Jump to content

FK Crvena Zvezda 2021/2022


tsva

Recommended Posts

Ako nas uslove traziti od Uefe da nam nadoknadi stetu.

 

Nek plate, pa moze da pise i uefa sto se mene tice. Svakako ce i sami morati da plate Gazpromu za jednostrani raskid ugovora.

Edited by Venger
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Omladinci sutra u 11 protiv Vose nastavljaju takmicenje u ligi.

 

U odnosu na jesen, promena trenera - Milan Stegnjajic (dugogodisnji Zizicev pomocnik u Grafosima i trener omladinaca Grafosa) preuzeo ekipu, umesto Marka Nedjica koji je uzeo Graficar. Sto se igraca tice, stigli su: Djermanovic (2002, stoper, Graficar, korektan igracic, meni nista specijalno sa aspekta potencijala, ali je dosao da zameni Lekovica koji je prebacen u 1 tim Grafosa, jedini iz omladinaca), Motika (2004, stoper, nisam siguran koliko ce on igrati startnu, tacnije mislim da nece, jak je, borben, uporan i to je to), Bojovic (2003, krilo, bio najbolji igrac omladinaca Grafosa, pa ga Stegnjajic povukao, brzinac klasican) i Teodorovic (2002, spic, davao golove po Bosni, nije los, ali nije ni za prvi tim, po mom misljenju.

 

Otisli: Lekovic na pozajmicu u prvi tim Graficara, na leto ce sa prvim timom verovatno na pripreme. Curic je povredjen do kraja sezone svakako. Gluscevic i Rakic bili nezadovoljni, pa otisli u prvi tim Proletera, odnosno Indjije.

 

Ovo je tim:

 

S.Marinkovic/B.Marinkovic- Mimovic/Goldin, Melentijevic/Bjelanovic, Djermanovic/Motika, Radojevic/Maric- Lecic/Vidojevic, Stojanovic/Ognjenovic, Brankovic/Milosavic - Pirgic/Boskovic, Nikolasevic/Bojovic, Kahvic/Teodorovic. 

 

Nije neka generacija, ali Brankovic i golman Marinkovic bi mogli da imaju rec u prvom timu. Ostali jos dosta imaju da giljaju, i Nikolasevic, Kahvic, Lecic, Radojevic...

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Што би условљавали нас,боли их дупе. Њима је битно да они више немају њих са спонзоре, а и то је само свирање курцу. Боле дупе и гаспром и русе што више нису спонзор лш. Да неће можда прекинути рат тако

Edited by Урош19
Link to comment
Share on other sites

Kako odjednom od velikog kluba i šampijona sveta postadosmo mali i siromašni. Tragikomično.

Samo neka drže sponzora, pa. kad drugi budu igrali a mi sedeli kao slepci pored braće Rusa,

sa nogama u lavoru, provod je zagarantovan.

Kao kad ispušiš u grupi pa gledaš mrske Rvate kako guze do finala.

Kriv sudija i majmunoliki s orlom. 

 

:ajme:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Neme said:

Kako odjednom od velikog kluba i šampijona sveta postadosmo mali i siromašni. Tragikomično.

Samo neka drže sponzora, pa. kad drugi budu igrali a mi sedeli kao slepci pored braće Rusa,

sa nogama u lavoru, provod je zagarantovan.

Kao kad ispušiš u grupi pa gledaš mrske Rvate kako guze do finala.

Kriv sudija i majmunoliki s orlom. 

 

:ajme:

Oni sto Rusi daju u klub je najveci zvanični prihod i ako neko naredi FKCZ da prekine saradnju sa tom firmom onda treba i da nadoknadi tu štetu. Nema tu politike i palmuđenja nego čisto razmišljanje o poslovanju.  Da imaš firmu koja je sarađivala sa ruskom firmom i treba da dobije milion evra od kojih ti zavisi poslovanje firme a naredba stigne da ih otkačiš zbog politike sigurno bi zatražio nadoknadu izgubljenog. Kao sto ce zatražiti mnogi širom Evrope

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Neme said:

Kako odjednom od velikog kluba i šampijona sveta postadosmo mali i siromašni. Tragikomično.

Samo neka drže sponzora, pa. kad drugi budu igrali a mi sedeli kao slepci pored braće Rusa,

sa nogama u lavoru, provod je zagarantovan.

Kao kad ispušiš u grupi pa gledaš mrske Rvate kako guze do finala.

Kriv sudija i majmunoliki s orlom. 

