Jump to content

FK Crvena Zvezda 2021/2022


tsva

Recommended Posts

Nista, nema kompletne odbrane i Kataija, mozda jos nekog. Odigrati koliko je moguce u datim okolnostima i videcemo za koliko je to dovoljno. Poraz nece biti katastrofa vec i realnost u ovakvoj nenormalnoj situaciji. Da se oporave svi za trece kolo, to je valjda posle rep pauze. 

Link to comment
Share on other sites

Makar su konacno priznali da je korona virus a ne stomacni virus. Verujem u malog Erakovica da ce biti pribran da sacuva i Pankova

Ajde sad kad je zvanicno, Borjan je dobio koronu prosle nedelje a u klubu su izasli sa informacijom da je u pitanju stomacni virus

Ozbiljni diletanti vode Nas klub

Edited by Mile1
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Mile1 said:

Makar su konacno priznali da je korona virus a ne stomacni virus. Verujem u malog Erakovica da ce biti pribran da sacuva i Pankova

Ajde sad kad je zvanicno, Borjan je dobio koronu prosle nedelje a u klubu su izasli sa informacijom da je u pitanju stomacni virus

Ozbiljni diletanti vode Nas klub

Brate, korona je sad, da je bila kad je objavljeno ne bi Dragovic,  Katai igrao sad u prvenstvu,  osim ako u klubu su ih pustili sa korenom da igramo. Daj bre dovoljno bas pljuju svi redom, sad se ne piše o nekakvim serijama nepobedivosti, drže se konferencije,  ako ne vidiš da je sve ovo igra i pritisak na nas klub jbg. Terzić jeste diletant ali ni ovi sto ga pljuju i prozivaju nisu baš Pipi duga čarapa.

3 minutes ago, Don Juan said:

Ovo je jednostavno moralo da se desi. Ja se samo nadam da je kraj ovom spisku, ali se plašim da nije.

Ništa brz oporavak, a u Bugarskoj biće šta će biti.

Sreća u nesreći je sto su ok i sto ima još Metalac pa pauza, do tad ce se oporaviti, jbg od Lude šume se sme izgubiti, i dalje smo u igri  nakon toga a ako Metalac ne mogu da dobiju bez Kataia jbg.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Misterija Organizma said:

Brate, korona je sad, da je bila kad je objavljeno ne bi Dragovic,  Katai igrao sad u prvenstvu,  osim ako u klubu su ih pustili sa korenom da igramo. Daj bre dovoljno bas pljuju svi redom, sad se ne piše o nekakvim serijama nepobedivosti, drže se konferencije,  ako ne vidiš da je sve ovo igra i pritisak na nas klub jbg. Terzić jeste diletant ali ni ovi sto ga pljuju i prozivaju nisu baš Pipi duga čarapa.

Pred utakmicu pred pazarom napisao sam da Borjan ima koronu i da smo se Laki i ja grohotom nasmejali kada je izaslo da je Borjan dobio stomacni virus.100% mogu da ti potvrdim da je Borjan prosle nedelje vec imao koronu

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Mile1 said:

Pred utakmicu pred pazarom napisao sam da Borjan ima koronu i da smo se Laki i ja grohotom nasmejali kada je izaslo da je Borjan dobio stomacni virus.100% mogu da ti potvrdim da je Borjan prosle nedelje vec imao koronu

Ok, a Katai , Dragovic. Verujem ti za njega mozda al ova dvojica nisu tad imali ne bi igrali. Ne znam, kosarkasi osakaceni, sad fudbaleri, nisam čuo za još neki klub da je ovako prošao, npr mi smo i prošle sezone imali nekoliko igrača sa korenom, Partizan ne? Mozda i grešim ali nekako kid nas to ide u talasima.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Misterija Organizma said:

Sreća u nesreći je sto su ok i sto ima još Metalac pa pauza, do tad ce se oporaviti,

Nesreća u nesreći je što teško da će se zadržati na ovome, možda ne sada, ali gledajući šta se trenutno događa u Srbiji ovo će biti samo početak. Naravno mogu da se opamete i da nešto preduzmu, ali plašim se da nećemo gledati taj film.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...