Jump to content

FK Crvena Zvezda 2021/2022


tsva

Recommended Posts

Ovako možemo svaku ekipu u ligi da izdominiramo. Treba samo više šanse pružati mlađima, pogotovo kad je utakmica riješena posle 60 minuta. 

 

Pićini je potkovan igrač, zna sa loptom. Eraković je imao problema na lijevoj strani, nije to njegova prirodna pozicija. 

 

Sanogo ih je pregazio na sredini, svaki duel osvaja. 

 

Ivanić i Katai su pravi majstori. Ivanić je danas bio ubjedljivo najbolji igrač na terenu, baš ozbiljno gazi sa loptom. 

 

Ohi mi se dopada zato što nije vezan samo za 16m i građenje lopte. Dobro se kreće, utrčava u prostor, a realizacija dobro funkcioniše. 

 

Izmjene nijesu nešto bile inspirativne. Motika je trebao dobiti više vremena. Fino je izgledao za ovih desetak minuta koliko je proveo na terenu.

Edited by Sjećaš li se Rum kasato
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Nadam se da cemo se nekako resiti Krsticica na leto. Njegov ucinak u ovom timu je bukvalno 0. Covek ne postoji na terenu. Ima 31 godinu izgleda kao da ima 41. Milijas je na zalasku karijere izgledao duplo bolje nego on sad.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Sjećaš li se Rum kasato said:

Sanogo krenuo u kontru, a Nesta i ja sami u odbrani.

 

Samo se za Picinija ne slazem. Jeste skolovan bek, ali bas mi je s loptom nekako neprirodan. Nadam se da je do fizicke spreme i da moze jos bolji da bude, pogotovo napred. 

Link to comment
Share on other sites

 
Samo se za Picinija ne slazem. Jeste skolovan bek, ali bas mi je s loptom nekako neprirodan. Nadam se da je do fizicke spreme i da moze jos bolji da bude, pogotovo napred. 
Pa meni je s loptom najjači, baš je tehnički nebo i zemlja u odnosu na Gajića i Gobeljića, kontroliše i levom i desnom, čak i centrira sa obe.
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Don Juan said:

Srećan rođendan Piksi

 

 

 

На ових 5 утакмица од којих су 4 никад јачи Милан, вечити дерби и члан велике четвроке-18 голова. Тако је Звезда некада играла и постала то што јесте.

 

Без обзира на гомилу дунстера и безмудаша на терену и клупама у задњих  деценија, данас се слави рођендан па у то име нека нам је са срећом!

 

339058_zvezda-psg-82611_f.jpg?v=1

 

 

 

 

  • Like 4
  • Love 2
Link to comment
Share on other sites

Zvezda se voli zbog sjajne istorije, ozbiljnih fudbalskih i ljudskih velicina koje su prosle klubom i terenom Marakane i ciji duh ce zauvek ostati u amanet onima koji su vezani za Zvezdu.

Zvezda je oduvek bila stil zivota, jedan vazan sraf svakodnevice.

Cigani, navijajte, radujte se, kidajte zivce i nastavite da volite Zvezdu.

  • Like 6
  • Love 3
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...