Jump to content

FK Crvena Zvezda 2021/2022


tsva

Recommended Posts

Jbt, sta je Stanoju... ne verujem sta je izjavio :Hail:

 

17 minutes ago, pavijan2 said:

Kakvo smeće i kako loš igrač ovaj Zdjelar.

 

Drugi žuti  je mogao/morao da bude direktan crveni... retko iritantan igrac,  konstantno prigovara,  provocira i pravi previše sitnih , "prljavih" faulova

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Kooineeperk said:

Mogli smo da ih zgromimo. No, dobro je i ovako, da se zna ko je ko, i sta ko igra.


Deki opet branio i to 2:0 citavo poluvreme. Srecom Partizan toliko veze nije imao, da ni nase branjenje nisu nesto iskoristili. 

Drugo poluvreme kao mnogi derbiji u moderno vreme, puno igre - malo fudbala. 

 

Ocekujem da ce Deki biti ponosan na svoje momke, da nece nikoga da istakne, da ce da najavi dalju borbu, itd.

Isto tako ocekujem da Stanoje izjavi kako Partizan uopste nije bio los, sta vise da su bili i bolji, i da treba da nas bude sramota sto smo pobedili. Tu i tamo ce se potkaciti sudije, Zvezdu itd. 

Rekao Stanoje da su bili 0 u 1.pol, iskren bio coEk...

Deki ljubi svoje ljubimce, kaze za 10 su odigrali.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kanga me odusevio

2 minutes ago, Edward Louis Severson III said:

Šteta što nismo igrali drugo poluvreme.

 

Penal čist za Partizan, po meni, ali sem toga nisu ništa uradili.

 

Zaslužena pobeda ali ovde je moglo gaženje da se desi.

Penal? Daj brate ne sprdaj se.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Edward Louis Severson III said:

Šteta što nismo igrali drugo poluvreme.

 

Penal čist za Partizan, po meni, ali sem toga nisu ništa uradili.

 

Zaslužena pobeda ali ovde je moglo gaženje da se desi.

Nije penal. Ruka u prirodnom polozaju, var soba nije reagovala.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Dobar derbi sa nase strane. Izasli smo da odigramo fudbal u prvom poluvremenu i odradili posao. Da li bi tako igrali da pobeda nije bila imperativ to je druga stvar.

 

Tesko je svariti Srnica u 2022., ali na kraju dana bitan je pristup igri. Mozemo da izadjemo sa najjacim sastavom i igramo kao jajare. Tako da ako izadjemo da igramo fudbal i idemo na pobedu onda je lakse preci preko nekih stvari.

 

Erakovic i pre svega Dragovic su pojeli Rikarda i uzeli mu sve lopte. Rodic je bio fenomenalan i mi smo druga ekipa kad on igra ovako.

 

Ono sto Stankovic mora da uradi je da motivise ekipu na svakoj utakmici do kraja prvenstva kao da je finale jer maltene i jeste tako. Ova ekipa mora da dominira na domacim utakmicama, pa i ako izgube neki bod to neka bude uz surovu dominaciju i nedostatak srece.

  • Like 18
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Edward Louis Severson III said:

Šteta što nismo igrali drugo poluvreme.

 

Penal čist za Partizan, po meni, ali sem toga nisu ništa uradili.

 

Zaslužena pobeda ali ovde je moglo gaženje da se desi.

Не знам за пенал, јесте рука ал је био у доскоку, лопта од земљу. Питање дал је и могао да држи руку скроз уз тело

Link to comment
Share on other sites

Igrali smo jedno poluvreme a posle ne znam kako to da nazovem u drugom. No pobeda u derbiju zaslužena pa da ne kvarimo veselje. Šteta što prevlađuje palanačko shvatanje fudbala posto imamo igrače koji mogu da igraju ozbiljan fudbal. Večiti rival jalov, bezidejan. Promena tri igrača na poluvremenu sve govori. Očito su pregoreli protiv Sparte. Pojedinačno Dragović i Sanogo za 10, Kanga i Ivanić za 8 ostali 7.

2 minutes ago, Volter said:

Pohvale za Strahinju Erakovića. Bez greške je danas odigrao, čak je i na levom beku bio dobar.

Pa da je bez greske i nije tacno ali napreduje i to je dobro 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, Martin Mystere said:

Iznenađujuće korektna izjava od strane Stanojevića.
 

Zašto iznenadjuće? Moram da se ogradim da ne pratim pomno fudbal u poslednje vreme, ali mi deluje da je Stanoje jako korektan od kako se vratio u Partizan.
U svakom slučaju, zreliji je, nije na početku karijere...

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, drperce said:

Iz Maratonaca kada gospodin Rajkovic ustane iz groba i kaze "Dobro vece" a svi kradljivci grobova se razbeze

 

Super ako je to... mene ona plavo-zuta pozadina asocirala na nesto drugo...

Nadam se da nece i neke druge asocirati na to

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...