Jump to content

B Liga NBA Fantasy 2021/2022


djole

Recommended Posts

uh uh imam 7 meceva manje, tj ako cemo iskreno imam 7-4 jer Wiggins ima Out a u sastvau je (imam i ja Hayesa al mozda proigraju i 1 i drugi, pa ce opet biti od 5-7 tekmi manje)

Videcemo da li ce ovo da znaci za counting stats, moz da bude dobar duel..

Srecno BC BC BC!!

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Squabbit said:

uh uh imam 7 meceva manje, tj ako cemo iskreno imam 7-4 jer Wiggins ima Out a u sastvau je (imam i ja Hayesa al mozda proigraju i 1 i drugi, pa ce opet biti od 5-7 tekmi manje)

Videcemo da li ce ovo da znaci za counting stats, moz da bude dobar duel..

Srecno BC BC BC!!

 

Šta da kažem, šta da slažem sad, a da te izdžinksujem 😂😂😂

 

Srećno Skvebi 🙂

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Dracarys said:

Euforija Zvekija što je trajala, trajala je. Vlada je izgleda novi A ligaš, čestitke

 

Hvala ti Draki sto svojim hot tejkovima pokusavas da mi pomognes, ali ovde ni ti ne mozes nista.

 

Da se zabrani play out timovim tima maxa i delgado da kupe igrace i da se zakljucaju :classic_dry:

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Dracarys said:

Euforija Zvekija što je trajala, trajala je. Vlada je izgleda novi A ligaš, čestitke

 

Zasto Grofe, mislio sam da smo drugari...

 

single-tear.gif

 

Vidim ja da tebi fali Zveki tamo u A 😄

 

Anyway, duel je tek poceo naravno i nista nije gotovo, ali ok, dobro prvo vece mojih moze se reci. Jedino sto su i Lav i Skoti stali na skok od DD, a Boucher na dva, ali dobro, bice bolje nadamo se 😄 

 

 

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, major josip said:

Kari 47, Hunter 20, Bones 21, Thybulle 6stl 2blk, a u prethodnim  krompire imao. 

 

Jao jao Zveki...

 

Tauns je naravno kod Igora, sreća pa utakmice nisu bitne 😄

 

Ulazim mamuran jutros, nisam pratio nists sinoc i bacim pogled prvo sto vidim Mann DD i Kat 60p reko kasno al mora da te derem, udjem opet vodis.. nista mi nije bilo jasno😂

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, vladaboss90 said:

 

Zasto Grofe, mislio sam da smo drugari...

 

single-tear.gif

 

Vidim ja da tebi fali Zveki tamo u A 😄

 

Anyway, duel je tek poceo naravno i nista nije gotovo, ali ok, dobro prvo vece mojih moze se reci. Jedino sto su i Lav i Skoti stali na skok od DD, a Boucher na dva, ali dobro, bice bolje nadamo se 😄 

 

 

 

Ma znao sam ja da ce biti tesko dobiti te, cak sam napisao zbog cega i ko ce da eksplodira sto se i desilo.Jedino bi imao neke sanse da mozda Lavin ne igra cele nedelje a ja pogodim sa izmenama. Juce sam znao kog igraca da uzmem sa FA koji ce da odigra dobreu partiju i kog slepca da izbacim ( Rivsa), al sam odlucio da ipak budem timski igrac, umesto da gledam produkciju ekipe  pa nek kosta sta kosta. ne bi te dobio sa tim igracem al bi barem bilo interesantnije.

 

Trazili smo TO za jedan pep talk :

 

 

 

 

Edited by Zvezdinho
  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Razmišljam juče dok gledam skor, ovo može da ostane samo ako Kyrie ubaci 60 i ladno ih ubaci 😂😂😂

 

Jbg kad ima samo jednu tekmu nedeljno mora sve da natrpa u tih 40tak minuta.

 

Za sada je skor veliko iznenađenje,ali nismo još ni na pola.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Genijalni potezi se nastavljaju, nakon sto nisam uzeo Kofija umesto Rivsa zbog timskog duha bez obzira sto sam bio siguran da ce da porobi, spremio  sam se da uzmem MeGrudera zbog toga sto Kade nije igrao zbog non kovid virusa u poslednjem momentu se predomislim i uzmem raspalog Harisa zbog stl i plus Suggs ne igra, kad on prc 0 minuta nocas, Megruder bi barem 2 trojke jasno.

 

Sada je jasno, potrebna su mi 2 TD da bi bilo koliko toliko interesantno, jedan Rendl, jedan Lamelo. Posteno bi bilo i meni da se vrati za sve baksuzluke :64:

 

Odo u dodole i da bogoradam TD-ove.

 

giphy.gif

 

Edited by Zvezdinho
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Razmišljam juče dok gledam skor, ovo može da ostane samo ako Kyrie ubaci 60 i ladno ih ubaci [emoji23][emoji23][emoji23]
 
Jbg kad ima samo jednu tekmu nedeljno mora sve da natrpa u tih 40tak minuta.
 
Za sada je skor veliko iznenađenje,ali nismo još ni na pola.
65% suta, nerealno.. videcemo kako ce do kraja
OReb sam bas u kanalu, mozda se iznivelishe
Bacanja sam cao, PPM ti je jezivoh .7 :)

Zanimljivo ce biti zasigurno


Sent from my Pixel 4a (5G) using Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@origami

 

jako se radujem sto ostajes u  odabranom demokratskom drustvu i naredne sezone. bicemo jos jaci naredne, za dva tri godine (ako ih korejanac pre toga ne ugasi) ovo ce se zvati Premier liga mmw 

❤️😘  

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...