Jump to content

B Liga NBA Fantasy 2021/2022


djole

Recommended Posts

On 3/14/2022 at 3:32 PM, Zvezdinho said:

 

Koja je tajna plej auta

delgada maxe,

koja je  tajna ?

 

Koja liiii jeee taaajna ?

 

Mislim daa, u pitanju je

duboka penetracijaaa.

 

Heeeee heeee.

 

Kazu daa,

nakon penetracije se

jasno vidi sveeeeee.

 

Heee heeeee.

 

Veliki kolutovi oko cmara

ukazuju na problem s draftom

nije dobro, nije lepo.

 

Heee heeee...

 

itd itd.

 

Ima dalje ako ocete.

 

 

 

  • Thanks 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, vladaboss90 said:

 

Ni dva tripl-dabla 😄 

 

Pa bilo je blizu, Lamelo za 2 skoka, a Rendl za   1 skok i  3 asistencije. Moracemo bolje da bogoradamo i na vreme, ovaj put u video formatu.

 

 

 

Povredi se i Grant, mashala, da su on i OG zdravi mogli bi da pristojno igramo. Ovamo bila kuknjava Zek Lavin kao povredjen ono prc povredjen 33 poena.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Obori me Lavin za 19k dinara, pu bre. Bas sad nasao da asistira a da ne poentira.

 

Cestitke shefe, ovi tvoji igraju kao pomahnitali, da sam bolje vrsio izmene bilo bi zanimljivije, ali to ne bi ugrozilo tvoju pobedu. Srecno u A ligi, srecno u nastavku PO.

 

 

Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, Zvezdinho said:

Obori me Lavin za 19k dinara, pu bre. Bas sad nasao da asistira a da ne poentira.

 

Cestitke shefe, ovi tvoji igraju kao pomahnitali, da sam bolje vrsio izmene bilo bi zanimljivije, ali to ne bi ugrozilo tvoju pobedu. Srecno u A ligi, srecno u nastavku PO.

 

 

 

Cestitke mogu da sacekaju 😄 ima tu jos kategorija koje mozes da okrenes. Nisu ti bas velike sanse, ali jos uvek postoje 😄 

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Zvezdinho said:

Ma gde postije evo i Smitara iz Indijane dobio potres mozga, cisto sumnjam da ce da prodje protokol do nedelje.

 

Dobro, rekoh da su ti male sanse 😄 ali ko zna, mozes da okrenes FT, AST, STL, DD, mozda u nekom suludom scenariju i neke skokove ili poene. Mislim, slazem se da sam jednom nogom u polufinalu, ali nema potrebe da se trci pred rudu 😄 

Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, maXa88 said:

Origami bolje da si ostavio Gogu. Fino poceo da igra

 

nije da se falim, ali stvarno sam kralj garbidz tajma

 

Jel si ti video juce DD Smita za 10 tak minuta. A Goga je bio povredjen, opet mi nista ne bi znacilo, pogledaj kako njegovi igraju posebno Barns decko iz Toronta. Plus sam lose vrsio izmene, al ne bi mi ni to pomoglo.

42 minutes ago, vladaboss90 said:

 

Dobro, rekoh da su ti male sanse 😄 ali ko zna, mozes da okrenes FT, AST, STL, DD, mozda u nekom suludom scenariju i neke skokove ili poene. Mislim, slazem se da sam jednom nogom u polufinalu, ali nema potrebe da se trci pred rudu 😄 

 

Jedino sto moze da se stigne su AST i STL, DD jedino u nekom ludilu i to tesko, FT tesko, gotovo nemoguce.

 

Iskreno nocas sam se vas skenjao sto sam pao na Lavina, igrao Sabonisa, Bukera i izmedju Brauna i i Lavina izaberem ovog sto nije izasao i ode uplata 3k, ode dobitak 19k. A taman sam dobio neke pare i sad cu to da im vratim zbog nesrece:classic_sad:

Edited by Zvezdinho
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, maXa88 said:

Bolje da igramo fantazi u pare. Tad bi ti bilo duplo teze

 

A tebi desetoduplo. Mozda u nagradnom fondu ostavimo da i oni koji igraju play out dobiju neku crkavicu.

 

I nisam se iznervirao zbog izgubljenih para nego zbog nacina kako padam tikete po n-ti put  gde kad poslednji par biram i dvoumim se i onaj koga izaberem ne izadje ,  a onaj par sto sam odbacio izadje. Ti kad igras pripremljen si da mozes i da izgubis pare, al na ovakav nacin po n'ti put skenjavajuce je .

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Zvezdinho said:

 

A tebi desetoduplo. Mozda u nagradnom fondu ostavimo da i oni koji igraju play out dobiju neku crkavicu.

 

I nisam se iznervirao zbog izgubljenih para nego zbog nacina kako padam tikete po n-ti put  gde kad poslednji par biram i dvoumim se i onaj koga izaberem ne izadje ,  a onaj par sto sam odbacio izadje. Ti kad igras pripremljen si da mozes i da izgubis pare, al na ovakav nacin po n'ti put skenjavajuce je .

 

Stavi oba para na tiket i odigraju 4/5 +5/5 ... ionako igras na vece uloge :wink2:

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Zvezdinho said:

 

A tebi desetoduplo. Mozda u nagradnom fondu ostavimo da i oni koji igraju play out dobiju neku crkavicu.

 

I nisam se iznervirao zbog izgubljenih para nego zbog nacina kako padam tikete po n-ti put  gde kad poslednji par biram i dvoumim se i onaj koga izaberem ne izadje ,  a onaj par sto sam odbacio izadje. Ti kad igras pripremljen si da mozes i da izgubis pare, al na ovakav nacin po n'ti put skenjavajuce je .

 

Svakako bih te ispresavijao kao origami. Moze u neku kintu naredne sezone. Bice mi neuporedivo lakse sad kad sam  katovao  deglija

Link to comment
Share on other sites

Ubio je Mile nedelju. Skidam kapu. Raspored do kraja mu odgovara bice bas tesko da se okrene. I ne pada mi tesko eventualni ostanak u B, nego su i Zvezdinjo i Maxa ostali. Ko ce da cita ovo jos godinu dana majko mila

Edited by threepwood
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Tripe ko te placa da siris mrznju na megahumanom topiku? 😒 

 

 

 

 

3 hours ago, Zvezdinho said:

Kako si bre katovao delgada, pre ce biti da je on katovao tebe i otisao kod Japija:lol_2:

 

Katovan i odlazi u C ligu da pumpa samopouzdanje, ali to je za sad rumor.

 

cekamo ozvanicenje

  • WOW 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...