Jump to content

B Liga NBA Fantasy 2021/2022


djole

Recommended Posts

Znaci, pokupim Kaleba Martina sa FA pre nekoliko dana misleci da kupim brata mu blizanca iz Sarlota. I pratim ja tako statse Kodija Martina pre neko vece, i ne kapiram uopste da pratim pogresnog coveka. Juce udjem u tim, iz nekog nepoznatog razloga kliknem na Kaleba i krenem da citam vesti dole, pa vidim pise nesto tipa "with Tyler Herro out, Caleb Martin...". Vidno zbunjen prisustvom Herro-a u Sarlotu, odem na FA, ukucam Martin, i shvatim da sam se zajeb'o. Nista, Kodi Martin zauzet, nema veze, reko ajde da vidim ima li nesto interesantno na FA, posebno u Sarlotu s obzirom na COVID situaciju u timu. I posto sam malo gledao tekmu protiv Phile prateci brata Kodija, bese me zapao za oko izvesni Thor, pa ajde da ga pokupim. I posto sam bio resio da cuvam malo Robija iz OKC za buducnost (odluka koju cu da preispitam momentalno), odlucim da bacim brata Kaleba.

 

Elem, epilog cele price:

 

Caleb Martin: 28 pts, 9-12 FG, 6-8 3PT, 4-4 FT, 8 REB, 3 AST, 2 BLK

 

4a4.gif

 

 

  • Like 3
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, major josip said:

Bacim vejvera na Martina i korona sjajno. 

Braun out, Holms out, Plamli out, Hanter još dugo out, evo vidim ni Gordon ne igra. :thumbdown: malo tri ir mesta 😕

 

Cuti tu i pogledaj moj tim. 5 out igraca i jedan dtd, i to se nocas vratio Karuso, da nije, bilo bi 6 out. Ide kletva da Bog da imao out igraca ko Zvezdinho na NBA fantaziju.

 

I kad ti vec malo, mogao bi kao komesar da predlozis da se doda to jedno IR mesto.

Edited by Zvezdinho
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, uini said:

u A ligi smeju da kukaju na povrede samo vizionari koji su glasali za 4xIR slota. 

 

zato pola lige ni ne pise nista dok mi pravednici kukamo. 

 

Da nisam prosle godine slao cirkulare za 4 IR mesta zadnji put u karijeri ko zna sta bi bilo sa institucijom od 4 IR-a :default_coffee: Za tik pobedismo tada. Jel se sad javljaju oni strucnjaci tipa zorex ili ko vec koji su rekli da je 4 IR za picke.

 

Trebao sam i ovde da saljem cirkulare:classic_sad:

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

Predlazem da organizujemo blokadu fantazi lige bacanjem igrace   iz runde po rundu dok se ne ispune nasi zahtevi. A to su  menjanje zakona o referendumu   o broju IR mesta. Majore Vucicu, majore Vucicu. 

 

Partite nas twiter/forumaski nalog da bi znali gde i kada blokada lige bacanjem igraca pocinje. Josipe Vucicu, Josipe Vucicu:default_coffee:

Edited by Zvezdinho
  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Zvezdinho said:

 

Cuti tu i pogledaj moj tim.

 

Zašto bih ćutao kad imam više out igrača nego ti 😄

 

No, nisam očekivao na početku sezone da će ovoliki problem biti sa protokolima (mada meni recimo igrači uglavnom nisu igrali zbog povreda ne protokola). 

 

Iako mi to trenutno ne odgovara, nisam za to da se pravila menjaju u sred sezone jer su možda neki menadžeri svoje odluke prilagodili pravilima sa 3IR, a i velika većina je glasala za tu odluku. 

 

Ipak, ukoliko više vas to želi mogu staviti na glasanje opciju da se doda jedno IR mesto, pa ako većina izglasa povećaćemo. 

Edited by major josip
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, Dracarys said:

Ja bih ipak rekao i da je Vajt mali reach, jer je biran sa 80. mesta. Moglo je to bolje, ali je svakako ostale runde posabijao. 

 

Koga je mogao da bira boljeg? 

Iskreno se ne sećam,a ja sam birao kao 77mog RJ Barreta koji nije nista bolji od Vajta.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, propolis said:

 

Duo Murrey - White pravi razliku i čini njegov tim za klasu jačim od ostalih.

 

I Jokic je tu cisto kao kusur:default_coffee:

 

Pustite Drakija fantazi pajaca, sa 6 povredjenih igraca bi izgubio od bilo koje ekipe a kamoli prve ekipe na tabeli.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...