Jump to content

B Liga NBA Fantasy 2021/2022


djole

Recommended Posts

1 minute ago, Igor_ said:

Sve sto si napisao samo povecava vrednost moje konstatacije da je govno od aplikacije. 

Polovina igraca nisu vise u ligi pa ih ima, ne secam se bas da Dilejni,Meli,Barea... igraju. 

 

 

nije poenta u tome, vec ti samo skrecem paznju da ne mozes ni jednog novog igraca uzeti zato sto si se prvi setio, svi su takvi na waiveru dva dana 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, uini said:

 

nije poenta u tome, vec ti samo skrecem paznju da ne mozes ni jednog novog igraca uzeti zato sto si se prvi setio, svi su takvi na waiveru dva dana 

Da razumem te, ali opet ti kazem da su glupo odradili, da se tipa Dilejni vrati danas u Nba, ne bi bio na Vejeveru vec bi ga uzeo ko se prvi seti..

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Igor_ said:

Da razumem te, ali opet ti kazem da su glupo odradili, da se tipa Dilejni vrati danas u Nba, ne bi bio na Vejeveru vec bi ga uzeo ko se prvi seti..

 

ni meni nije jasno zašto sezonama drže neke likove na spisku. mislim da je freakin rade zagorac još uvek tamo. 

kontam da neki klinja može to da pobriše za pola sata.

 

ali mi je super što ove koje dođu iz g lige bace na waiver. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, uini said:

 

ni meni nije jasno zašto sezonama drže neke likove na spisku. mislim da je freakin rade zagorac još uvek tamo. 

kontam da neki klinja može to da pobriše za pola sata.

 

ali mi je super što ove koje dođu iz g lige bace na waiver. 

Da to je okej pravilo, nisam ni znao za njega.

Ma ja mislim da su do prosle sezone imali Garneta u minesoti😂

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Na konstataciju o aplikaciji. 

 

Da je krs, krs je. Ali makar su se poboljsali sa labeliranjem igraca u O. Valjda koliko sam skontao, svaki igrac koji ne igra taj dan automatski na par sati dobije O sto omoguci da se stavi na IR listu i da se digne igrac bez problema. 

 

Prethodnih godina znalo se desiti da igrac bude Out tek nakon mesec dana sto ubije slot u bukvalno 4 nedelje protiv 4 protivnika. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, Zvezdinho said:

Makso pa zar Monka da bacis,cccc... Zar nisi pisao bajke o njemu, nakon sto sam ga dropovao.

 

  Reveal hidden contents

 

 

 

 

 

Nemam ja takav lukzus kao ti da cuvam igrace. Krivo je i nama ali mora da pokusamo da dobijemo ovo ako se vec otvorilo. 

Bacamo se u opasan difens i tranzisn ofens kao Radonja u Stambolu pa kako bude

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...