 

:ajme:

Moje neko misljenje, zasto bi sekao granu na kojoj sedis? Ko garantuje da ce biti ovako uvek, i okrenemo im sad ledja i sta onda? Ko moze da proceni sta ce biti za 1 dan u ovoj situaciji svaka mu cast, a ne da predvidi sta ce biti za dve, tri nedelje ili meseca, godine. Mozda ce nastati opsti picvajz u svetu vrlo brzo pa onda kao da je sport i bitan, a mozda se sve smiri vrlo brzo. I jedan sam od onih koji ne veruje da su Rusi bas krenuli grlom u jagode, pa nije to nasa prcija od zemlje vec svetska sila. Evo cujem sad da Poljska i Slovačka ipak nece doturiti avione Ukrajincima i ti bas nakon pretnje Kremlja da svako ko dostavi oruzje njjma biti odgovoran. Gde je jos Kina u celoj ovoj prici... Ko zna sta ce tek biti, ali da ce Rusi biti sa nogama u lavoru to stvarno ne mogu nikako da tvrdim, a verujem ne mozes ni ti. 

Link to comment
Share on other sites

On 2/27/2022 at 10:10 PM, Neme said:

 

Off

 

Sve sve doktore, ali nemaš osećaj za lepo. :classic_sleep: 

 

on

 

8 hours ago, Neme said:

Kako odjednom od velikog kluba i šampijona sveta postadosmo mali i siromašni. Tragikomično.

Samo neka drže sponzora, pa. kad drugi budu igrali a mi sedeli kao slepci pored braće Rusa,

sa nogama u lavoru, provod je zagarantovan.

Kao kad ispušiš u grupi pa gledaš mrske Rvate kako guze do finala.

Kriv sudija i majmunoliki s orlom. 

 

:ajme:

 

Slican se slicnom raduje 😄

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, berti said:

Kad ovo sve prodje, Rusi ce lako sklopiti dogovor sa fifom, uefom... Obostrani interee je veliki. Okrene li im ledja sada ovakva bedna Zvezda bez dinara prebijenog, odjebace i oni nas vrlo brzo.

 

I, šta predlažeš? Da se opet tera mak na konac, kao i uvek, pa tek kad dogori do prstiju na kraju skineš sponzora? Plus ovde se ne govori o Rusima nego o Zvedi i šta će ona da uradi.

 

Zašto jednom u životu ne uraditi nešto bez da budeš sateran u ćošak, em se stavljaš u nemilost. Ionnako je Zvezda na jedvite jade uspela da ne bude diskvalifikovana posle ko zna kojeg sranja grupe kriminalaca-morona koji sebe nazivaju turskim imenom. Mislišš li da je to zastarelo? Jeste qratz.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, berti said:

Sta predlazem? Da se nista ne radi na svoju ruku, a ako uefa to zahteva, da se zatrazi neka finansijska kompenzacija.

A sta ti predlazes? Da na svoju ruku najurimo gasprom?


Samo da ne idemo mimo sveta, što nam se više puta obijalo o glavu. Sačekati i videti šta hoće, te tako i postupiti, bez puno mudrovanja. 

 

Do sada smo se nekako i izvlačili, posebno ona divljanja i skandiranja zločincima. Ali, sve ima svoje granice, pa i najuriti Gazprom ako je neophodno. Nemoj samo da zaboraviš da je kurvanje sa Rusima zvanična politika Beograda, zbog koje takođe možemo najebati. Posebno danas.

Edited by Neme
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Neme said:


Samo da ne idemo mimo sveta, što nam se više puta obijalo o glavu. Sačekati i videti šta hoće, te tako i postupiti, bez puno mudrovanja. 

 

Do sada smo se nekako i izvlačili, posebno ona divljanja i skandiranja zločincima. Ali, sve ima svoje granice, pa i najuriti Gazprom ako je neophodno. Nemoj samo da zaboraviš da je kurvanje sa Rusima zvanična politika Beograda, zbog koje takođe možemo najebati. Posebno danas.

Nema potrebe da meni objasnjavas o mentalnom sklopu tih mamlaza. Vec godinama svaka nasa utakmica, a narocito pocetak, je horor u smislu sta ce majmuni da smisle, koja parola ce biti, koja koreografija, kakvo skandiranje... Terza je vec poceo da sere i to ne valja jer on ima direktnu vezu sa psihopatom. 

Kako god bude, mi cemo najebati. Ako traze da ih sklonimo, a to ne uradimo, gotovi smo. Ako sklonimo, najebacemo bez para. Manja steta je ovi drugo, naravno. 

