Jump to content

FK Crvena Zvezda 2021/2022


tsva

Recommended Posts

Milojevic jeste average trener, koji je imao dovoljno znanja da okupi igrace spremne da se izbore za sledece ugovore u svojim karijerama i nekako se sve namestilo da svi oni budu na vrhuncu forme. Uz to zna da igra na rezultat i defanzivno, idealan za nok-aut faze, i proso mu vise odgovara da radi sa igracima zadatka, nego sa dobrim fudbalerima, sto je i kod nas pokazivao. Prvih godinu i po dana je bilo dobro, drugih lose, ali opet da nije bilo njega kao njega, tesko da bi mi bili sad gde jesmo. Terzic i kompanija se busaju u grudi tim uspesima, a da su tada doveli Stramaconija kog su hteli, ili nekog domaceg trenera koji su figurirali tu, mi Ligu Evrope ne bi videli, a kamoli Ligu sampiona.

 

Tako da, zasluzuje repsekt. Da je trenercina nije, ali je bolji zapravo od vecine u ovom 21. veku, jer smo zaista imali krs trenere. 

Edited by Markoss
  • Like 13
  • Love 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Del Piero said:

Delije - direktni saucesnici u pljackanju Crvene zvezde. Jedini razlog zbog kojeg je Terzic pogubniji od njih je taj zato sto je kod njega volan. Ovi su krenuli u bojkot verovatno jer im nije dao dzeparac.

znaci zna se ko kosi a ko vodu nosi

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Redstar0356 said:

Pa nije ni cudo da ga posle Zvezde niti 1 ozbiljna klub nije zeleo. Bukvalno je ceo fudbalski svet video kolika je nenzalica i da je prosao zahvaljujuci odbranama i ludackoj sreci. Najomrazeniji trener u istoriji Zvezde sto se mene tice i jedini period kad nisam imao zeludac da pratim fudbalski klub. 

 

 

Nije on lose startovao u prvenstvu al to sto on igra, ne moze da se gleda

 

Ukidanje gola u gostima obesmislila njegovu karijeru. Sad da bi prosao dalje, mora nekoga i da pobedi.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Delije na mnogo nacina štete klubu. Od novcanih kazni koje klub placa zbog njihovih raznovrsnih pizdarija do toga da oni odredjuju ko moze da igra za Zvezdu, a ko ne sme da obuce nas dres. Ali, njih optuzivati da uzimaju pare koje klub zaradjuje je besmisleno. Ekipa koja vodi sever je ogrezla u mrznji, cudnoj simbiozi pravoslavlja i sovinizma, mlacenju prazne slame... Ali, klub oni ne pljackaju.

Da sutra svi koji cine taj sever prestanu da idu na utakmice, pljacka kluba nece prestati uopste.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ma niko to ni ne tvrdi. Verovatno su prvih 20, 30, 50 u generalstabu placeni na ovaj ili onaj nacin, ali to su smesne pare kako se iz Zvezde lapa.

 

Ali malo mi je sve ovo sto si gore naveo, plus kombinacija gluposti i bahatosti?

 

Dobar primer su one kretenske bakljade na pocetku drugog poluvremena, Jebe se njima tacno da li u tom trenutku pomazu klubu. Zamisli tim gubi na poluvremenu, i trener ih nabrije u svalcionici da pokudaju od pocetka drugog, ali ne, stoka mora da pokaze kako su naucili da koriste upaljac (da ne pricam da im i te baklje kupuje klub). 

 

I Terza i stoka su tu iskljucivo zbog koristi, a ne zbog bilo kakve ljubavi prema Zvezdi. I dok ce Terza nekad i da ode (mozda jako brzo), generalstab nece nikad.

 

edit: Da imam pare, kupio bih FK, i doveo 11 vrhunskih igraca muslimanske veroispovesti. Pa nek crkne stoka.

