Jump to content

FK Crvena Zvezda 2021/2022


tsva

Recommended Posts

Pa ne mora da se bude ni na jednoj strani u ovom "sukobu".

 

Terzic je lopurda, mufljuz, secikesa i lazov, a ovo sa severa je govnarija koja predstavlja sve sto ne valja u ovoj drzavi. Ekstremni nacionalizam, zatupelost, mrznju, neko debilno vojnicko ustrojstvo.

 

I na kraju, i jednima i drugima se tacno jebe za Zvezdu. Terzic dok moze da muze pare, a ovi dok su postovani u svetu degenerika kao sto su i oni sami.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, pantelia said:

Pa ne mora da se bude ni na jednoj strani u ovom "sukobu".

 

Terzic je lopurda, mufljuz, secikesa i lazov, a ovo sa severa je govnarija koja predstavlja sve sto ne valja u ovoj drzavi. Ekstremni nacionalizam, zatupelost, mrznju, neko debilno vojnicko ustrojstvo.

 

I na kraju, i jednima i drugima se tacno jebe za Zvezdu. Terzic dok moze da muze pare, a ovi dok su postovani u svetu degenerika kao sto su i oni sami.

Meni samo smeta što od svih zvezdaša, bivših igrača, članova uprave sada i nekada, navijača, niko se ne oglašava kada Terzić baca kofu govana na zvezdine legende - Savićevića, Stojkovića, Vidića. Bukvalno na ono najsvetlije što Zvezda ima.

 

Meni je to jako tužno.

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, pantelia said:

Pa ne mora da se bude ni na jednoj strani u ovom "sukobu".

 

Terzic je lopurda, mufljuz, secikesa i lazov, a ovo sa severa je govnarija koja predstavlja sve sto ne valja u ovoj drzavi. Ekstremni nacionalizam, zatupelost, mrznju, neko debilno vojnicko ustrojstvo.

 

I na kraju, i jednima i drugima se tacno jebe za Zvezdu. Terzic dok moze da muze pare, a ovi dok su postovani u svetu degenerika kao sto su i oni sami.

I ko unstava klub? Onaj koji krade sve sto stigne ili ovi zli, prljavi i zatupeli? Da li večito mora da se nečija krivica umanjuje uperenim prstom u nekog treceg. Ovo me podseca na naprednjacku dreku" a đilas sto je uzeo 619 miliona" kad im se ukaze da neko iz vrha sns pljačka građane.

Edited by Perkos2
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Perkos2 said:

I ko unstava klub? Onaj koji krade sve sto stigne ili ovi zli, prljavi i zatupeli? Da li večito mora da se nečija krivica umanjuje uperenim prstom u nekog treceg. Ovo me podseca na naprednjacku dreku" a đilas sto je uzeo 619 miliona" kad im se ukaze da neko iz vrha sns pljačka građane.

 

Nisam rekao da su zli ni prljavi. Nemaju mozga da budu zli (bar vecina njih). Da li su prljavi, ne bih znao. Zatupeli - apsolutno.

 

Ne znam sta si zapenio toliko. 2 govneta se svadjaju, moje je pravo da jedno govno mrzim vise od drugog. 

 

Na stranu to sto su cetnici sever bili u ljubavi sa ovim koga sad pljuju, ja nisam nikada. I sad kad su satro zapenili zbog Vuciceve slike (koja je tu bar 5 godina), mi svi treba da popadamo na dupe zbog njihovog osecaja za pravdu. Idi begaj...

Edited by pantelia
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, pantelia said:

 

Nisam rekao da su zli ni prljavi. Nemaju mozga da budu zli (bar vecina njih). Da li su prljavi, ne bih znao. Zatupeli - apsolutno.

 

Ne znam sta si zapenio toliko. 2 govneta se svadjaju, moje je pravo da jedno govno mrzim vise od drugog. 

 

Na stranu to sto su cetnici sever bili u ljubavi sa ovim koga sad pljuju, ja nisam nikada. I sad kad su satro zapenili zbog Vuciceve slike (koja je tu bar 5 godina), mi svi treba da popadamo na dupe zbog njihovog osecaja za pravdu. Idi begaj...

Vesto si iskonstruisao ovu priču no i dalje ostaje pitanje zbog čega ste spremni da trpite lopove? Zasto su oni manji problem od huligana i nacionalista?

