Jump to content

FK Partizan 2021/22


Xpert

Recommended Posts

11 hours ago, Alek The Great said:

Pavlovic mora negde na pozajmicu, njemu je potrebna promena. Ovo sto on pruza je jako lose. Nece se on naigrati fudbala do kraja sezone.

Sent from my SM-G970F using Tapatalk
 

On je meni najveca misterija, veciti vunderkid. Na zadnja tri football managera su mu ocene prenapucane i vece od Jovica a on nista pokazao nije. Sta se desava sa njim? Jel zapravo dobar igrac ili?

 

Sto se tice Stulica, drvo mozda cak i vece od zvezdinog Krstovica. Stvarno nema vise smisla da bude u protokolu, Teleoptik mu je maksimum trenutno.

 

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, Xpert said:

Koliko je mnogo lakse kad bek ume da centrira loptu. Lepa akcija.

 

Kako je lakše kad bilo ko ume da centriše, ne samo bekovi. Ovako upotrebljivi centaršutevi iz igre su kod nas velika retkost.

 

1 hour ago, Sir Alex Ferguson said:

On je meni najveca misterija, veciti vunderkid. Na zadnja tri football managera su mu ocene prenapucane i vece od Jovica a on nista pokazao nije. Sta se desava sa njim? Jel zapravo dobar igrac ili?

 

 

Da, baš je nejasno. Pavlović je odličan tehničar, ali učinak mu je uvek loš. Fali mu malo brzine definitivno, i u kretanju i u donošenju odluka. Možda je što kaže Alek neka pozajmica najbolje rešenje trenutno, nije isključeno da u nekom trenutku to klikne, ali sigurno neće dok je poslednja opcija na svojoj poziciji.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nije to samo moje vidjenje. On je ovakav bio i pre 2-3god sto znaci da stagnira. Ili je njegov potencijal lose procenjen ili je nesto drugo u pitanju.
Struka je procenila da bi on trebalo da ode na pozajmicu, jos prosle sezone. Medjutim, decko je odbio. Rekao je da hoce da se bori za mesto u timu. Ne mogu reci da nije dobio sansu - odigrao je 20-ak utakmica. Da li je to zasluzio treninzima? Mozda. Igrom sigurno nije, bar po mojim shvatanjima fudbalske igre. Mada, on je i ove i sledece sezone "bonus" igrac, to ce ga verovatno i odrzati tu gde jeste. Ima ugovor jos godinu, ne znam kakav je plan sa njim.
Ne mogu ni reci da nekom zauzima mesto. Pre njega su u opticaju Natho, Suma, Jojic, Pantic. Nema ko od mladjih da odigra to, mozda Bazdar kao neko ko bi mogao da odigra odmah iza napadaca. Mozda bi tu moglo da se proba sa malim Vranicem ili Petkovicem. Vlahovic je vise igra krilo.
Stanoje voli proverene igrace, uvek mu igraju najbolji i najspremniji. To je malo problem za klub koji zivi od prodaje, pogotovo mladih igraca. Ali i ne mozes ti godisnje da napravis 3 takva igraca. Evo sad je Jovic jedan od takvih. Sledece godine ce biti neko drugi.

Sent from my SM-G970F using Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ajde malo da budemo realni. Uprava ne bi dovela Miletica da Stanojevic nije dao zeleno svetlo.
Oduvek sam pricao da je Miletic solidan stoper. Meni se nije svidjala ta igra gde on igra desnog beka. Lepo on prati igru, trci, ubacuje se, ali ne ume da uputi centarsut. Miljkon je za njega doktor po tom pitanju. Mislim da ima kvalitete za stopera. Brzi je i od Vujacica i Sanicanina, znamo koliko je skocan sto donosi kvalitet na obe strane terena. Problem je sto dugo nije igrao tu poziciju, drugacija je markacija. Trebace mu vremena da se uhoda.

Sent from my SM-G970F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

A sto se tice tog napadaca mislim da bi idealna alternativa za Rikarda bio Luka Djordjevic. Ne znam samo da li mu odgovara ta uloga. Momak je igrao po Rusiji, idealne godine, nedavno sam procitao da navija za Partizan i sto je najbitnije bez ugovora. Mozda bi i mogao u nekim varijantama da igra zajedno sa Rikardom, ali znajuci Stanoja to bi bilo retko.

Sent from my SM-G970F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Realnost je ta da je Ivica bio iskren kada je rekoa da nikoga neće dovoditi (a boli ga uvo, niko ga neće pitati za ranije izjave) a onda su načuli da je Miletić slobodan pa je bilo daj šta daš. Meni je on bio solidan kao štoper, suludo smo ga gurali na beka, a nemam pojma kakav je sad, posle Arabije i pauze, ali ne verujem da može odmah da uleti u tim. Bolje išta nego da ostanemo bez izmene ali pokazuje da nam je poslovanje "vrhunsko".

Link to comment
Share on other sites

  • Xpert locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...