Jump to content

EUROLEAGUE 2021/22, devotion still in the time of covid


Chaos Is Me

Recommended Posts

4 minutes ago, uini said:

 

kao i larkin, dok se ni exum i mirotić nisu ne znam kako proslavili

ipak je to nivo-dva iznad.

 

Mirota je bio vrlo dobar u NBA i jedan od rijetkih igrača koji je u trenutku povratka u Evropu mogao da igra i dalje tamo. Ali zato ima par milki godišnje. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, pantelia said:

 

Samo ti pripazi da ne zakasnis na proslavu, umeju Savija i Savijici da budu vrlo gadni kad se naljute

 

Vasa 😘 A grcka govna mogu sa fekalijama sa severa da napadnu nekoga veceras, brojnost im dozvoljava, 10 na 1 kao i obicno

Nije lako biti "komšija mali"

Link to comment
Share on other sites

Just now, Sector said:

 

Mirota je bio vrlo dobar u NBA i jedan od rijetkih igrača koji je u trenutku povratka u Evropu mogao da igra i dalje tamo. Ali zato ima par milki godišnje. 

 

naravno, bio je okejiš igrač rotacije, dok je ovde mvp a svakako jedan od najboljih

u tome je i razlika

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Borca said:

 

Cini se da je zglob u pitanju, skakutajuci na jednoj nozi je izasao iz igre.

 

Ma to sam video (kao i cela hala) ali kako? Doskočio nekom na nogu, neko njemu stao na nogu, nešto treće....?

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, realno *w said:

Pričam baš o Špancima. A mogu ti reći, iznenađujuće malo Grka je otišlo. Ja sam mislio da ih neće trećina ostati.

Послато са SM-A715F помоћу Тапатока
 

Da, vratilo se dosta njih u halu a bilo je sablasno prazno na ekranima sa zagrevanja. 🙂

Nema razloga da propustaju jos jednu odlicnu utakmicu bez obzira koliko su razocarani. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Stiletto said:

 

Ma to sam video (kao i cela hala) ali kako? Doskočio nekom na nogu, neko njemu stao na nogu, nešto treće....?

 

Meni je fokus bio vec na drugoj strani terena (verovato i tebi) pa nisam video sta se desilo u trenutku kada se povredio. Moguce i da je sam vodio loptu i iskrenuo zglob.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Stiletto said:

 

Ma to sam video (kao i cela hala) ali kako? Doskočio nekom na nogu, neko njemu stao na nogu, nešto treće....?

Exum mu je stao na nogu kad je NWG bio u napadu... proklizao je i Exum kad mu je stao, mogao je i on da se povredi. 

 

Uspeo je da asistira za onu trojku i to je to... 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Moram reci da su mi dileje bezveze ozbiljno ogadile Oli koji sam oduvek gotivio zbog borbenog pristupa i muda. Pa i na ovom F4 su najmanje kvalitetna ekipa a bili su u igri do poslednje sekunde. Ludilo zanimljive obe utakmice veceras 😄 Mada bih voleo zbog Mirote da Barsa sad preokrene

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...