Edited by Perkos2
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, pantelia said:

Ne znam sta da ti kazem, po tebi ne sme da se prica o cetnicima sever dok je Terzic u klubu. Ja se s tim ne slazem i to je to.

Četnici sever ne ugtozavaju opstanak kluba, danas su tu sutra ce mozda kao hijene biti izbačeni sa tribina a ovi foteljasi nikad nece otici dok ne uzmu i zadnji evro. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Perkos2 said:

Četnici sever ne ugtozavaju opstanak kluba, danas su tu sutra ce mozda kao hijene biti izbačeni sa tribina a ovi foteljasi nikad nece otici dok ne uzmu i zadnji evro. 

 

Uh, pa ne bas. Terzica je doveo Otac Nacija koji je odrastao na tom istom severu i tukao sa sa ustasamatm. Prvog trenutka kada Njemu ne bude po volji iz ko zna kog razloga, ta lopurda ce oet na usavrsavanje u USA. Naravno, zamenice ga neka druga secikesa.

 

A cetnici ce ostati na svom mestu sledecih 100 godina.

 

Hteli su da biju starca Dan Tanu, bacili su bombu jednom Piksiju u dvoriste, i niko nista, sto kaze Don Juan gore. 

 

Napravili su sranje Stojkovicu i Ivanicu (upravo preko kretencine Terzica sa kojim su tada, gle cuda, bili u ljubavi, nije smetala slika Oca Nacija na zidu).

 

Boli ih krasni stojan sta se desava na terenu. Oni su tu da isprosipaju svoje tuzbalice o Kosovu, zapale vatromet zbog koga fk redovno biva kaznjen. Stacionirali su se na sever da bi znali koji je rezultat utakmice.

 

To nisu navijaci, to je kriminalna interesna grupa, koja je do sada imala interes da saradjuje sa kriminalcem kao sto je Terzic. Ko ili sta je uticao na taj sukob nemam pojma, ali sam siguran da nije razlog ni pomenuta slika, ni ona bljuvotina koju forsira gtr. Moje misljenje je da su dobili nalog odozgotm, ili ih je Bata Terza zavrnuo za neke pare. Sta god bilo, sigurno nije ljubav prema klubu, to kod njih ne postoji.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

 

3 hours ago, Perkos2 said:

I ko unstava klub? Onaj koji krade sve sto stigne ili ovi zli, prljavi i zatupeli? Da li večito mora da se nečija krivica umanjuje uperenim prstom u nekog treceg. Ovo me podseca na naprednjacku dreku" a đilas sto je uzeo 619 miliona" kad im se ukaze da neko iz vrha sns pljačka građane.

 

Pa jedini koji to radi ovde si ti. Uglavnom se svi slažemo da su i jedni i drugi ološ koji uništava klub. Pritom se i međusobno podržavaju.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Tunji Awojobi said:

 

 

Pa jedini koji to radi ovde si ti. Uglavnom se svi slažemo da su i jedni i drugi ološ koji uništava klub. Pritom se i međusobno podržavaju.

Zato sto ne vidite razliku u krivici i stojimo tu gde jesmo. Ko normalan još moze da podrzava lopovluk.

Edited by Perkos2
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Saberi se aman. Po tvojoj analogiji ti podrzavas tenk, mrzis Kalinica i Omica, lozis se iskljucivo na gardiste u fudbalu, obozavas Gobeljica posto je skinuo gace omrazenom izdajniku itd.

 

Nadji ko to podrzava lopovluk, i kako. Svi ti objasnjavaju da su to 2 zla, gde si ti nasao da neko podrzava Terzu?

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Zato sto ne vidite razliku u krivici i stojimo tu gde jesmo. Ko normalan još moze da podrzava lopovluk.
Perkos pročitao sam poslednjih dvadesetak komentara nekoliko puta i nisam video da bilo ko od učesnika u diskusiji podržava ni Terzića & Co, niti lopovluk već samo kaže da se ne zna koje govno više smrdi - a time što kažu da su dileje govna nikako i niko nije abolirao Terzića da je lopuža par ekselans.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Perkos2 said:

Totalno mašiš priču da li nesvesno ili namerno na tebi je da kazes. Navijačka grupa je samo to navijacka grupa i jaka je i bitna bas koliko joj drzava dozvoli. Na rad i poslovanje kluba skoro da nema uticaj sem kad zatreba lopovima da ih isture kao dezurne krivce, sto vidimo i ovih dana. Dakle sve dok lopovi i secikese pljackaju sa pozicija celnika FKCZ iluzorno je pricati o tome da " gori hilandar". Da se očisti klub od lopova to je prioritet svakog građanina čije se pare tamo pljackaju. Likove sa tribine koji imaju nepodobne stavove treba da sankcionise zakon i tu nema sta da ih se upoređjje sa lopovima. Uostalom lopovi su skandirali Ibrahimovicu a ne navijacka grupa.

