Jump to content

FK Partizan 2021/22


Xpert

Recommended Posts

Bravo za pobedu, a bravo i za nacin do koje smo do nje stigli. Rutinska pobeda, da ne moze biti rutinskija. Ipak, moglo je, a rekao bih i moralo da pobeda bude ubedljvija. Pristup pojedinih igraca, nije bio na adekvatnom nivou.

 

Menig je odlican ubod i bice od velike koristi. Odlicno se kapira sa Gomesom, za kojeg se nadam da ce biti spreman za nedelju. Nece da valja ako je ozbiljnija povreda.

Link to comment
Share on other sites

Da, i ja sam se pitao što ga drži na terenu. Primio je batine, pretrčao puno, nema potrebe da ga drži do kraja.

 

Možda Kiprani nisu reper, videćemo, ali je za pohvalu uglavnom koncentrisana i odgovorna igra pozadi. Greške večeras su bile toliko očigledne da ih nema potrebe posebno pominjati. Verujem da će im Stanoje uši počupati zbog toga. 

 

Sledi veoma ozbiljan ispit - da vidimo od čega smo.

Edited by Barkley#34
Slovca
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ne pamtim kada sam lakše podneo neku utakmicu FKPa u Evropi, pa još gostujuću. 

 

Kontrola od početka, taman kada sam počeo da razmišljam kako će nas kazniti za promašaje, dali smo gol. 

 

Da, slažem se za Rikija, stvarno je morao da izađe posle 0:2, ali ok.

 

Sve u svemu, bravo momci :Hail:

Edited by realno *w
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, Jakob Aman said:

Onaj lik iz Gane prosao probu.

 

Ponadao sam se da je neki bek, zazvučalo mi njegovo ime kao Emeghara velika ti...ono opet napadač. OK, ne smeta ni napadač mada se sad već pravi gužva, ne mogu da verujem da i dalje ne mogu nijednog bar polukrštenog beka da iskopaju. Kakav je horor izbor Urošević - Obradović na levom beku jbt. Ja stvarno imam niske kriterijume za bekove, kapiram da je nestašica, dovoljno je da bude siguran u odbrani i da je u napadu u stanju da doda najbližem do sebe i da mu jedan u pet centaršuteva bude upotrebljiv. Zato sam svojevremeno i branio Vulićevića k'o da mi je rođeni brat, eto on mi je bio taj minimum koji očekujem od beka. Gledam Obradovića protiv Kiprana, 'ajde kapiram povredu, pauze, znam da neće više nikad biti igrač kakav je bio u prajmu, ali neke stvari...njihov igrač ima loptu kod njihove korner zastavice, okrenut leđima, to je naša lopta 1/1, samo je pitanje da li je osvajamo u polju ili će ovaj da je pošalje u aut, i Obradović tu pravi faul nad njim, gura ga sa obe ruke. Tako popizdim na te stvari, to je samo jedan primer, stalno mu se dešavaju neki brainfartovi.

 

Ne znam zašto Stanoje toliko pažljivo dozira Terzića, meni bi on bio redovna opcija da odigra poslednjih 20-30 minuta. S njim se uvek nešto konkretno dešava na terenu i voleo bih da sutra dobije šansu. Bio bi kul naslov Terzić presudio Zvezdi :classic_biggrin:.

 

edit: Zaboravih da pomenem Meniga, skoro mi se neko nije tako dopao na prvo gledanje.

Edited by Arsenije Pesic
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, Arsenije Pesic said:

Bio bi kul naslov Terzić presudio Zvezdi :classic_biggrin:.

Taj je naslov viđen, kako god okreneš...

 

Stanoje je pominjao da ne želi da žuri sa njim. Sigurno ima bolji uvid u njegove karakteristike i psihičko stanje, a do sada nije morao da ga ubacuje da vadi kestenje iz vatre, ima lep period za miran razvoj. Cenim da će od proleća dobiti više minuta kao i na derbiju jer će komšijski štoperi sigurno pritisnuti rovitog Rikija.

Link to comment
Share on other sites

A umesto koga mislite da treba da igra? Markovic i Mening su gotovo sigurica. Prva izmena im je Jovic (koji vrlo cesto i startuje kao bonus). Ne treba ni zaboraviti Dacu Pantica, oporavice se on. Sansu sa klupe traze Terzic, Holender i Lutovac. Sto znaci da je Terzic tek mozda 5. opcija, u najboljem slucaju. Bas je "guzva" na tim pozicijama.

Sent from my SM-G970F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Arsenije Pesic said:

 

Ponadao sam se da je neki bek, zazvučalo mi njegovo ime kao Emeghara velika ti...ono opet napadač. OK, ne smeta ni napadač mada se sad već pravi gužva, ne mogu da verujem da i dalje ne mogu nijednog bar polukrštenog beka da iskopaju. Kakav je horor izbor Urošević - Obradović na levom beku jbt. Ja stvarno imam niske kriterijume za bekove, kapiram da je nestašica, dovoljno je da bude siguran u odbrani i da je u napadu u stanju da doda najbližem do sebe i da mu jedan u pet centaršuteva bude upotrebljiv. Zato sam svojevremeno i branio Vulićevića k'o da mi je rođeni brat, eto on mi je bio taj minimum koji očekujem od beka. Gledam Obradovića protiv Kiprana, 'ajde kapiram povredu, pauze, znam da neće više nikad biti igrač kakav je bio u prajmu, ali neke stvari...njihov igrač ima loptu kod njihove korner zastavice, okrenut leđima, to je naša lopta 1/1, samo je pitanje da li je osvajamo u polju ili će ovaj da je pošalje u aut, i Obradović tu pravi faul nad njim, gura ga sa obe ruke. Tako popizdim na te stvari, to je samo jedan primer, stalno mu se dešavaju neki brainfartovi.

 

Ne znam zašto Stanoje toliko pažljivo dozira Terzića, meni bi on bio redovna opcija da odigra poslednjih 20-30 minuta. S njim se uvek nešto konkretno dešava na terenu i voleo bih da sutra dobije šansu. Bio bi kul naslov Terzić presudio Zvezdi :classic_biggrin:.

 

edit: Zaboravih da pomenem Meniga, skoro mi se neko nije tako dopao na prvo gledanje.

Slazem se za bekove ali potrebna je i zamena Rikardu jer stvarno nema alternativu. 

Link to comment
Share on other sites

Terzic je zasad mnogo vise pokazao od Jovica. Konkretan je, za razliku od Jovica koji mrsi previse i preslab je u duelima.

 

Ja ipak opet imam potrebu da se vratim na "nastup" Jojica, nakon ulaska u igru. Ono je bilo kombinacija nezainteresovanosti, bahatosti i rekreacije na terenu.

Link to comment
Share on other sites

  • Xpert locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...