Jump to content

B Liga NBA Fantasy 2021/2022


djole

Recommended Posts

3 hours ago, major josip said:

 

Plus vodi trenutno 7 4-2. Da barem gubi pa da nekako i razumem.

 

Jos kad bi ti bilo merodavno, u cetvrtak imas 4 igra ja 0. Ukanalio sam se sa Udokom samo tako, trebalo je da bude uvecan konto za Keona iz POR i Vasingtona iz Indijane koga posle nisma smeo da uzmem da ne bi ves 3 izmene izcukao za 2 dana. Tad bi bilo mirnije, ovako ti si u prednosti za nastavak. Zbog tog mog loseg poteza ostvario si prednost u skokovima i stl, a priblizio si se u poenima i trojkama.

 

Makso jel te nije malo sramota da se javljas a u plej of se plasirao nisi i to u B ligi. Verovatno se ne bi plasirao ni u C ligi i ako tamo skoro svi ulaze u PO.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

Polizes mi djoku zvekani 😁😁❤️❤️

 

 

Blam me iskreno. Nije lako bez prva 3 pika, jos bujukom povredjenih likova ali dobro. Kao sto rekoh, ovde mi je za sad lepo i bas volim sto nisam ovako sakat usao u po. Usao sam u neku Ana Ivanovic fazu karijere, kad mi je bitno da izadjem na teren i da se dobro zabavim pa kako bude jelte 🙃

 

S druge strane,  tebi su svi zdravi, lepo guras i radujem se tome. Bitno je da do kraja nedelje izguras bez povreda i odsustva Rendala i Jarena, a nece sigurno posto su to jaki momci, i verujem da ces uci u qf

 

uz tebe smo ja i degli. bez brige  i zovi da odigramo neki basket sa vajzmanom

 

edit

 

ako treba neki savet tu sam za tebe. vidim pojede te pritisak pa da te rasteretim malo. da si me pitao ja  bih ti rekao da ne uzimas ovog strucnjaka iz jute, kako se zvase...

 

Edited by maXa88
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Joj jadan ti, samo su se tebi povredjivali igraci, smrc , smrc,nepravda ponovo ko prosle sezone. Pa sto si draftovao u 1.rundi injury prone igraca. On je jedino odigrao jednu sezonu a da nije bio povredjen ( naravno tad ga je birao srecko Haos, kad mu je i Dirk sa 150 godina igrao b2b meceve u PO). Mene unakazio u b2b finalu kad se raspadao od povreda i nije mogao da dodje do 1 DD u 4 meca, gde se na 2 povredjivao i izlazio, jedan nije igra.

Link to comment
Share on other sites

Igrao je celu sezonu kad smo mi uzeli titulu koju nam pojedini ne priznaju, a tad je i on sam uzeo prsten ako se dobro secam. ne kazem da su se povredjivali samo meni vec su samo meni bili povredjeni u istom trenutku i na duze kao sto se i vidi. da toga nije bilo, verovatno bih sacekao Monka, mozda bih uzeo nesto bolje za Aytona, i dogegao bi se do plejofa

sta da ti kazem kad mi je tvoj Tajler najkonstantniji igrac vec mesec dana a cak je i on pauzirao 4 meca. toliko o tome nego pusti sad to

 

treba da se skoncentrises za naredna dva dana. Sledi kljucna borba zveki. ne smes da omasis

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Zvezdinho said:

 

Jos kad bi ti bilo merodavno, u cetvrtak imas 4 igra ja 0. Ukanalio sam se sa Udokom samo tako, trebalo je da bude uvecan konto za Keona iz POR i Vasingtona iz Indijane koga posle nisma smeo da uzmem da ne bi ves 3 izmene izcukao za 2 dana. Tad bi bilo mirnije, ovako ti si u prednosti za nastavak. Zbog tog mog loseg poteza ostvario si prednost u skokovima i stl, a priblizio si se u poenima i trojkama.

 

Da l si realan da zbog jedne loše izmene od sedam gde je ionako 90% FA krš ti kukaš kako te to može koštati? 

 

Ja se sve nadam Zveki da ti samo troluješ. Ako kojim slučajem izgubiš uprkos vođstvu moraš naći neki jači alibi od jedne loše izmene, pogotovu jer i meni ne igra jedan važan igrač, drugi pik, nisi samo ti osakaćen. 

 

Imam više mečeva do kraja, da, tu jeste prednost, ali da vidimo da li će se to i realizovati, evo recimo Jared je dtd tako da se lako može desiti da mi se tih par mečeva istopi. 

Edited by major josip
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ne samo da imas vise meceva, vec i psiholosku prednost nakon ove greske prednost, jer sam sad sa ovom greskom sateran u cosak, i nova greska bi pshihicki unistila ekipu.

 

A ekipe su tu negde izjednacene po kvalitetu i ove sitnice mogu da odluce.

Edited by Zvezdinho
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Uze jos Dzounsa , gotovo je ovo, nega se mislim jos juce da uzmem jer mi fali C za danas da popunim tim jos juce se pricalo da ce mozda Sabonisa kazne, Holms ne  igra. Kao indijanac vrsim izmene.

 

I to ulazim na igrace koje pratim nije uzet, klinem uzeo ga neko, ko ga uzeo, ma FA menadzment mi je kao da sam debil.

Edited by Zvezdinho
  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Jbt on ne troluje ozbiljan  je.. citam i ne verujem. Pustite decka nek ide u A ligu, inace nosice ga na duzi svako od nas...

 

Jedino logicno posle ovoliko kukanja je da mi veceras Lopta ili Randle zabodu TD i da rese duel.

Edited by Igor_
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Igor_ said:

Pustite decka nek ide u A ligu, inace nosice ga na duzi svako od nas...

 

Evo ako se Mile slaze (posto ce on najverovatnije na mene u 1/4) da se dogovorimo da pobednik naseg duela ne ide u A, da pustimo Zvekija. Mnogo je losih vesti u svetu i bez toga da neko dobije nervni slom zbog mene. Ne daj boze i nesto gore.

Treba biti human u ovakvim teskim vremenima

Edited by threepwood
  • Like 1
  • Love 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Bruji bruji carsija zveki

bruji da si muskarcinaaaaa

 

bez obzira na tvoj jaki jinx i dalje verujem da ces izdominirati u basketu 3x3 sa xpertom i vajzmanom. 

 

nego da se vrati zvekanom jedna izmena ako kaze na koga je prethodno spicio. neki momak iz jute bese

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...