Jump to content

FK Partizan 2021/22


Xpert

Recommended Posts

Opet usli u derbi ko pi♡ke

Cigani imali dominaciju (i precku)

Majstorija natka i 1:0

Posle toga sam znao mooooooramo ici po drugi kako znamo i umemo

Ne mogu reci da smo igrali bunker imali smo neke prilike ali ga nismo dali

Ostavis najboljeg njihovog strelca samog u petercui 1:1

Posle sam se plasio da ne primimo i drugi 

Sve u svemu

Zasluzena podela bodova (rekoh bi i ocekivana)

Teraj dalje, velike bitke tek predstoje

Link to comment
Share on other sites

Polako derbi postaje najomrazenija utakmica na svetu...Svaki je isti...Povedemo, i samo cekam kad ce 80 min da primimo gol...

Kombinacija Miljkovic, Markovic, verovatno najgora ikad koja je pokrivala jednu stranu. Urosevic Jovic, tek za nijansu manje slabija. 

Zvezda katastrofalna, ako izuzmemo prvih 20 min. Suvo napucavanje lopte, i cekanje da neko napravi glup faul, da posalju neku svoju frljoku u kazneni. 

Sve u svemu ocajni mi, ocajni oni. Sve sto vredi Zdjelar Rikardo, i Dragovic. Ostalo igraci za trecu Srpsku ligu. 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Angola said:

Polako derbi postaje najomrazenija utakmica na svetu...Svaki je isti...Povedemo, i samo cekam kad ce 80 min da primimo gol...

Kombinacija Miljkovic, Markovic, verovatno najgora ikad koja je pokrivala jednu stranu. Urosevic Jovic, tek za nijansu manje slabija. 

Zvezda katastrofalna, ako izuzmemo prvih 20 min. Suvo napucavanje lopte, i cekanje da neko napravi glup faul, da posalju neku svoju frljoku u kazneni. 

Sve u svemu ocajni mi, ocajni oni. Sve sto vredi Zdjelar Rikardo, i Dragovic. Ostalo igraci za trecu Srpsku ligu. 

 

Da ne idemo od igrača do igrača, ali Katai i Natho, ujedno i strelci?

 

Inače slažem se da je svaki derbi isti, vidi se bljesak jedne ili druge ekipe veoma kratko i to je to. Baš razočaravajuće za najveću utakmicu našeg fudbala. Ono što upada u oči, dosta amaterskih poteza u svakom derbiju, npr centaršutevi, ne zna se ko je gori po tom pitanju.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Objavljene su cene ulaznica za grupnu fazu LK

Quote

 

ПАКЕТИ УЛАЗНИЦА 
Југ/Север -2.400,00 динара
Исток бочно – 4.500,00 динара 
Исток центар – 6.000,00 динара 
Запад бочно – 6.000,00 динара 
Запад центар – 8.000,00 динара 
Ложе – 20.000,00 динара 

 

ПОЈЕДИНАЧНЕ УЛАЗНИЦЕ:
Југ/Север – 1.500,00 динара
Исток бочно – 2.500,00 динара
Исток центар – 3.500,00 динара
Запад бочно – 3.500,00 динара
Запад центар – 4.000,00 динара
Ложе – 10.000,00 динара

 

 

Sezonci mogu da ih kupe u sredu i četvrtak, a za ostale prodaja počinje u petak, 25. a paketi se prodaju do utorka, 28.9.

 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Abizolirni said:

Cega se pametan stidi, .... se ponosi.

 

PS, vidim da mi je nesto poznato to prezime

https://radiosarajevo.ba/amp/sport/nogomet/stanojevic-pjevao-uvredljive-pjesme-na-racun-crvene-zvezde/51568

 

Aham, znaci to sto je on pre deset godina pevao neku pesmu apsolutno diskredituje sve sto je on rekao na bilo koju temu?

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Sir Alex Ferguson said:

 

Aham, znaci to sto je on pre deset godina pevao neku pesmu apsolutno diskredituje sve sto je on rekao na bilo koju temu?

jos je notorni lazov kad je izjavio da su u pitanju 3 igraca a ustvari je 6. 

Bitno da se ne snose kazne za ovakve izlive bijesa i notornog laganja i obmane pfc navijaca.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Alek The Great said:

Ja koliko sam skontao 3 imaju "stomacni virus", a 3 su povredjena. Nego nebitno. Poenta je da to ne treba da bude razlog odlaganja, pogotovo za timove kao sto su CZv i Partizan.

Sent from my SM-G970F using Tapatalk
 

Predsednik Medicinske komisije objasnio je za Telegraf da svaki klub ima pravo da odloži utakmicu, ukoliko postoji šest lekarskih uverenja ponaosob za svakog igrača.

- Samim tim se stiču uslovi da se utakmica odloži. Nije ovo prvi put, to se dešavalo više puta, doduše ne toliko često. Klub može da priloži šest potvrda o nekoj infekciji, toksikaciji, temperaturi, febrilnom stanju... Dakle imamo šest igrača koji nisu u stanju da igraju, potvrda ne može da bude grupna pisana, već se piše ponaosob za svakog igrača - rekao je prof. dr. Miljko Ristić i nastavio:

- Mora da bude zavedena protokolom ambulante gde se vrši pregled, sa pečatom zdravstvene utakmice is a faksimilom lekara. E, ako će oni sumnjati u to, to je druga stvar. Nije moje da proveravam, mi moramo da prihvatimo zvanični medicinski dokument koji potiče iz državne ustanove.

Na pitanje da li je on doneo odluku da se utakmica odloži, imao je jasan odgovor:

- Postoji Zajednica Superligaša čiji je predsednik Aleksandar Pivić, u dogovoru sa generalnim sekratarom FSS, Jovanom Šurbatovićem, prihvaćena je molba Crvene zvezde i odluka Medidcinske komisije da se prihvate ta lekarska uverenja i to je suština - istakao je Ristić.

 

https://www.srbijadanas.com/sport/fudbal/stanojeviceva-izjava-izazvala-haos-dr-ristic-odgovorio-treneru-partizana-evo-zasto-je-mec-odlozen-2021-09-22

 

sad je dodatno jos jedan sto znaci 7 bolesnih i tri povredjena od cega 2 golmana van stroja

https://www.kurir.rs/sport/fudbal/3772759/zbog-stomacnog-virusa-odlozena-utakmica-zvezde-i-vozdovca

Edited by Abizolirni
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • Xpert locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...