Jump to content

FK Partizan 2021/22


Xpert

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
Povratak na domaće livade. Nadam se da smo se iole odmorili.
 
Danas protiv TSC-a bez Rikarda zbog kartona.
Uh...X u najavi. Sreća je pa igrate pre nas. Možda bi, u tom slučaju, i mi mogli da se "ogrebemo" za bod. U suštini, to je, što je babi milo, vi dobijate 2:0, mi sa njamanje toliko gubimo, i opet "jovo-nanovo"...
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Barkley#34 said:

Tek jenupao u trening, kao i Fejsa, još nekoliko nedelja ništa od njih.

 

Ne znam kako ih nije sramota za ovaj prelazni rok. Imaš +5 na polusezoni posle milion godina, znaš da se oni pojačavaju gde im treba i ne dovedeš bar 2 pismena igrača da podigneš kvalitet ekipe i olakšaš sebi. Doživeo sam da plačem za Miljkovićem u 2022 godini, pa serem im se u usta redom. 

 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Constantin said:
6 hours ago, Barkley#34 said:
Povratak na domaće livade. Nadam se da smo se iole odmorili.
 
Danas protiv TSC-a bez Rikarda zbog kartona.

Uh...X u najavi. Sreća je pa igrate pre nas. Možda bi, u tom slučaju, i mi mogli da se "ogrebemo" za bod. U suštini, to je, što je babi milo, vi dobijate 2:0, mi sa njamanje toliko gubimo, i opet "jovo-nanovo"...

eto...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Quote

Zbog problema sa dugovanjima, FK Partizan suočavao se sa gubitkom UEFA licence za evropska takmičenja. Kako saznaje “Nova”, novac u iznosu od 1.000.000 evra, koliko je bilo neophodno za namirenje dugovanja, obezbeđen je u poslednjem trenutku, uz podršku vlasti, što su ljudi iz rukovodstva morali, kako navodi naš izvor, da oduže javnom podrškom vladajućoj stranci.

Oskudacija... Sto vam majki...

Link to comment
Share on other sites

2-0 na poluvremenu, Rikardo i Markec. Mislim da imamo loptu tipa 85% vremena.

 

Kako je Stanoje prs'o sredinim poluvremena, Lalat style, nakon nesviranog penala nad Rikardom. :lol_2:

 

Sve se čulo u prenosu, a komentator sa Arene kaže "Stanojević u razgovoru sa _____ (valjda četvrtim sudijom). Baš razgovor. :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

  • Xpert locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...