Jump to content

Premier League 2021/22


mr clutch

Premier League 2021/22  

64 members have voted

  1. 1. Ko osvaja titulu?

  2. 2. Za koga navijate?



Recommended Posts

Ovaj Tottenham treba ugasiti. Ne bi me čudilo da Conte digne sidro vrlo brzo.

 

Mada, ne znam ko je i verovao da će se u transferima nešto promeniti jer je Conte došao. Samo su nam zamazali oči s njim par meseci.

 

Ceo mesec ganjaju A. Traore-a, kao da je neko mega pojačanje, a sad će izgleda završiti u Barsi. Ko je ovde lud, ja ne znam...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jos jedno veliko razocarenje Tottenhama za svoje navijace... Mnogo vazna utakmica kuci za put ka top4, i oni izgube mec pri late vodjstvu i pritom promase par sto-postotnih sansi...  Regulion prvo za 1-0, sam i promasuje.. Nakon gola, Soton je sabio i Broja je imao nekoliko neverovatnih sansi a i ostali i tu su uspeli da prezive poluvreme nekako sa 1-1... Potom su krenuli bolje u drugom, Kane je imao jednu bas jaku sansu glavom i zabica nije uspela, otisla je preko gola... Od gola za 2-1, Solakove Sotone dominiraju i centriraju u svakom napadu i zabijaju 2 gola glavom ...  I onda Tott izjednacuje za 3-3 i ajde da kazes bar X, kad ono ipak ocigledan ofsajd... Gol Sona je bio neverovatan, jedan od lepsih golova iz dotrcavanja koje sam skoro video, savrsena kontrola tela.... Faul jeste bio, ali brate sviraj ga jbg odmah a ne da prodje cela akcija i ovakva majstorija, pa onda gol da se ponisti. Sve u svemu bar X da se izvukao, ovako ponovo razocarenje i sve manja nada za LS...

Link to comment
Share on other sites

Nisam gledao tekme Ville, al čitam da je Coutinho nastavio u Premu kao da nikad nije ni otišao. Kako ti uspiješ 3 pune sezone ne iskoristiti takvog igrača mi je misterija. Još ga pošalje na posudbu gdje igra dobro, al ti ga i dalje ne koristiš nakon što se vrati. 

Link to comment
Share on other sites

Broja mnogo jeben igrac, samo kad bi imao malo bolju zavrsnicu/sut... Soton igra bas dobar fudbal

Maguire je mozda najopasniji korner igrac na svetu, svaki put (pa i kad je prekid) on dokaci loptu, sutne glavom, prosto kao da je magnet. Danas umalo gol nogom, pa onda neverovatna odbrana Forstera kad je sutnuo glavom...  Aj bar neka pozitivna stvar za UTD, konacno im igra Sancho...  Velika borba za top4 se nastavlja, Sotone su zeznule (jos vise) i Spurse i UTD...

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...