Jump to content

B Liga NBA Fantasy 2021/2022


djole

Recommended Posts

9 hours ago, propolis said:

 

Crta se nerešeno?

Kvalitetan si jinxer 😂😂😂 možda i najbolji u ligi 🙂

 

Ja ipak to radim malo bolje 😌   

 

Iskreno nisam se nadao. jos je u jednom trenutku bilo 6-5 i nereseno u blk tako da sam ocekivao da budem upravu. Anderson je igrao iznad ocekivanja a onda i Ayton poceo da lepi blokade tako da nas je usralo maximalno. Da kazem, vratilo nam se malo za proslu nedelju.

 

za ovu opet ocekujem potop bez dejvisa i granta  i lagano rascmarivanje od strane raspolozenog provnika. Neka bude 4 kat i da pevamo

 

 

Edited by maXa88
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, realno *w said:

Koje smeće od sezone, lepteebo... 9-10 u autu u svakom trenutku od početka.

 

Koliko beše ispada iz lige?

 

 

Realni daj odgovori mi na PM za trejd ponudu koju sam ti poslao jos prosli mesec za Vajsmana:s_d: Sta trazis za njega, moze i na PM.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Zvezdinho said:

Ovo je nivo na koji ti nisi naviko.Ne poznajes materiju ove igre:default_coffee: Vidi se da nemas iskustva:default_coffee:

Ja se kladim da Josip nikad ne bi ispadao dva puta i uzimao Horforda u trecoj rundi prosle sezone.

Edited by Dracarys
Link to comment
Share on other sites

Nije mana u citatu , nego u licnosti koja to izgovara.

 

Nego Draki jel to ta sezona u kojoj ces da se plasiras u PO prvi put u istoriji A lige ? Sta sledi onda ? Napad asteroida na zemlju, novi virus smrtonosniji od korone ili napad Marsovaca :smiley33:

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

Quote

Tyler Herro returned from a three-game absence due to a thigh injury and hit 8-of-17 shots and five 3-pointers for 26 points, one rebound and five assists in just 21 minutes of Tuesday's easy win over the Pacers. 

 

 

:87:

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Igor_ said:

Espn je kurac od aplikacije. Trazim ludu glavu Lance da ga dignem i naravno da ga nemaju u aplikaciji, i da ce ga dici neko drugi kad ga ubace.

 

kada ubacuju igraca koji do juce nije bio u ligi (pretpostavljam da je to slucaj koji navodis), taj igrac je uvek prvo na waiveru, tako da ga ne mozes uzeti samo zato sto si brz, vec moras imati bolji waiver od ostalih koji su zainteresovani & spremni da ga upotrebe. 

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, uini said:

 

kada ubacuju igraca koji do juce nije bio u ligi (pretpostavljam da je to slucaj koji navodis), taj igrac je uvek prvo na waiveru, tako da ga ne mozes uzeti samo zato sto si brz, vec moras imati bolji waiver od ostalih koji su zainteresovani & spremni da ga upotrebe. 

Sve sto si napisao samo povecava vrednost moje konstatacije da je govno od aplikacije. 

Polovina igraca nisu vise u ligi pa ih ima, ne secam se bas da Dilejni,Meli,Barea... igraju. 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...