Jump to content

FK Crvena Zvezda 2021/2022


tsva

Recommended Posts

1 hour ago, n4l1m said:

a za koji tuki je dovodjen motika za 2 m, kad sad oce ovog bukarija za 2m, a da ne govorim da su i pre motike koji ne igra, bili dovedeni bakayoko za 300k koji ne igra, pa zivkovic za 400k koji ne igra i tako dalje, pa falco za opet cirke 1,5 koji ne igra?

produzavaju se balvani koje niko nece sve i da im mi platimo, a ovi sto iole odigraju nesto kao gajic, ili krsticic svojevremene itd beze glavom bez obzira i za manje pare..

more teraj se bagro lopovska u 3 pm!

 

Dobro, svakako da nam je bio potreban jedan brzi igrac na desnom krilu. Motika igra levo i vise je neka zamena za Kataija u perspektivi. Ja sam se nadao Radonji al nista od toga. Dobar je Bukari igrac, bice od koristi ako dodje.

 

Mada su nas fino odrali ako je tacno da ga placamo 2 miliona plus procente.

Edited by Venger
Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, vlaDixXx said:

Tom Rogic slobodan igrac MC 1992,Srbin iz Australije, ozbiljan igrac za naše uslove, skoro 10 god igrao u Seltiku igrao...

Motika je koštao 2.5 miliona tako kazu Nemci("oni  sigurno lazu") 

Doveli smo vec veznog igraca, tako da tesko da ce juriti jos jednog. 

Odlican igrac svakako

Link to comment
Share on other sites

3 bek ekipe, vec otpisan, nema ugovor, i onda danas Gajic odbija ugovor, Picini uvek povredjen, i Gobeljardo postaje lagano nas prvi bek😂. Magija ako mene pitate, jedini logican sled dogadjaja je da ga vidimo u ovom madjionicarskom nastavku.

 

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, bosMan_jr said:

1) da li mozemo potpisati ovog Cassieru?

 

2) da li treba potpisati ovog Cassieru?

Kolumbijac iz Sočija?

Verovatno možemo samo da sanjamo. Nemamo mi para za to, a i da imamo pitanje je da li bi želeo da dođe kod nas.

Link to comment
Share on other sites

Ovaj Mrkela je takav fudbalski neradnik i neznalica da je to bogu za plakati...

 

Gde njega dovedose..

 

Gobeljic ostaje 😂 sjajnoooo.

 

Strasno kakvi neradnici i neznalice rade u skauting sluzbi ovog kluba..

 

Umesto da jacamo tim svake godine mi sve slabiji..

Edited by iamsho4sho
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, vlaDixXx said:

Valja prodavati igrace u Rusiji, pogotovo sad... 

Posto im je skauting ne postoji hahahahahhaha 

Gajic ide u Cska hahahhahah


Милан Гајић са свим својим манама је за класу  бољи играч од кретена Гобељића. Чак сам убијеђен да је могао и напредовати да смо за све ове године имали тренере који његују савремен фудбал. То гдје он иде за нас је ирелевантно, за нас је битније да је инстаграм балван ту ђе и јес’.

Edited by Константин
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

On 6/11/2022 at 5:22 PM, prolup said:

Čuj stranac, 30 godina i da zauzima mjesto našoj djeci. Ne vjerujem šta čitam.

Samo u Srbiji tj. Na ovom formu afrikanci kad dobiju pasos racunaju se kao Srbi, a naši ljudi iz dijaspore stranci

Rogic je odlican fudbaler, ko prati fudbal zna... 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 6/11/2022 at 9:35 AM, СтелаРоса said:

Pretpostavljam da produzenje Gobeljica znaci da Gajic nece ostati sto je steta jer nasu ligu dosta dobro igra uprkos defanzivnim nedostacima. 

 

Ako udjemo u sezonu sa Picinijem i Gobeljom to je bas onako jezivo. 

 

 

Jel moze neko da me podseti kako se zove onaj igrac sto je iz Rada otisao u Malme pre par godina? Igrao je desno krilo. 

Burmancevic ili tako nesto, hteli smo ga al ultra kopu nije podoban

Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, vlaDixXx said:

Samo u Srbiji tj. Na ovom formu afrikanci kad dobiju pasos racunaju se kao Srbi, a naši ljudi iz dijaspore stranci

Rogic je odlican fudbaler, ko prati fudbal zna... 

Ne, svaki strani državljanin kada stekne uslove za državljanstvo ima pravo da aplicira i da dobije pasoš, samim tim ne postaje Srbin, nego državljanin Republike Srbije, tu se forum generalno ništa ne pita.

Sa druge strane deca srpskog porekla rođena u inostranstvu, a koja nemaju srpsko državljanstvo, po zakonu jesu stranci, i opet, forum se tu ništa ne pita.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Gajic je prilicno limitiran igrac, ali je svakako za Gobeljica Bog fudbala.

 

Treba rascistiti do avgusta da li je Picini sposoban da igra ili nije. I da li uopste hoce da igra ili je dosao da se zajebava. Sad vidim da nije bio danas na prozivci jer je dobio produzeni odmor. Ne znam od cega odmara, kad vec dve godine ne igra ozbiljan fudbal.

 

Ako ostanemo na Gobeljicu i nedefinisanom Piciniju to je maltene povratak u sezonu kad su po desnoj strani briljirali Petkovic i Cvetkovic.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...