Jump to content

B Liga NBA Fantasy 2021/2022


djole

Recommended Posts

Nista nije ugaseno.. ostavih irca na klupi, ru sam se zajebao malo.

Mada ko ga j

Sad imam dilemu sta da radim, aktivni i nance i irac a ne znam koga da kaširam.. chumica je zlato, brzinjo isto ima solidnu stabilnu rolu...



Sent from my Pixel 4a (5G) using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

On 3/22/2022 at 7:53 PM, uini said:

 

stavi prase u pušionu pa da pričamo o dimljenom-slow-cook-iskustvu.

 

zaboravih

 

Dobri moji Wini-e , pre ce ti i ja da smazemo to presence...Zveki, te korona,  te pun mesec,   pao u depresiju zbog kladionice...itd.

 

Nova šansa mu krece od sutra, 10 dana  :classic_biggrin:

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Dobar duel. jalapeño ima svoje adute, gitaru, Rammsteina, drvo sa 39

 

Kod mene tata, brzi i ovi konstantni kidači..

 

Videcemo, blizi sam. Irac je vruć, videćemo da li ću ga ureknem :)

 

Sent from my Pixel 4a (5G) using Tapatalk

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Squabbit said:

Dobar duel. jalapeño ima svoje adute, gitaru, Rammsteina, drvo sa 39

 

Kod mene tata, brzi i ovi konstantni kidači..

 

Videcemo, blizi sam. Irac je vruć, videćemo da li ću ga ureknem 🙂

 

Sent from my Pixel 4a (5G) using Tapatalk

 

 

 

 

 

Oba polufinalna duela su čupava ko švabice 70tih.

  • Like 2
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Ja sam odusevljen kako se drzim s obzirom na govnjiv raspored ove nedelje, vec sam 200 minuta u minusu, a sutra imam samo Duranta, dok protivnik ima njih petoro valjda. No dobro, kako bude, vazno da se doslo do polufinala [emoji1] 
Jbg navijam za tbe

Sent from my Pixel 4a (5G) using Tapatalk

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, vladaboss90 said:

 

Ma to samo sto zna da ce mene da razbije 😄 

 

I mene ce 😄

 

 

Nego gledam sada koliko je nasa liga zanimljivija i ujednacenija (da ne kazem i jaca) od ove takozvane A. Tamo su polufinala resena posle 2 dana, kod nas ce biti na noz do poslednjeg minuta.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Koliko je ujednačenija, može se videti koliko kategorija zaostaju poslednje ekipe za vodećim.

 

S druge strane, ovo je najneujednačenija liga otkako pratim i igram ovaj fantazi, jer nikad nisam video da je neko putem drafta sklopio onakav tim i prošetao se ligom. Dok u A ligi najverovatnije igraju finale 5. i 10. u ligi.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Dracarys said:

Koliko je ujednačenija, može se videti koliko kategorija zaostaju poslednje ekipe za vodećim.

 

S druge strane, ovo je najneujednačenija liga otkako pratim i igram ovaj fantazi, jer nikad nisam video da je neko putem drafta sklopio onakav tim i prošetao se ligom. Dok u A ligi najverovatnije igraju finale 5. i 10. u ligi.

 

e jbg, ne moze svaki dan da se poklopi ovo. J sam bas imao srece sa povredama. Niko nije zglajz na duze od 2,3 tekme. 
+
sjajan draft

 

Navijam za dovlu jer smo godinama igrali 3za3 i radili trejdove koji su dogovarani za bukvalno 4minuta.

db6ecb1f-1a32-49d5-af74-e16a8ee91764_tex

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, Dracarys said:

Koliko je ujednačenija, može se videti koliko kategorija zaostaju poslednje ekipe za vodećim.

 

S druge strane, ovo je najneujednačenija liga otkako pratim i igram ovaj fantazi, jer nikad nisam video da je neko putem drafta sklopio onakav tim i prošetao se ligom. Dok u A ligi najverovatnije igraju finale 5. i 10. u ligi.

 

Jos jedna  severnokorejanska propaganda koja nam stize iz A lige

 

daklem

Decko je imao srece sa mestom na draftu i povredama (pandemija ga nije ni dotakla) ali je legit otkinu draft, pre svega, i pokupio sve ispod radara (meni je Jonas bio pik za 3 rd on ga polupio u drugoj, a po projekcijama je isao cak u cetvrtu).

A to sto kod vas npr izdominira ligu tim sa Bronom, Grinom i Gafordom kao prvim centrom vise govori da, i ti sto prate, spremaju draft i glume elitu, nisu bas bili dobro pripremljeni(pomesalo im se gradivo jelte)

B liga bukvalno nije imala slabe timove (dobro, mi smo bili u drugom delu kad smo se raspali 😥) ali je bilo previse nezainteresovanih a koji znaju da igraju (recimo realni kida ali zaboravlja da namesta tim ili ovaj LAL sto ima doncica ali poceo da igra tek pred kraj sezone. da je bio aktivniji igrao bi po) 

Da ne ulazim dublje u analizu, sta je sve bilo free u A ligi, i jos uvek je ,a kod nas se anticipiralo i uzimalo unapred, sustina je da stanje na tabeli nije realno, a kao sto rekoh pre neki dan, bice sve manje  "zaboravnih" i ovih sto ni IR nisu znali da koriste 

 

nema lakih rivala, svi danas igraju fantazi...🙃

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

sta sam izdominiro kada smo ispali u 1/4 fin 

 

inace, ja skoro deceniju pricam da nema opipljive razlike izmedju a i b 

 

to se vidi i po tome sto je ove sezone top10 ekipa iz a lige poteklo iz b. 

 

sve su to proper igraci, samo zavisi od par faktora za plasman : draft, sreca, longterm FA izbori 

Edited by uini
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, threepwood said:

Cestitke na odlicnom duelu Vlado.

 

U finalu prilicno budjav raspored i prezajeban protivnik, ali hajde da pokusamo da napravimo to zanimljivim makar. Srecno Squabbit! 

 

Cestitke na ulasku u finale, srecno obojici mada Squabbu to ne treba 😄 

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Ta'veren said:

@Squabbit

 

Cestitke na prolazu dalje, za pola klase bolji tim. Petak i subota prelomili, nije bilo tu igraca sa kojima bih mogao da pratim tvoj tempo u ta dva dana.

 

Nastavljamo naredne sezone u A.

 

Biće zanimljivo pratiti vas četvoricu u A 🙂 neće im biti lako sigurno 😉

 

Opasan dril bio ove seozne u B i pored kovid problema.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...