Jump to content

Borilački sportovi (Boks, Džudo, Rvanje, Tekvondo, Karate) - Tokio 2020


Recommended Posts

Baš neobično za gledanje. Samo pratim rezultat, a nemam pojma kako se bodovi osvajaju.

 

Ali svejedno sam shvatio da ju je dobro zviznula nogom u glavu za odluku 🙂

Inače, ovo je treća medalja za Splićane na ovim igrama. Mikec, Kanaet i Jelić 🙂

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Cilemile said:

Baš neobično za gledanje. Samo pratim rezultat, a nemam pojma kako se bodovi osvajaju.

 

Ali svejedno sam shvatio da ju je dobro zviznula nogom u glavu za odluku 🙂

Inače, ovo je treća medalja za Splićane na ovim igrama. Mikec, Kanaet i Jelić 🙂

Zezaš 😄.

Pa ono je bio epski preokret. Ne samo fa je zveknula u glavu, nego je uspela i da ima dodatne poene, pa bila je tri poena pozadi 9 sekundi pre kraja.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Don Juan said:

Zezaš 😄.

Pa ono je bio epski preokret. Ne samo fa je zveknula u glavu, nego je uspela i da ima dodatne poene, pa bila je tri poena pozadi 9 sekundi pre kraja.

 

Pa stvarno je bila luda završnica.

 

Ja se već pripremio na proslavu srebra zlatnog sjaja.

Link to comment
Share on other sites

On 7/26/2021 at 2:48 PM, Don Juan said:

Komšije kako srčka 😁.

 

Čestitam 😁

 

Sad je dobro :classic_biggrin:

 

Gledao do 45 sek prije kraja na +5 za Britanku kad na vrata zvoni komšinica -"el vam radi internet?" pa onda u priču s njom dok pokušavam krajičkom uha čuti kako se stvari odvijaju. Vraćam se taman na ključni poen, ništa mi nije jasno :classic_laugh: jer sam ju već bio otpisao kod -5 samo zato jer mi je djelovala nekako umorno, nije ličila na sebe iz ranijih rundi. Drago mi je da sam pogriješio :classic_smile:

 

Da dodam da Matea Jelić nema mobitel i ne koristi društvene mreže :thumbup: Rispek'

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

  • Del Piero changed the title to Borilački sportovi (Boks, Džudo, Rvanje, Tekvondo, Karate) - Tokio 2020
39 minutes ago, bistru vodu mutim said:

Da dodam da Matea Jelić nema mobitel i ne koristi društvene mreže :thumbup: Rispek'

 

(mislio sam da će se mergeat)

 

8 minutes ago, Zvezdinho said:

 

Gluposti, ima instagram.

 

https://www.instagram.com/mateajelic/

Prestpostavljam da je pitao nekad da mu da broj mobilog i ona mu rekla nemam, a onda je pitao za Insta i ona mu opet rekla nemam.

Desilo se to svima nama u životu, ništra strašno 🙂

  • Like 1
  • Ha-ha 8
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Prijatelj Mitar said:

Sta imamo sutra, dzudo i tekvondo? Moze li Milica do medalje, sta kazu poznavaoci?

Ako prođe četvrtfinale, ima. Prvo kolo ne bi trebalo da bude problem, ali Poljakinja sa kojom bi trebalo da se bori u četvrtfinalu je nezgodna.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Don Juan said:

Ako prođe četvrtfinale, ima. Prvo kolo ne bi trebalo da bude problem, ali Poljakinja sa kojom bi trebalo da se bori u četvrtfinalu je nezgodna.

 

Hvala, znam da su prognoze u borilackim sportovima nezahvalne, ali eto, valjda ima i kvaliteta i iskustva za neku od medalja.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Prijatelj Mitar said:

 

Hvala, znam da su prognoze u borilackim sportovima nezahvalne, ali eto, valjda ima i kvaliteta i iskustva za neku od medalja.

Evo, još jedna Anja Obradović u džudou, ako prođe prvo kolo osvaja medalju, to je moja hrabra prognoza.

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Don Juan said:

 

Prestpostavljam da je pitao nekad da mu da broj mobilog i ona mu rekla nemam, a onda je pitao za Insta i ona mu opet rekla nemam.

Desilo se to svima nama u životu, ništra strašno 🙂

 

Hahahaha, ma kad sam vidio da nam je jedna od uzdanica googleao sam malo i naišao na neki (čini mi se) nedavno objavljeni članak o njoj gdje je to spomenula. Ali očito se u međuvremenu to promijenilo ili je možda mislila na to da kad su velika natjecanja da miče mobitel i društvene mreže od sebe a ja krivo shvatio.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Bugl Khan said:

Ma i neka plivačica isto 

Mislim ok, ali to već postaje malo smešno. Posebno mislim da su žestoko fulali sa skejtom na Igrama, ali možda sam samo mator. Sada kada ubace breakedance i e sport biće kao u obdaništu.

Edited by Don Juan
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, Nicklord said:

Esportovi (ovi glavni Lol, dota, csgo) su trenutno ozbiljniji sportovi nego 50-60% olimpijskih

Prvo, to je sport samo u nazivu. Drugo, ne preteruj. Moze neki sport da ti se ne sviđa, ali vecina ovih sportova su ozbiljni sportovi sa ozbiljnom bazom. Surf i skejt su dodati samo zbog raje.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...