Jump to content

B Liga NBA Fantasy 2021/2022


djole

Recommended Posts

1 hour ago, major josip said:

 

Protiv vlade koji ima bolji tim ćeš morati da dodaš i neke molitve i to u više različitih crkvi. 

 

Bogami, Simons je out cele nedelje, LaVine ce izgleda isto da propusta meceve, pre ce biti da se Zveki opremio nekim vudu lutkicama 😄 BTW sjajno vece moji sinoc, tri DD na cetri igraca, steta sto to nisu sacuvali za sledecu nedelju 😄 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

On 3/12/2022 at 6:58 PM, Green23 said:

Gde si gledao tu statistiku?

Ne znam šta se desilo prošle nedelje, nisi uspeo ni jednu kategoriju da uzmeš, još su mi Dinvidi, Vučević i SGA presedili po meč na klupi 😄 

Nema na aplikaciji, ali imas na google kad udjes na espn fantasy sajt. Ides na Leagua tab, pa Transaction counter .

Link to comment
Share on other sites

I ja mogu sada zvanicno da cestitam @Mile1 na plasmanu u cetvrtfinale i da mu pozelim srecu i fer borbu u nasem duelu. Imao si opasan drugi deo sezone, ima da prsti sve, jos ovaj izabrani izvodjac masovnih slobodnih bacanja ima 4 meca. Valjda ce i meni Goberta da prodje prstic na nozi, pa da se posibamo kao ljudi.

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, vladaboss90 said:

 

Bogami, Simons je out cele nedelje, LaVine ce izgleda isto da propusta meceve, pre ce biti da se Zveki opremio nekim vudu lutkicama 😄 BTW sjajno vece moji sinoc, tri DD na cetri igraca, steta sto to nisu sacuvali za sledecu nedelju 😄 

 

Za vudu lutke je zaduzen Delgado, mada i ti si mozda ubadao igle u PF Klivlenda kako bi ti K.Love izbio u prvu petorku i DD masinu. Nisi bas morao B.Lopeza da uzimas, mislim se mislim, i rekoh daj da vidim dal ima prenos na TV negde LA-PHO, nema vratim, se, a nema ni Bruka na FA :lol_2: I gde bas ti nadje da ga polupis :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Just now, Zvezdinho said:

 

Za vudu lutke je zaduzen Delgado, mada i ti si mozda ubadao igle u PF Klivlenda kako bi ti K.Love izbio u prvu petorku i DD masinu. Nisi bas morao B.Lopeza da uzimas, mislim se mislim, i rekoh daj da vidim dal ima prenos na TV negde LA-PHO, nema vratim, se, a nema ni Bruka na FA :lol_2: I gde bas ti nadje da ga polupis :classic_tongue:

 

Najgore od svega je sto sam ga uzeo cisto da bih ga uzeo jer je Bruk Lopez, nemam mesta da ga ubacim u tim, jos ako mi LaVine ne igra ostajem na dva igraca sa G oznakom 😄 al eto makar sam ga tebi pokupio ako nista drugo 😄 

Link to comment
Share on other sites

Čestitke i tebi Zveki, pored par jakih pikova birao si dobre igrače tokom sezone i zaslužio prolazak dalje. 

 

Da ne kukaš i džinksuješ toliko možda bih i navijao za tebe do kraja, ovako je baš teško, tako da iščekujem od vlade da me osveti 😛


 @propolis nastavlja jedini da brani čast C lige, želim mu svu sreću do kraja 

 

Čestitke i svima ostalima na plasmanu dalje kao i Skvebitu na prvom mestu pa se igramo i sledeće sezone! 🙂

 

Edited by major josip
  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, maXa88 said:

Duvaj ga zveki 🖕🖕🖕

 

Koja je tajna plej auta

delgada maxe,

koja je  tajna ?

 

Koja liiii jeee taaajna ?

 

Mislim daa, u pitanju je

duboka penetracijaaa.

 

Heeeee heeee.

 

Kazu daa,

nakon penetracije se

jasno vidi sveeeeee.

 

Heee heeeee.

 

Veliki kolutovi oko cmara

ukazuju na problem s draftom

nije dobro, nije lepo.

 

Heee heeee...

 

itd itd.

 

Ima dalje ako ocete.

 

Edited by Zvezdinho
  • Like 1
  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Ko kaze da je humor,ovo je ozbiljna pesma. A sigurno je bolji od tvog kavaljerstva, sto mozemo da vidimo na NBA temi jelte. Doduse, ti si se slucajno pojavio u pesmi, uklapa se za taj stih jbg,a igras sa Maksom, ipak je njemu najvise posvecena pesma posto vas je on kvalitetno ukanalio ove sezone, a kerebechi se nesto ovde. Nateko mu buljson nakon zadnjeg kola.Srecno u plej autu u nastavku sezone. 

 

Evo na primer Madjiji se svidja :s_d: Mozda i bude nastavka nakon 1/4 :wicked:

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Igor_ said:

Cestitke ko god da me je izbacio, ne znam vise koja je cija ekipa. Totalno zasluzeno. Pridruzujem se navijanju za @propolis u nastavku, pokazi da moze iz C lige do titule. 

 

 

Ovde 1/2 tima, bio aktivan rezultat do subote ujutru. Posle su svedene sanse na minimum da mozes da uzmes vise od sest kategorija.

 

Pruzio si jaci otpor i bilo je malo neizvesnije nego sto je rezultat pokazivao.

 

Srecno u narednoj sezoni.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nema razloga da me vredjas i ponizavas zvekani. mi tebe ni jednom recju nismo ni najmanje povredili 🙄 

 

uz tebe smo i u nastavku plejofa bez obzira na grube r(e)ici... 

 

a ne znam za kavaljerstvo? sta je to bilo? Koga je to Ludi napusavao?

 

I naravno da se madjij sve svidja ovde kad je u slobodnom demokratskom drustvu, gde nema samovolje vrhovnog vodje Kima Dzona Uinija da vetuje i namece svoje stavove. Ne brini brate madjijo. primicemo i tebe cim pobegnes iz Severne Koreje ❤️👍

  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Joj draki sto si talentivan za stihove i rimu :classic_ninja:

 

Ali to sto si napisao nije daleko od istine. Vlada Shef ima na papiru jacu ekipu, plus ove povrede i pomor u Torontu i Klivlendu mu otvaraju prostir za super produkciju K.Lova iz najboljih dana i Barnes iz TOR kad nema FVV i OG. Neko ce reci njemu ne igra Simons, al nama ne igra OG. Veliki je favorit sto je i prosle nedelje potvrdio, ali boricemo se pa ce da vidimo dokle ce to da nas dovede. 

 

Ono sto je sigurno ucestvovacemo u nasem fantazi martovskom ludilu barem jos nedelju dana, pa jel ima nesto lepse od toga.

 

 

A sad jedan pep talk pred tesku bitku :

 

 

 

Pep talk number 2 :61:

 

 

 

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...