Skoro da nema uticaja, osim sto pomalo stopiraju transfere 😂, recimo poslednji stopiran je Birmancevic jer eto, igrao 10 minuta za Partizan.  A ima takvih primera gomila.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dileje su klupski paraziti. (mislim na oba blizanca)

 

Dok im se daju neke pare, dok im se sredjuju poslovi njihovim privatnim firmama u kojima rade ortaci sa tribine, dok mogu klupske prostorije da se koriste za dilovanje droge i prevaspitavanje onih sa suprotnim misljenjem - sve je cool. 

 

A kad presusi malo slavina ili porastu apetiti, ajde onda kao da se bavimo pravdom i da kao bojkotujemo, da malo kao prozivamo celnike, koji su ista bagra kao oni, samo u odelima. 

 

M'rs bre!

 

I jedni i drugi, i oni koji slepo podrzavaju i jedne i druge. Nuzno zlo su nam, jer pored takvih niko normalan nece ni u fotelju ni na te tribine. 

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Kooineeperk said:

Dileje su klupski paraziti. (mislim na oba blizanca)

 

Dok im se daju neke pare, dok im se sredjuju poslovi njihovim privatnim firmama u kojima rade ortaci sa tribine, dok mogu klupske prostorije da se koriste za dilovanje droge i prevaspitavanje onih sa suprotnim misljenjem - sve je cool. 

 

A kad presusi malo slavina ili porastu apetiti, ajde onda kao da se bavimo pravdom i da kao bojkotujemo, da malo kao prozivamo celnike, koji su ista bagra kao oni, samo u odelima. 

 

M'rs bre!

 

I jedni i drugi, i oni koji slepo podrzavaju jedne i/ili druge. Nuzno zlo su nam, jer pored takvih niko normalan nece ni u fotelju ni na te tribine. 

 

Ispravio sam ti ovo da ne dodje do zabune. :classic_dry:

 

Edited by Čvarkov
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, tsva said:

Misija u AEKu zavrsena. Izdrzao cak do oktobra.  Svu srecu potrosio kod nas. Ostalo mu samo neznanje i kukavicluk. Afrika vapi za njim


Нажалост очекивано. Милојевић је само кренуо добро, имао све услове да напредује као тренер али једноставно нема капацитет за искорак напријед. Батађорин дух сувише јак па је себе позицинирао још раније тамо гдје га сада фудбалски људи виде. Фудбал је много напредовао, катанаћо је чак прошлост за Италијане а био им је деценијама бренд. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, pantelia said:

Saberi se aman. Po tvojoj analogiji ti podrzavas tenk, mrzis Kalinica i Omica, lozis se iskljucivo na gardiste u fudbalu, obozavas Gobeljica posto je skinuo gace omrazenom izdajniku itd.

 

Nadji ko to podrzava lopovluk, i kako. Svi ti objasnjavaju da su to 2 zla, gde si ti nasao da neko podrzava Terzu?

Ne podmeci kad vec nemas sta pametno da kazes. Lepo je covek napisao da mu je manje zlo lopovluk od navijackih pizdarija. A ko sta podrzava mogli je ovde da se procita od kad je formiran forum pa izvoli nađi moju podrsku delijama ili mrznju prema kalinicu, omicu i sve ovo ostalo sto si nalupao. Posto to nigde neces naci mozes odmah da uputis izvinjenje. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Perkos2 said:

Ne podmeci kad vec nemas sta pametno da kazes. Lepo je covek napisao da mu je manje zlo lopovluk od navijackih pizdarija. A ko sta podrzava mogli je ovde da se procita od kad je formiran forum pa izvoli nađi moju podrsku delijama ili mrznju prema kalinicu, omicu i sve ovo ostalo sto si nalupao. Posto to nigde neces naci mozes odmah da uputis izvinjenje. 

