Jump to content

B Liga NBA Fantasy 2021/2022


djole

Recommended Posts

1 hour ago, threepwood said:

Ubio je Mile nedelju. Skidam kapu. Raspored do kraja mu odgovara bice bas tesko da se okrene. I ne pada mi tesko eventualni ostanak u B, nego su i Zvezdinjo i Maxa ostali. Ko ce da cita ovo jos godinu dana majko mila

 

Da nema njihovog sibanja na topicu bi bilo kao na groblju 😂😂😂

 

 

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Zvezdinho said:

Kako ko ce, pa ti :s_d: Na kraju krajeva boli te djoka, ti igras i onu masonsku yahoo ligu :s_d:

 

I tamo me ceka slicna sudbina. Prvi sam bio posle regularnog dela sezone i sad pola ekipe ode u kurac u toku ove nedelje kad sam bio slobodan. Jebace me Xpert u polufinalu surovo. Kao da nije bilo dovoljno sto mi je drugi pik pao do kraja sezone na pola takmicenja...

 

A secas se kad si rekao da sam odradio najgori draft tamo 😛

 

Edited by threepwood
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, uini said:

 

toliko iščekujemo to prase, ja sam u fazonu da mi sleduje makar parče plećke ili nešto prošarano drugo a mekano kod praseta @John Dies at the End 🙃

 

 Najveci broj fantazera ne zna zasto smo Zveki i ja prekinuli kratku i uspesnu saradnju ; Dogovor je bio ako osvojimo da vodi na cevape #nijesedesilo

 Maxa me lepo ugostio kaCam bio u Nisu i jeo sam jednu od boljih home-made bureka (pita s mesom) kod njega

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Pa kako da te vodim, nit si ti dolazio kod mene, nit sam ja dolazio u BG duze od pola dana ( sve neke obaveze bile) ili u Valjevo na primer. 

 

A razmisljao sam da napravim neki stos dok si radio u Balkanbetu kao dodjem u kladaru , odigram tiket, sednem,narucim cevape onda te pitam decko jel oces malo cevape 😛 Al jbg nije se dalo. I naravno nesto kenjam o Lebronu 😛

 

Drugo, nismo zbog toga prekinuli saradnju, nego si otiso kod Makse ako se ne varam ( ili kod nekog drugog), pa kad te je sutnuo/dampovao u toku sezone ja sam te opet prihvatio dok na svoju ruku nisi napravio WTF trejd i ako sam ti rekao da ga ne pravis, pa te primio Vulfio posle. A kad se zavrsila sezona opet si se vratio kod Makse.

 

Nego sta to Maksa prica da se razilazite ???

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

Nemam, lose sam vrsio izmene, tj svaki put kad sam se dvoumio za prve 3 izmene izabrao sam najlosiju varijantu. Prvi dan siguran sam bio da ce Kofi da porobi jer ceo tim nije igrao, ali timska je bila odluka da ga ne uzimamo. Onda puknem ko zvecka bacim raspalog Rivsa i gledma koga u utorak da uzmem, rekoh Mekgruder posto Kade nece da igra, i u poslednjem momentu uzmem Herisa jer kao on je bolji kradljivac. Heris 0 minuta. 4,izmena mislim se dal da uzmem Dana zbog stl, al dal ce to da ponovi, ajd da uzmem umesto njega Rudi Geja.On je igrao al mu je ucinak bio kao da nije igrao . Naravno Dan porobi.I tako izcukam 6 izmena i nisam smeo u petak da izcukam na Rajta posto je Jang povredjen, i naravno ovaj porobi.

 

Tesko shefe, bash tesko, treba mi najmanje TD Rendla, znas koja je to verovatnoca da se desi bas danas, nikakva.

 

Plus ovaj tvoj Barnes igra ko da je Barkli u najboljim danima, Pokusevski DD masina, plus ne igra Fox pa ce DeVicenco opet da ima 8 asistemcija ko prolsi mec. Sto se tice asistencija bas te je htelo i to preterano, Durent DD sa asistencijama.