Edited by pantelia
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Koliko mogu da utiču na to ko ce igrati u klubu pokazao im je Čović kad je doveo Omica a ovi iz FK kad im ne odgovara neka zamisljena kombinacija sakriju se iza navijača. Ja bas i ne znam da smo jurili nekog igraca znacajnog a da su ga navijači sprecili da dođe u klub. Imamo igrace svih vera i raznih boja u timu. Imali smo igrače koji su bili u Partizanu tako da je to vise prica za "kafanu" nego za ozbiljnu diskusiju

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, Perkos2 said:

Koliko mogu da utiču na to ko ce igrati u klubu pokazao im je Čović kad je doveo Omica a ovi iz FK kad im ne odgovara neka zamisljena kombinacija sakriju se iza navijača. Ja bas i ne znam da smo jurili nekog igraca znacajnog a da su ga navijači sprecili da dođe u klub. Imamo igrace svih vera i raznih boja u timu. Imali smo igrače koji su bili u Partizanu tako da je to vise prica za "kafanu" nego za ozbiljnu diskusiju


Prvo, otkad je Čović doveo Omića, oni su na ratnoj nozi s njim i sa KK, i od tada ili ne idu uopšte na košarku ili pošalju 200 klinaca na Evroligu.

 

U FK su sprečili dolazak Birmančevića, i to je opšte poznato. A ko zna šta se sve dešavalo behind the scenes.

 

A za bold se baš praviš lud. Ne zabranjuju oni dolazak muslimana u klub, nego Bošnjaka, Hrvata i Albanaca (i nepodobnih Srba, očigledno). 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Misterija Organizma said:

Kao da je juče bilo. Ljudi su na stadionu plakali, u autobusu u povratku muk. Jedva da je neko do Niša progovorio. Po Sofiji celog dana jurnjava sa hokejaškim palicama u rukama, Savićević koji se naljeva koka kolom onako vazda rovit... Sve mučno, pravi uvod u rat koji samo što nije buknuo.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

 

4 hours ago, berti said:

Kao da je juče bilo. Ljudi su na stadionu plakali, u autobusu u povratku muk. Jedva da je neko do Niša progovorio. Po Sofiji celog dana jurnjava sa hokejaškim palicama u rukama, Savićević koji se naljeva koka kolom onako vazda rovit... Sve mučno, pravi uvod u rat koji samo što nije buknuo.

Pre toga isto ludo gostovanje protiv PAO, sukobi sa bugarskim švercerim nabavka hokejaskih palica i nalivanje alkoholom po Sofiji. Sa Sampdorijom nas bilo duplo vise i okupirali smo centar Sofije. No na terenu nas dobise Vijali i Mančini pa povratak mučan a Bugari otvorili sve prelaze i samo viču " izleguvaj" 

 

 

Edited by Perkos2
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Tunji Awojobi said:


Prvo, otkad je Čović doveo Omića, oni su na ratnoj nozi s njim i sa KK, i od tada ili ne idu uopšte na košarku ili pošalju 200 klinaca na Evroligu.

 

U FK su sprečili dolazak Birmančevića, i to je opšte poznato. A ko zna šta se sve dešavalo behind the scenes.

 

A za bold se baš praviš lud. Ne zabranjuju oni dolazak muslimana u klub, nego Bošnjaka, Hrvata i Albanaca (i nepodobnih Srba, očigledno). 

I sta ako su na ratnoj nozi sa KK? Ne vidim da se klub raspao zbog toga. Da je u upravi FK neko kvalitetniji od ovih lopova isto bi postupio kao Čović i ništa se spektakularno ne bi desilo. Ali onda ne bi mogli da se skrivaju iza navijača. Uostalom imamo primer sa Ibrahimovicem gde uprava krije ko je od njih iz loze bio veci huligan i od ovih sa severa.

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, Perkos2 said:

I sta ako su na ratnoj nozi sa KK? Ne vidim da se klub raspao zbog toga. Da je u upravi FK neko kvalitetniji od ovih lopova isto bi postupio kao Čović i ništa se spektakularno ne bi desilo. Ali onda ne bi mogli da se skrivaju iza navijača. Uostalom imamo primer sa Ibrahimovicem gde uprava krije ko je od njih iz loze bio veci huligan i od ovih sa severa.


Ma daj, neću da nastavljam ovu raspravu dalje. Besmisleno je. 
 

