Jump to content

EUROLEAGUE 2021/22, devotion still in the time of covid


Chaos Is Me

Recommended Posts

Mesina i na +30 skace ko oparen, a pisalo se da ima nesto protiv Zvezde jer je slicno radio. Djordjevic je jednostavno los trener, to je valjda i cuvarima vatre jasno.

Sa druge strane mnogo mi se dopada kako Zenit igra, bas moderna kosarka. Cesto sa Beronom i Lojdom zajedno, trazi se ekstra pas, ostatak tima krakat, svi sutiraju, trce. I onaj plavi sto lici na vitez Koju je prijatno iznenadjenje, deluje bas slabasno ali igra momak fino.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Cavani said:

Mesina i na +30 skace ko oparen, a pisalo se da ima nesto protiv Zvezde jer je slicno radio.

 

To mogu da pišu ljudi koji su ga gledali do 3 puta u životu. Baš opasna glupost.

 

Čovek je jednostavno takav, ja sam ovde na forumu dosta puta spominjao situaciju iz Pionira, pre 12-13 godina, CSKa vodi 20 razlike protiv Partizana, 3 min do kraja, on traži tajmaut da bi napušio Zizisa koji je nešto zeznuo u prethodnom napadu.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, realno *w said:

 

To mogu da pišu ljudi koji su ga gledali do 3 puta u životu. Baš opasna glupost.

 

Čovek je jednostavno takav, ja sam ovde na forumu dosta puta spominjao situaciju iz Pionira, pre 12-13 godina, CSKa vodi 20 razlike protiv Partizana, 3 min do kraja, on traži tajmaut da bi napušio Zizisa koji je nešto zeznuo u prethodnom napadu.

 

 

Pa to se i ocekuje od njega da radi, svih 40 minuta ozbiljno.

 

Inace, bas su ubili Fenerbahce, uveli su ih u masinu i zavrsili posao za cetvrtinu. Fenerbahce se borio, smanjivao razliku, ali na kraju prilicno realnih -25 (ako se pogleda raspolozenost obe ekipe) uz samo 43 poena. Ne znam kako misli Djordjevic da sa ovakvom igrom dodje do TOP 8, ovo je bas lose.

Link to comment
Share on other sites

Vidim da se digla buka na tviteru medju igracima, oko sudjenja Boltauzera.

Mislim da je vreme da se nesto preduzme oko tih par EL specijalaca, koji su mahom slovenci, poneki grk i spanac.

Nisam tu ubrojao Panterku, ona ni za 3 zivota nece nauciti da sudi. Mada mislim da je koriste mahom sto vecina percipira da njene greske dolaze iz neznanja. Sve vise mislim da je to miks neznanja i 'specijala'.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...