Jump to content

Vaterpolo - Tokio 2020


Recommended Posts

Just now, McLeod said:

Sta je Prlainovic sve promasio na ovom turniru, to je prosto neverovatno.

 

Zamišljam da je neka egal tekma sa Špancima i da vodimo 2 razlike, opet sam gotovo siguran da bismo ovako promašivali. 

Ne sme to da nam se dešava, pogotovo ne u 3/4, znamo kako su Šveđani prošli u rukometu, imaju +4, 2 penala i zicer i na kraju izgube. Sreća pa su Italijani blago rečeno očajni u napadu. 

Link to comment
Share on other sites

Ponavljam, lepo bi bilo da damo gol i odigramo 1 lepu akciju, vidim da rutiniramo i čuvamo vreme, ali 10. gol razrešava svaku dilemu, ako je uopšte ima, bez gola smo u 2. poluvremenu. 

 

Evo gola, tako je... 

Edited by Oi!
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, McLeod said:

Bilo je ovo reseno vec u prvom poluvremenu, ali nije lose da se ne cimamo previse sad.

 

Mi se ne cimamo od polovine 2. četvrtine 😄

Edited by Oi!
Link to comment
Share on other sites

Sa Spancima ce biti sigurno teze. Ali da bismo osvojili moramo da pobedimo najbolje. Nisu nepobedivi sigurno, ali za razliku od ovog meca gde bih se bas iznenadio da smo izgubili, to ce biti 50-50 mec.

 

Ako nista, medalja bi trebalo da bude zagarantovana, i ako izgubimo, Grcka ne bi smela da nam napravi nikakav problem u borbi za bronzu.

Edited by McLeod
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mi smo u vaterpolu ko Španci u basketu (ne 3x3, videti pod prošlo Svetsko prvenstvo), nikada nas ne treba otpisivati. Odigramo najbolje kada je najpotrebnije, dosta iskustva u ekipi. Još jednom se pokazalo da je grupna faza samo zagrevanje za ono najbitnije. Ali ajde da ne malerišem, videćemo šta će biti do kraja 

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, svi pjevaju said:

Kakav dan za Srbiju, rekao bih da ste se dostojno revanširali Talijanima za izbacivanje košarkaša. Nekako sam i očekivao ovako nešto u nokaut fazi turnira od vaterpolista, velika je to ekipa i dalje. 

 

Dobro, ne morate baš sve dobit danas :classic_biggrin: :classic_smile:

 

Dobro, ne mora Srbin, dosta je da pobedi i srpski zet :s_d:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...