Jump to content

FK Partizan 2021/22


Xpert

Recommended Posts

Dobro je kada povedemo rano, jer ne ulazimo u nepotrebnu nervozu, i vidno bolje (ne samo rasterećenije) igramo. U budućnosti se mora graditi takva psiha da ekipa radi 90+ minuta bez obzira na semafor. 

 

Žao mi je što jug i istok nisu pružili podršku Nikoli Terziću, koga je Ilijev u intervjuu Novostima označio kao glavnog krivca (pokojnika, tragičara) za neuspeh u derbiju. Ovakva neprofesionalna i blago rečeno bezobrazna izjava je zaslužila reakciju publike. 

Link to comment
Share on other sites

Verovatno se niko nije ni obazirao na izjavu psiha Ilijeva (nisam je ni pročitao, šta pametno da saznam? :)). Mali je dobio aplauz za par dobrih/požrtvovanih poteza, nisam čuo nikakve prozivke i to je po meni sasvim dovoljno.

 

Tu psihu nećemo sagraditi verovatno nikada, kad nikom pre to nije uspelo. Sto puta nas je loš stav koštao rezultata.

Link to comment
Share on other sites

Konačno su se rastrčali, naravno tek posle gola. Već mesecima otaljavaju utakmice, ovih nekoliko minuta su podsetili na početak sezone.

 

11 minutes ago, goofy said:

Kakav gest Natha... posle gola otrčao do Jojića da proslavi (mada ovaj to ničim nije zaslužio)

Naravno da nije ničim zaslužio, ali Natho kapitenski čuva jedinstvo ekipe.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Jojićeve partije već nego vreme ne raduju (da ne iskoristim teže reči), ali protiv TSC-a je bio zaista, zaista užasan. 

Bio sam stava da ovog proleća ne daje značajan doprinos igri ekipe, da previše greši u dodavanjima, da ga ekipa često "nosi"... Danas sam po prvi put osetio da je štetan na terenu; da nije ni nula, već minus u našoj igri. Krajnje vreme je da probamo sa drugom opcijom u startnih jedanaest. 

 

Rekavši sve to, daleko sam od srećnog što mu je publika zviždala pri posedu lopte. Radi se ipak o momku koji je u svom prvom mandatu zaradio (valjda?) neki kredit kod navijača. Ljudi najviše pamte taj gol u derbiju, ali ja se recimo sećam kako je odlično igrao polusezonu pred transfer (13/14). U nekom trenutku je našao svoju igru i od tada je radio sve na terenu, i sve kako treba. Čak je u nekim trenucima bio naš najubojitiji igrač... Danas nije ni senka tog fudbalera, no ne ide da mu se zviždi i da ga navijači vređaju. Na kraju krajeva, pa ne ubacuje Jojić samog sebe u igru. Stanojević je odavno trebalo da ga preseli na klupu, s tim što razumem i Stanojevića, pošto zahvaljujući brilijantnom radu naše divne uprave čovek i nema bog zna kakve alternative. 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Stiletto said:

Svaka čast, kokošari iz uprave, nataknem vas na... 

 

https://rs.n1info.com/posts/fifa-supendovala-partizan-nema-novih-igraca-do-2024

Jeste uprava kriva, ali naslov ne odgovara istini. FIFA je uslovno suspendovala kupovinu novih igrača do izmirenja duga, a to može biti sutra ili u maju. Dakle, pre prelaznog roka.

Malo više su nafilovali naslov. 

Edited by Don Juan
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Don Juan said:

Jeste uprava kriva, ali naslov ne odgovara istini. FIFA je uslovno suspendovala kupovinu novih igrača do izmirenja duga, a to može biti sutra ili u maju. Dakle, pre prelaznog roka.

Malo više su nafilovali naslov. 

 

Ma pročitao sam i ja tekst, pizdim na to što je Holender tu već ohoho vremena, a još uvek nisu našli za shodno da izmire dug prema njegovom bivšem klubu, pa mora UEFA da bije po ušima. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Stiletto said:

 

Ma pročitao sam i ja tekst, pizdim na to što je Holender tu već ohoho vremena, a još uvek nisu našli za shodno da izmire dug prema njegovom bivšem klubu, pa mora UEFA da bije po ušima. 

Jebiga, niste baš pametno izabrali klub kome da dugujete 😁.

Kako FIFA ekspresno rešava probleme švajcarskih klubova. 

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Don Juan said:

Jebiga, niste baš pametno izabrali klub kome da dugujete 😁.

Kako FIFA ekspresno rešava probleme švajcarskih klubova. 

 

Sad su lopine u upravi u problemu, kako dovesti pojačanja braću Šćepoviće, Nikolu Ninkovića, Voju Stankovića, produžiti ugovor sa Lolom...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Quote

Interesantno je da je država pre mesec dana dala Partizanu 2.000.000 evra da bi mogao da reši probleme za dobijanje UEFA licence za sledeću sezonu, ali dug prema Luganu je ostao

 

Ovo je posebno interesantno :lol_2: 

 

Pa kom normanom čoveku bi moglo pasti napamet da bi se ovo moglo dogoditi. Jedva čekam od naših preduzimljivih i radoznalih novinara da istraže malo o čemu se tu radi :lol_2: 

Link to comment
Share on other sites

  • Xpert locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...