Jump to content

FK Partizan 2021/22


Xpert

Recommended Posts

Bravo, crno beli bravo!

Prošli smo 2 ozbiljne ekipe iz 2 ozbiljne lige u sistemu takmičenja gde nije bilo prava na grešku.

Ispalila nas uprava za 2 pojačanja, ali je Stanoje sve to naštelovao kao da je u pitanju Bajern.

Svi su dali sve od sebe, kad nije moglo dalje ulazio je igrač sa podjednakom željom i borbenošću.

Ne bih da izdvajam nekoga iz ove velike timske pobede, samo ću reći jedan je Zdjelar kapiten.

Hvala Stanoje, hvala momci, biće još velikih pobeda ove sezone.

Link to comment
Share on other sites

Cestitke svima koji vole Partizan,  velika borba, mora to puno bolje ali bitan je sad opstanak u Evropi. Zdjelar odličan( pisem odavno da je to dobar igrač) uz njega i Vujačić sjajan. Ostali borbeni i diciplinovani. Vidim sad priču o nekom rasizmu, ako je to stvarno neko uradio treba ga pokriti kesom po glavi pa da ga igrači Partizana nabadaju pola sata. Momci izginuli i sad da zavise zbog nekog majmuna! Bruka

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

Ovu ću pamtiti pre svega po tome kako je odigrano poslednjih 20-30 minuta. Nisam navikao da u odbrani budemo istovremeno i vrlo koncentrisani i fokusirani, a da je istovremeno trka i borba bila na max.

 

Prava timska pobeda. Nešto se mislim, tačno bih voleo da ni sada nikog ne dovedu. Ova ekipa je izginula da prođe u grupe i voleo bih da vidim dokle može da ide, baš u ovom sastavu.

 

Kad je Alano izlazio iz igre i kad sam video kačenje s publikom odmah mi je palo na pamet da će da se desi ovakvo sranje, da neki majmun neće moći da se iskontroliše. Jbg, mi eto nismo rasisti, osim kad jesmo.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

 

Polu-šansu nam nije napravio klub iz Portugala, kapa dole za sve igrače. Stavljaju glavu na kopačku, sve duele su dobili. Ova ekipa ima kvalitet, samo da budu zdravi. Treba nam još jedan štoper i špic, ali kao rezerve. Zgazili smo ih do drugog gola, onda sakrivanje nekih od lopte, ali opet smo lagano mogli da rešimo ranije. Bekovi i štoperi :Hail:. Zdjelar i Zeka :Hail:. Publika :Hail: Suma odradio muški svojih 20 minuta. Rikardo borben ali neverovatno koliko je nekako krut i teško menja pravac kretanja. Mali Jović je jedan u milion. Dača i Holender kada su ušli, realno su pokidali. Goša skinuo onaj slobodnjak.

SAŠA ZDJELAR... nema tih reči kako bih opisao njegovu igru danas, nadam se da će ostati, za njga nemamo zamenu i nije slučajno da smo jedinu utakmicu izgubili kada on nije igrao

Link to comment
Share on other sites

  • Xpert locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...