Jump to content

B Liga NBA Fantasy 2021/2022


djole

Recommended Posts

Za Monka me boli djoka, krivo mi za Vandera, jer i sam znas da sam ti ga trazio i prosle sezone , ati si se cudio. Taman sve lepo po planu i bum Lopta covid protokol a trenutno imam 3 na IR, sto ne staviste 4 IR ko normalni ljudi u A ligi, sad cu mozda morati da bacim Vola.

 

I Makso gde ti je Deglisa, nije se valjda posvetio A liZi sa Japijem:classic_tongue:

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

Btw, da znate, pokidao sam draft u A ligi.

Uzeo sam Srudera i Bledsoa po 2+3 runde kasnije nego ovde, ovde - u 5oj Sruder i u 6oj Bledso, a u A --> 7. Schroder & 9th Bledsoe ! 

Dao sam Uchi dobru osnovu s cime da trejduje i covek je izvukao Jrue Holidaya, nema na cemu Ucho...

Najgore je bilo kad su se termini poklopili, ali uspeo sam da sastavim 2 dobre ekipe! 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Delgi poceo sam da se Pajtonisem. Vidi ovaj blok  :s_d:

 

MJ = 'GOAT'

if MJ == 'GOAT' :

   print("Sure, he is much better then Lebron")

 

Moze i vako:

 

guess = input("Who is basketball GOAT ?")

 

if guess == 'MJ':

    print("Yes, absolutely.")

else:

    print("What did you say?!")

Edited by Zvezdinho
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, delgado said:

Btw, da znate, pokidao sam draft u A ligi.

Uzeo sam Srudera i Bledsoa po 2+3 runde kasnije nego ovde, ovde - u 5oj Sruder i u 6oj Bledso, a u A --> 7. Schroder & 9th Bledsoe ! 

Dao sam Uchi dobru osnovu s cime da trejduje i covek je izvukao Jrue Holidaya, nema na cemu Ucho...

Najgore je bilo kad su se termini poklopili, ali uspeo sam da sastavim 2 dobre ekipe! 

I mocni Tejt na kraju 10. runde. Iako je u skripti bio u 7. rundi. 😄

 

Baci neki vudu Delgi, imamo 6 out igraca. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Do sada sam imao relativno lakši raspored i fino sam dogurao do drugog mesta i imam finu zalihu za plej of. 

Sledeća dva meseca očekujem jedno kvalitetno spuštanje na očekivano 5,6 mesto jer ću igrati protiv prva 3,4 favorita za osvajanje lige.

 

Harden i Nurkic igraju ispod ocekivanja i tu vidim da ima rezerve za mnogo bolji učinak. 

Rj Barret je krenuo odlično,ali zadnjih mesec dana je potonuo i nadam se da će vratiti formu sa početka.

Conley i Paul su ispunili očekivanja u potpunosti.

Allen i Aldridge igraju van svih očekivanja i verujem da sam zbog njih dvojice trenutno u vrhu.

 

Draft sam radio u Pioniru za vreme utakmice i nije bilo zgodno tako da sam u jednom trenutku birao 3 igrača i sva tri su bila za IR, Hachimura,Irving i TJ Warren. 

Nadao sam se da ce obojica da se vrate oko decembra medjutim produzilo se vreme oporavka. Od njih očekujem da doprinesu 2 kategorije,skokovi i poeni gde sam baš tanak.

Nadam se da će oko allstara da trejduju Irvinga u ekipu gde će moći da igra.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, greenenvy said:

Ovo je bila greska za Harris-a. Bukvalno ne znam na koju foru mi je zabagovao fantasy.

 

Da li moze neki dzentlmenski dogovor oko ovoga? 

 

Ja mogu da ti ga vratim u sastav ali ne na IR mesto. Morao bih da ti dropujem igraca, zatim ubacim njega na IR pa da ti vratim igraca sto sam ti dropovao. Ukoliko ti to odgovara uradicu, viidm da imam opciju i da ti se to ne racuna u dnevne izmene.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, major josip said:

 

Ja mogu da ti ga vratim u sastav ali ne na IR mesto. Morao bih da ti dropujem igraca, zatim ubacim njega na IR pa da ti vratim igraca sto sam ti dropovao. Ukoliko ti to odgovara uradicu, viidm da imam opciju i da ti se to ne racuna u dnevne izmene.

 

Ako je moguce da to odradis kao komesar, onda ga samo vrati umesto Payne-a i to je to. 

 

Ako se ne racuna u transakcije gledacu da ne predjem 6 od 7 ove nedelje i to je to

 

Zahvaljujem puno i izvinjavam se ligi nanespretnosti. 

Edited by greenenvy
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...