 

Uglavnom oprostajni dan danas, kao nesto nadamo se ko zna kakvom cudu koje nece da se desi. Barem da imam jos jednu izmenu zbog onog Harisa😛

Edited by Zvezdinho
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Mile1 said:

Cestitke @threepwood na povratku u A ligu zaista zanimljiv duel tokom cele nedelje gde su na kraju poeni Maxeya resili citav duel. Zelim ti da ostanes sto duze u A ligi. Takodje svim takmicarima koji su usli u A ligu zelim isto

 

Hvala Mile. Ovo je bila definicija - vise srece nego pameti. U poslednji minut nedelje sam usao u minusu i onda Precious daje jedno slobodno bacanje, Maxey polaze u kontri i donosi mi A ligu. 

Svaka cast na partiji, nadam se da se druzimo one tamo sezone, zasluzio si A ligu i ti.

Edited by threepwood
Link to comment
Share on other sites

Cestitke shefe na prolasku, puno srece u A ligi i u nastavku takmicenja.

 

Na kraju da smo bolje birali FA i da Grant nije propustio onu utakmicu moglo je da bude svasta i ako su tvoji igrali kao na stereoidima. Sa kojim koncentratom si ih hranio.Mogli bi da dobijemo stl, asistencije, a borili bi se za poene.

 

I  opet me je tvoj igrac oborio na kladari, Barnes cele nedelje igra kao lud 16,5 granica i ja ga odigram kao 4, igraca na tiketu i on sutira 6/21 i 0/3 sl.bacanja. Pa dal je moguce jeeebooote. I naravno kao na Lavina, samo na njega padnem:classic_sad:  Pao sam u depru zbog toga. 

 

Najmaleroznija nedelja od nba fantazija, F1 fantazija, kladare, do to ga da kad sam prolazio pord zgrade me je neko blago polio sa nekom supom ili sta vec jer sabani bacaju sa terase sve zivo a ne gledaju ko je dole, i bas na mene od celog dana i od svih koji tu prolaze.  Ne dao Bog nikome ovakvu nedelju bilo kome.

Edited by Zvezdinho
  • Love 2
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Zvezdinho said:

Cestitke shefe na prolasku, puno srece u A ligi i u nastavku takmicenja.

 

Na kraju da smo bolje birali FA i da Grant nije propustio onu utakmicu moglo je da bude svasta i ako su tvoji igrali kao na stereoidima. Sa kojim koncentratom si ih hranio.Mogli bi da dobijemo stl, asistencije, a borili bi se za poene.

 

I  opet me je tvoj igrac oborio na kladari, Barnes cele nedelje igra kao lud 16,5 granica i ja ga odigram kao 4, igraca na tiketu i on sutira 6/21 i 0/3 sl.bacanja. Pa dal je moguce jeeebooote. I naravno kao na Lavina, samo na njega padnem:classic_sad:  Pao sam u depru zbog toga. 

 

Najmaleroznija nedelja od nba fantazija, F1 fantazija, kladare, do to ga da kad sam prolazio pord zgrade me je neko blago polio sa nekom supom ili sta vec jer sabani bacaju sa terase sve zivo a ne gledaju ko je dole, i bas na mene od celog dana i od svih koji tu prolaze.  Ne dao Bog nikome ovakvu nedelju bilo kome.

 

Hvala Zveki, bila je dobra borba iako si se ti oprostio odavno 😄 i de ces bolje sa FA, ja da sam birao kao ti bilo bi stvarno reseno u petak 😄 jedino nekog Duranta da si navatao 😄 U svakom slucaju bilo je interesantno, a tebi puno srece na kladzi ubuduce 🙂 valjda ce bude bolje kad ne moras da igras protivnicke igrace 😄 

I da ne zaboravim, napokon:

 

 

giphy.gif

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, propolis said:

A to što je Zveki sa FA podigao Luku i Nejta 💪💪💪💪 tako je bre!!!

 

U pregovorima smo sa jos jednim igracem, ali forumi i kafici nece objavljivati to ime pre nas,, niti ce nam dovoditi igrace, nego kao gospoda na sajtu ce prvo vest da izadje.

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, propolis said:

Čini se da su ljute papričice ispod radara došle do polufinala,a možda i do finala.

Baš lepo skockana ekipa i rekao bih da su Portis i Trent jr. dosta pridoneli ovom uspehu, odlična dva pika.

 

Bobi je moj pik, to je manje više moj doprinos ove sezone. Čestitke meni još jednom

 

Haha zveki ne zna ništa, bolji sam od njega a nisam ni igrao

  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...