Jump to content

FK Crvena Zvezda 2021/2022


tsva

Recommended Posts

17 minutes ago, Misterija Organizma said:

Bogami da bi bili prvaci moramo da dobijemo oba derbija i da ne izgubimo ni jedan bod više od drugih ekipa, teško bas.

Jbem li ga ja izračunao da je dovoljno da dobijemo 1 derbi a drugi odigramo nerešeno i uz to dobijemo sve ostale utakmice. Tako bi imali bod više od Partizana zar ne?

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Misterija Organizma said:

Jeste , ali nije realno da dobijemo sve kao oni, biće neki remi sigurno, tako da moramo dobiti dva derbija.

Jbg sad, ova Zvezda je pokazala da pravim pristupom moze lagano da dobija meceve u jsl, to se videlo i u 1.pol derbija kada je trebalo dati gol i resavati mec na drugaciji nacin.

Druga stvar jr sta ce se desavati sa ekipom tj sta planira famozni sportski sektor.

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Misterija Organizma said:

Jeste , ali nije realno da dobijemo sve kao oni, biće neki remi sigurno, tako da moramo dobiti dva derbija.

Ne kontam što je njima realno a nama nije? To što smo promašili nekoliko zicera protiv Vojvodine u prvom kolu kad je većina igrača bila nespremna i u lošoj formi ne znači da smo lošiji od Partizana. U istoj smo situaciji. Uostalom možda i oni budu u padu forme u nekom trenutku pa izgube neki bod jer deluje da su sada na samom piku.

Link to comment
Share on other sites

Dobra partija naših mladih igrača koji nastupaju za Grafičar.

 

Nikola Mituljikić ponovo dao divan gol, ukrao loptu defanzivcu, zalomio drugog protivnika biciklicom i pogodio dalji golmanov ugao. Imao još jedan odličan šut koji je završio na stativi, odlično se otvarao i učestvovao u igri.

 

Ilija Babić ubio pauka iz slobodnjaka, momak se fino kreće. Fizikalije nikad nisu bile problem, evidentno je momak može mnogo.

 

Jovan Mituljikić ušao sa klupe umesto Radulovića i povukao strašnu kontru, te divno ostaivo loptu na zicuru za Matića i treći gol.

 

Odličan i mali Stanković, vidi se da mnogo bolje igra izgleda nakon njegovog povratka.

Link to comment
Share on other sites

Naravno da ce kiksnuti ovi preko puta, mada cela ova njihova serija je sumnjiva, jer od septembra prosle godine nisu izgubili nijedan poen na malim utakmicama, jos od onog poraza u Nisu, naravno, u derbijima nisu mogli da prdnu , ser Samrok ima 4 derbija bez pobede. Imaju i poraz od Mladosti, ali nebitan, na kraju lige, kao i onaj iks Zvezde sa Radom, takodje nebitan. Kad je trebalo, sve dobiju u roku od pola sata, sto je tek sprdnja, ni onaj tim sa Diarom , Moreiorom i ostalima, to nije mogao i zalomio se i po neki kiks i slaba partija. A taj tim je Real licno za ovo sada sto imaju. Ne moze da me ubedite da ovo nisu cista posla, da tim gde je 99% igraca zavrsavalo sezonu na -30, postane PSG preko noci, how yes no, tu pricu nek prodaju osnovcima. 

 

Ne kazem da je sve zatvoreno, naravno da nije, nasa liga je slaba, ali da neko godinu dana ne moze da odigra neizvesnu utakmicu, to je smehotres. 

Naravno, ne vidim po kojoj logici ce Zvezda prva da kiksne, objektivno Zvezda je bolji i jaci tim, uigraniji sa mnogo vise jakih utakmica u nogama. Ali ako neko sve resi u pola sata na neki nacin i tako ce biti do kraja lige , ne racunajuci derbije, e onda da, Zvezda ce morati da se potrudi , jer prosle sezone Zvezda je imala skoro 10 utakmica, ako sam dobro izbrojao, gde je do pobede dolazila u 75 min i kasnije. A ovi bukvalno nista, zero, njet , duplo golo, sve u pola sata i vec 3 0 na semaforu. 

PSG , nema sta.

Edited by Ljubitelj baklave
Link to comment
Share on other sites

Polako sa zaključcima. Partizan još uvek nije igrao protiv trećeg, četvrtog i petog na tabeli, a mi smo sve njih već pobedili. 

U naredna 4 kola igraju protiv sva 3 tima (dva gostovanja, Napredak i TSC), pa kad se to izmiksuje sa grupom u Evropi, mislim da postoji dobra šansa da kiksnu. 

 

Realno, liga je smešna i razlika u kvalitetu je prevelika. Ostali klubovi su toliko loši da Zvezda i Partizan i treba da imaju max po 2-3 kiksa u celoj sezoni. 

Oni igraju sasvim dobro, a u prvenstvu su jedino nas imali kao jakog protivnika. Prošli su i Soči i Santa Klaru koji su 2 klase iznad svih ovih timova u našoj ligi koje su dobili do sada. 

Još uvek nije došlo do zamora materijala, prvih 11 gura bez problema. Nemaju baš dugu klupu i zavise mnogo od Rikarda. Treba da mu pale sveću za zdravlje pre svake tekme. Igrač koji lagano rešava ove LLSL mediokritete. 

Očekujem jedan ili dva kiksa u narednih mesec dana. Videćemo. 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Liga prosto nema kvalitet, razlika je ove sezone u tome da su komsije krenule sa pobedama protiv slabijih protivnika od sebe, sto se nije desavalo prethodnih godina kada su na startu tj posle par kola zaostajali.

Zvezda sve domace rivale mora bez mnogo problema da dobija, a famozno psiho-fizicko trosenje u jevropi ne sme biti izgovor, kao i ova odlaganja koja veze sa vezom nemaju, roster je toliki da se i sa b timom mora dobiri Pazar ili Vozdovac.

Ovo sto Dropkick kaze - usledice nesto tezi protivnici i Pfk-u, ali sumnjam da ce tu biti prostora za njihov kiks, dosta dobro igraju ligu, uz ogradu da su od pocetka sezone na visokom nivou pa to moze biti faktor eventualnog pada.

Link to comment
Share on other sites

MA o tituli će odlučivati utakmica na Marakani ....

Ovaj ostatak lige je toliki jad ,čemer i amaterizam da mi je neki kiks nas i njih do derbija u domenu teorije ...

Pa pogledajte samo trenersku vrtešku u klubovima od početka prvenstva,to je sprdnja ...

Mi nemamo hvalitet ni za ligu od 10 klubova ...

Link to comment
Share on other sites

Onaj nas Ibrahim Mustafa na pozajmici u Sremskoj Mitrovici medju najboljim strelcima druge lige, 5 golova do sad. Ima 21 godinu  , ne znam sto se bar u domaćim okvirima nekad ne da šansa tim mladim strancima, ko zna mozda nekad i ubodemo nekog. Od ostalih vesti Katai ne igra u Razgradu,  dobro bar da se ne nadam previše.

Edited by Misterija Organizma
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...