Onda nam sledi Sanibal Orahovac kao zvezda prelaznog roka.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Niko od nas neće tražiti da prekidamo sponzorstva, to bi baš bio presedan. Sa druge strane, ako Gazprom ili Rusija budu pod oštrim sankcijama, mogu da traže da na euro mečevima sakrijemo sponzora što smo već radili tamo negde početkom devedesetih.

Ne verujem da će zbog ovoga Gazprom da raskine ugovor, ali je pitanje da li će imati interesa i mogućnosti za dalje sponzorstvo. No videćemo u danima koji slede. Nas je zaista Gazprom spasao i tu nema nikakve dileme, ono što ide na ruku jeste činjenica da za sada oni nisu direktno na udaru, mada jedan broj kompanija raskida partnerstvo sa njima na različitim projektima.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Gotovo je izvesno da ce Uefa traziti da se sakrije Gazprom reklama na dresu, pricamo o ozbiljnom udaru politickih desavanja na sport, gotovo odmah je izvrsen pritisak da Uefa raskine vrlo unosan ugovor sa Gazpromom, pisalo se i o odusevljenju navijaca Salkea kad je raskinut ugovor sa Rusima.

Zna se da Gazprom nece nestati sa evro-mape, veliki interesi su u opticaju po pitanju njihovih poslova, ali ratna desavanja ce manjati tok stvari u svemu, pa i u sportu. Ruski klubovi i sportisti sa zdravorazumskog aspekta apsolutno nemaju veze sa ruskom spoljnom politikom, ali svi ostali koji su "van ove price" opet ce morati da se povinuju pravilima onih koji donose odluke, a to nisu Rusi/Gazprom/ekipizza iz Zvezde.

Citam Terziceva baljezganja "sa lepe udaljenosti", ko te bre sta pitao jbo te patak!

Svakako se i Zvezda mora prilagoditi situaciji, ogromna je pomoc ovih godina bio novac od Gazproma, ali zna se sta nosi evro-takmicenje na vise planova, sa Uefom se ne sme zajebavati.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Osnov poslovanja svake firme je da se zaštitiš od gubitka. Ako UEFA zvanično naredi da raskinemo ugovor ili skinemo reklamu( što je isto raskidanje ugovora) treba da tražimo od njih nadoknadu gubitka koji će nastati zbog sprovođenja te odluke. Sami ne treba ništa da pokrećemo, ako Nemcima ne smeta plin koji stiže i danas iz Rusije što bi se mi gurali da dokažemo našu podanost velikom bratu.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, Perkos2 said:

Osnov poslovanja svake firme je da se zaštitiš od gubitka. Ako UEFA zvanično naredi da raskinemo ugovor ili skinemo reklamu( što je isto raskidanje ugovora) treba da tražimo od njih nadoknadu gubitka koji će nastati zbog sprovođenja te odluke. Sami ne treba ništa da pokrećemo, ako Nemcima ne smeta plin koji stiže i danas iz Rusije što bi se mi gurali da dokažemo našu podanost velikom bratu.

 

Zna se kako ce taj nas potencijalni zahtev da se posmatra, vazda smo bili neki faktor pa ce jbna Uefa da nam nadoknadjuje jednostrani raskid ugovora sa glavnim sponzorom zbog rata u Ukrajini...

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Manoly said:

Zna se kako ce taj nas potencijalni zahtev da se posmatra, vazda smo bili neki faktor pa ce jbna Uefa da nam nadoknadjuje jednostrani raskid ugovora sa glavnim sponzorom zbog rata u Ukrajini...

naše ja da tražimo  a oni neka rade kako im je volja, ionako pravila nikad nisu ni poštovali 

Link to comment
Share on other sites

Sami Evropljani sankcije primenjuju vrlo selektivno i samo tamo gde ih ne boli preterano.

 

Evo jutros cujem da zabari podrzavaju sankcije, al nesto ne bi da povuku Guci, Pradu, Armani i ostale burzujske brendove iz Moskve. Nesto nisu gadljivi na tu lovu.

 

Tako da ne treba mi da se izlecemo, da sami skidamo Gazprom i sta znam. Ako uefa bude trazila okej, ali ako nam Gazprom zbog toga zavrne lovu, onda je logicno da tu lovu trazimo od uefe.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, berti said:

Bojim se da bi Motika u FKP mnogo vise igrao nego sto ce kod nas. Jos samo fali da krenu da ga salju tamo, vamo..

Decko je dosao bez dva dana priprema, on ce sigurno dobiti minutazu u Zvezdi shodno planovima onih koji su ga doveli.

Pedigre ima i definitvno moze da bude zlatna koka, tako da nece izostati sansa da zaigra.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...