Jump to content

B Liga NBA Fantasy 2021/2022


djole

Recommended Posts

1 hour ago, Squabbit said:

Dacu vam retrospect draft samo da malenog co owner a podmirim, jedem, popijem kafu i namazem mu cink na guziju..

Fino sam draftovao ali ima dosta i do srece.

Duo sam i gadjao pre drafta

Sent from my Pixel 4a (5G) using Tapatalk
 

 

Cink pegla sve u kratkom roku 🙌

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Zvezdinho said:

Polako Makso s te izmene, u stvari sad ce da vam bude bas polako kad si spicio svih 7 :s_d:

 

nema polako. digo sam ruke od ove nedelje. kakve pedercine sa espna. 3 izmene sam bacio zbog kasne dopune injury reporta i stvarno me frustriraju korona sezone i povrede na sve strane

Link to comment
Share on other sites

Ti imaš sigurnih 5 kategorija,a ja jednu.

Veceras je 5vs8

Sutra je 4 vs 5

Prekosutra je 5 vs 8 igrača.

 

Ne vidim kako je jinx sa tim da ti igraju svi igrači sem Granta,a meni ne igraju Harden,Beret i Aldridge, suludo je porediti koje u prednosti, a 5:7 je plus sto ne mogu da stignem 5 kategorija od 7.

 

 

 

Edited by propolis
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

jinx je jer se situacija menja u danu. prosle nedelje smo imali "sigurnih" 9 kat u cetvrtak, bolji raspored i jace igrace, da bismo posle popodnevnih vesti doziveli potop.  bez prvog, drugog i cetvrtog pika dobili po buljsonu samo tako da evo degli ne moze da izadje iz depresije do danas. ocelaveo je od stresa 

 

a ovo isto moze da se promeni. vidim aktivirao si se na fa, imas jos par izmena tako da nas neces  zavarati 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Tako to ide moj propolise. lepo rekoh da se crta nereseno ali ti ne verujes  a ovo sa dejvisom nas je opasno ujebalo

 

 

s obzirom da nam naredna 4 kola slede top timovi, definitivno nam sledi potop a mozda i ispadanje iz po zone

 

Na trejdbloku nam je Grant. otvoreni smo za sve ponude

Link to comment
Share on other sites

Maxo sine ne znam zašto si takav pesimista? Imate 5 kategorija koje ne mogu da pipnem, a za sada izgleda da imamo isti broj igrača koji će igrati večeras.

 

Što se tiče sledecih nedelja biće vam zahebano,ali birali ste Dejvisa i sad patite jbg. Ja sam ga birao prošle sezone ne znajući da je toliko fragile i patio kao vi sada,ali nas je bilo manje u ligi plus manje covid protokola pa sam uspeo uz pomoć FA da se popnem do plej ofa 🙂

 

 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, maXa88 said:

Tako to ide moj propolise. lepo rekoh da se crta nereseno ali ti ne verujes  a ovo sa dejvisom nas je opasno ujebalo

 

 

s obzirom da nam naredna 4 kola slede top timovi, definitivno nam sledi potop a mozda i ispadanje iz po zone

 

Na trejdbloku nam je Grant. otvoreni smo za sve ponude

 

Ma nema sanse da ispadnete iz PO zone .

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...