Samo da dodam da ovo za Ibrahimovića nema smisla, jer je sad već prilično očigledno da ga je vređao upravo jedan od najvernijih. Mislim, scena sa rukometa od pre neki dan govori sve. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Tunji Awojobi said:


Ma daj, neću da nastavljam ovu raspravu dalje. Besmisleno je. 
 

Samo da dodam da ovo za Ibrahimovića nema smisla, jer je sad već prilično očigledno da ga je vređao upravo jedan od najvernijih. Mislim, scena sa rukometa od pre neki dan govori sve. 

Naravno da je besmisleno umanjivati lopovluk celnika FKCZ. Evo sad ce "kupiti" levog beka iako nam škripi na suprotnoj strani

Edited by Perkos2
Link to comment
Share on other sites

On 10/7/2021 at 9:13 AM, Don Juan said:

Igra li Prijović negde sem u noćnom klubu.

 

Baš sam hteo to da napiše. A gde bi drugo sreli Prijovića nego na splavu 😄

 

On 10/7/2021 at 7:15 PM, Perkos2 said:

uz sve mane koje imaju delije nisu pljačkaši kluba i neumesno je porediti ih sa banditima koji svakodnevno pljačkaju klub. da li imaju snage i volje da se izbore sa tim banditima videcemo, ne zavisi to samo od grupe i njihovog stava. mora puno toga da se poklopi a naravno da svako gleda svoj interes. Interes svakog ko navija za Zvezdu je da iz kluba oteramo terzica i mrkelu.

 

Ja nemam nikakve informacije, ali ovo je stvarno teško poverovati. Jer ako bi to bilo istina, postoje samo dve opcije šta se dešavalo do sada. A to je da nisu znali da ovi pljačkaju klub, što je neverovatno s obzirom da to znaju mala deca. Ili da su znali, ali se nisu mešalli u to. Što je isto malo verovatno, jer zašto bi odjednom to počelo da im smeta, a pre toga im nije.

 

Logičnija teorija je da stara raspodela plena ne zadovoljava apetite, i da se ovim pritiskom traži da se na novo lomi pogača.

 

Na kraju krajeva, može biti da nisu umešani u direktno iznošenje love iz kluba. Ali zna se da su dobili te tendere usotalom i zbog toga da zažmure jednim okom na rad u klubu. Što znači da su indirektno umešani a to je isti qrac

Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, L' Imperatore said:

 

Baš sam hteo to da napiše. A gde bi drugo sreli Prijovića nego na splavu 😄

 

 

Ja nemam nikakve informacije, ali ovo je stvarno teško poverovati. Jer ako bi to bilo istina, postoje samo dve opcije šta se dešavalo do sada. A to je da nisu znali da ovi pljačkaju klub, što je neverovatno s obzirom da to znaju mala deca. Ili da su znali, ali se nisu mešalli u to. Što je isto malo verovatno, jer zašto bi odjednom to počelo da im smeta, a pre toga im nije.

 

Logičnija teorija je da stara raspodela plena ne zadovoljava apetite, i da se ovim pritiskom traži da se na novo lomi pogača.

 

Na kraju krajeva, može biti da nisu umešani u direktno iznošenje love iz kluba. Ali zna se da su dobili te tendere usotalom i zbog toga da zažmure jednim okom na rad u klubu. Što znači da su indirektno umešani a to je isti qrac

Sve su to manje vise nagađanja. Ne znamo mi ovde zasto je krenuo taj neki protest na severu vec se pojedini kače na razne db podmrtacine tipa "terza je doveo kalinica" Vreme ce pokazati sta je njihov cilj, imaju kao grupa svoje interese i ciljeve i uglavnom se ne poklapam sa njima ali zato i nisam deo tribine kao sto nisam ni deo medijeske masinere terze i njegovih mentora pa da relativizujem njegovu ociglednu krimnalnu radnju u FKCZ. Da li neko dobija protiv usluge od drzave za cutanje na tribini valjda je svima jasno da je odgovor potvrdan. Neke grupe rade "obezbeđenje" neke "građevinu" ali konkretno ne pljačkaju klub i zato su.manje zlo od terzica i mrkele.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...