Jump to content

Vaterpolo - Tokio 2020


Recommended Posts

1 hour ago, maXa88 said:

Cestitke momcima nego jel ono Fica Covic u nasem strucnom stabu?

 

Moj komsija iz zgrade (zvucim kao Mek jbt).

Kako sam se bio zbunio kad sam se tek doselio u zgradu zbog njega. Vracao se motka pijan iz grada i ispred ulaza mi se on javlja, drzi vrata da udjem. Krenem ja liftom kad ono na mom spratu ponovo on mi otvara vrata, smeje se. Ja bio u fazonu kako je covek brz, svaka mu cast kako se popeo na 6i pre lifta. Tek sam posle nekoliko dana ukapirao da ima brata jednojajcanog blizanca

  • Like 1
  • Ha-ha 21
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, drperce said:

 

Moj komsija iz zgrade (zvucim kao Mek jbt).

Kako sam se bio zbunio kad sam se tek doselio u zgradu zbog njega. Vracao se motka pijan iz grada i ispred ulaza mi se on javlja, drzi vrata da udjem. Krenem ja liftom kad ono na mom spratu ponovo on mi otvara vrata, smeje se. Ja bio u fazonu kako je covek brz, svaka mu cast kako se popeo na 6i pre lifta. Tek sam posle nekoliko dana ukapirao da ima brata jednojajcanog blizanca

Ajme doture:  u Meka behu komsinice.....:default_coffee:

Edited by Kronostime
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, alcesta said:

 

 

Ovo kao kad smo nekad na ISS Pro pravili sebe i drugare i onda svima nabijemo ocene 19, pa se sve zuti 🙂

1 hour ago, n4l1m said:

i koji ce nam sad sastav biti?

i dje se izgubio subotic, onolika pompa kad je izabrao srbiju..

 

Tu je on, Savic vec par godina zove i mlade igrace na okupljanja, takmicenja, poneko ne prodje sito za ovako velika takmicenja...Ima dosta igraca 1992-1997. godista koji su prosli i prolaze njegov sistem. To bi uz igrace koji su sad bili tu trebalo da bude okosnica za naredne OI.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, alcesta said:

 

 

Pa to je zato sto u vaterpolu ima bas previse takmicenja.

 

Ne samo da postoji Svetska liga nego ima i Svetski kup.

 

Opet, nasa vaterpolo reprezentacija je mozda i najuspesnija i najdominantnija reprezentacija u nekom kolektivnom sportu. OI - 6 medalja od 6, dva uzastopna zlata. SP - 3 zlata, srebro i bronza u poslednjih 15 godina, EP - 4 uzastopna zlata.

 

Svaka cast momcima. Nasa liga je takodje jedna od jacih i zanimljivijih liga, sa 4 jaka kluba i 2-3 prosecna. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, harmonajzer said:

Kakav poslednji ples jedne velike generacije! :18:

 

Nego, da li je Dejan Savić ikad uskočio u bazen kao trener posle nekog zlata? 🙂

Ja sam ga jednom slušala...e sad dal kod Ivanovića il' na RTS-u da je zabranio da ga bilo ko vuče i baca u bazen..doduše, ima tome već godina, a mislim da je u Riju prvi put leteo u bazen...🥰

19 hours ago, Del Piero said:

Olimpijske igre obicno zatvara finale muske kosarke. Ali MOK je sad stavio vaterpolo, da ceo svet gleda kako se sampioni oprastaju sa b2b zlatom :Hail:

Jel nije u Sidneju muška odbojka zatvorila igre?🤔

Link to comment
Share on other sites

Najbolja muška reprezentacija ako gledamo period od 2005. godine, sasvim sigurno bez premca to je vaterpolo tim Srbije. 

Možda nije konkurencija kao u fudbalu i košarci, ali po svim postignutim rezultatima, može se reći da nosimo tu titulu. 

Hvala velikoj 7 za sve prikazano i za svaku medalju, srećno im bilo u karijerama i daljim životima, verujem da Savić ima razrađen plan za Pariz. 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mislim da sam već pisao ranije, pre koju godinu burazer i ja na skijanju na Staroj Planini i u lobiju hotela Dejan Savić. Nemam običaj da se slikam sa sportistima, zapravo mislim da ni sa kim i nisam, a samo sam odredjenima kao klinac uzimao autogram ali rekoh sa Savicem cu da se uradim foto i ujedno da razresim jednu dilemu na koju samo on može da mi da odgovor. Ustvari prišao sam da ga pitam to sto me dugo kopkalo a brat je iskoristio i pitao Deki može slika.
On je zastao, pogledao nas strogo i njegovim tipično odsecnim tonom kratko rekao Može.
Dok pokušavam da ga za sliku delimično obgrlim, jer je kad si pored njega jos ogromniji nego sto izgleda na TV, pitam Deki, neke ‘95-‘96 si u intervjuu za Tempo rekao da si tokom leta, medju dve sezone, pojeo mnogo cevapa. Davno je bilo i bio sam klinac pa ne mogu da se setim da li je 50 ili 100?

DS (bukvalno ovim recima): U jbte čega si se ti setio! 100, opklada je bila u pitanju

  • Like 4
  • Ha-ha 11
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...