 

Ti si ljude optuzio da podrzavaju lopovluk. Ja sam rekao da po toj logici tebe mogu da optuze za mrznju ka Kalini i Omicu, nisam rekao da to radis.

 

Tako da jedino ti mozes da uputis izvinjenje onima koje si optuzio.

 

 

Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, Perkos2 said:

Ne podmeci kad vec nemas sta pametno da kazes. Lepo je covek napisao da mu je manje zlo lopovluk od navijackih pizdarija. A ko sta podrzava mogli je ovde da se procita od kad je formiran forum pa izvoli nađi moju podrsku delijama ili mrznju prema kalinicu, omicu i sve ovo ostalo sto si nalupao. Posto to nigde neces naci mozes odmah da uputis izvinjenje. 

 

Ti si jedini koji umanjuje i relativizuje ovde, pošto si napisao kako eto Dileje nisu problem dok god su ovi lopovi tu. A ja sam rekao da jesu problem, i to još veći. I nastavljaš da relativizuješ stvari koristeći eufemizme tipa "nepodobni stavovi" i "navijačke pizdarije". Kakve veze etnonacionalizam ima sa navijanjem!? Kao što sam već napisao, njima je Zvezda sporedna stvar, kako sami kažu, iza njihove "ideologije". A "ideologija" takva da je se ne bi postideli ni prime time radikali. 

 

Takve boleštine po kojoj ljudi određenih nacija ne smeju da igraju u Zvezdi i bacanje papaka na košarkaški teren nisu i nikada neće biti "navijačke pizdarije". Kao ni to da zbog retvitovanja satiričnog tvita koji se njima ne sviđa proglase nekog igrača nepodobnim i onda pokreću rat protiv kluba kad se klub ogluši na to.

 

Prilog:

Quote

 

Quote

U okviru istraživanja „Desni ekstremizam u Srbiji“, koje je priredila Izabela Kisić, mapirane su 23 ekstremističke organizacije sa desnim predzakom: Nacionalni srpski front, Nacionalni front, Srpska liga – nova srpska desnica, Pokret Srpski nacionalni front, Čast otadžbine; Udruženje građana Delije sever; Srpski nacionalni pokret 1389; Srpska desnica; Srbski ponos; Srbski sabor Zavetnici; Srpski narodni pokret Zbor; Otačastveni pokret Obraz; Ustani za Kosovo; Srbska akcija; Omladinski klub Srbska čast; Čitaonica Starostavnik; Srpski dobrovoljački korpus 1941–1945; Srpski narodni pokret Naši; Centar za kulturnu obnovu Arheofutura; Studentska akcija; Solidarnost za Kosovo; Krv i čast Srbija i Nacionalna avangarda.

 

Inače, razmisli malo o tome: u klubu iz kog je pokradeno bar 50 miliona evra, oni protestuju s 20 minuta ćutanja, i ni ne kažu zbog čega.

U košarkaškom klubu već godinama bojkotuju ABA ligu, pa onda i Evroligu, i onda dođu da zvižde Omiću, bacaju papke Fenerbahčeu, i teraju upravu zbog Kalinića. Pravi "navijači". 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

I dalje se drzite kao pijan plota vec izlizane mantre " svi su isti"  iako i vrapci na grani znaju da nisu isti th da su jedni opljačkali Zvezdu a drugi su huligani i zagovornici retrogradnih ideja. Za klub su mnogo pogubniji ovi prvi koji kad god se makar i na 20 minuta ukaze na njihov lopovluk angazuju svu mogucu medijsku aritljeriju kako bi dokazali da su ipak veci problem naviajci,Piksi, Partizan cak i tamo neki forumasi koji pisu o njihovoj pljacki. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, tsva said:

Misija u AEKu zavrsena. Izdrzao cak do oktobra.  Svu srecu potrosio kod nas. Ostalo mu samo neznanje i kukavicluk. Afrika vapi za njim

Pa nije ni cudo da ga posle Zvezde niti 1 ozbiljna klub nije zeleo. Bukvalno je ceo fudbalski svet video kolika je nenzalica i da je prosao zahvaljujuci odbranama i ludackoj sreci. Najomrazeniji trener u istoriji Zvezde sto se mene tice i jedini period kad nisam imao zeludac da pratim fudbalski klub. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...