarima malo opasnijim od upaljaca

ali tu su valjda bili regularni uslovi

Ma u serijama Zvezde i Budućnosti bilo je mnogo gorih stvari pa se žmurilo. Ne kažem da i sad treba, niti ne daj bože da se opravdava jedna stvar nekom prethodnom lošom, već da su sad ipak mnogo jači ulozi i ozbiljnije su mašinerije u sukobu

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Edward Louis Severson III said:

 

Pa ako država ne učini ništa, naravno da nema kraja ovome.

 

Ja ne znam, kako i sta? Ja bih zbog ovih i slicnih incidanata kaznio klubove drasticno, ali bas drasticno.. Citavu sezonu bez navijaca, ili sta ja znam. Pojedince koji prave incidente kazniti novcano i zabranom posjecivanja utakmica na neodredjeno.

 

Organizovane grupe se daju kontrolisati, imaju oni svoju unutrasnju hijerarhiju i disciplinu. Kad se glavnim zavrne slavina, ovi ostali u grupi slusaju. Ovi nesvrstani, neizivljeni su problem, i tu se mora drzava zajedno sa klubom organizovati da se zaustavi ovo ludilo.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Kankkunen said:

Ma džaba, ništa to ne bi promenilo ... nije do sudija već do države.

Pa teoretski ovo nije domaća liga, što naravno ne znači da nas slično ne čeka opet uskoro u KLS, ali ne bi trebalo da je u ingerenciji (samo) države Srbije

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Ridji said:

Ma u serijama Zvezde i Budućnosti bilo je mnogo gorih stvari pa se žmurilo. Ne kažem da i sad treba, niti ne daj bože da se opravdava jedna stvar nekom prethodnom lošom, već da su sad ipak mnogo jači ulozi i ozbiljnije su mašinerije u sukobu

Ovo sam ja pricao pre par dana pa su se neki smejali... 

 

100% +1 (ponestaje mi ovih reakcija).

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ove scene koje smo večeras videli - a koje ruku na srce nisu ništa spektakularno u odnosu na to čega smo se sve nagledali - su ono što većina ljudi u Srbiji želi, podržava.. da se ne lažemo. Nije problem ni Dule, ni Čović, mada oni jesu enableri, ali navijači oba klupa žele atmosferu linča, izliv frustracija, psovanje majke.. to nije tako samo u sportu, već u svakoj sferi društva.

 

Gde su kamere na utakmicama? Kazne i sankcije? I državi odgovara da se ovaj cirkus dešava.

 

Očigledno sva finala treba da budu bez publike, već unapred. Sudije strane, da dolaze na dan meča i odmah nakon meča let nazad. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...