Jump to content

FK Crvena Zvezda 2021/2022


tsva

Recommended Posts

27 minutes ago, Don Juan said:

Ja koliko znam kod nas su vakcinisni samo Kanga, Sanogo, Dragović i Gajić i pretpostavljam novi igrači Motika, Piccini i Ohi, tako da će biti veselo.

Drugi problem je što izgleda će biti problem i oko vrste vakcine. Šou.

Eno teksta gde Mita direktor javlja da je 70% igraca vakcinisano i da se razgovara sa onima koji to nisu, vode se teski ali pravicni pregovori.

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Manoly said:

Eno teksta gde Mita direktor javlja da je 70% igraca vakcinisano i da se razgovara sa onima koji to nisu, vode se teski ali pravicni pregovori.

Dobro je moći ćemo da sastavimo 11, ali džaba ako nemamo ni jednog vakcinisanog golmana. Možda Ben da stane na gol, pošto on ima iskustva da igra u mečevima bez golmana.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Don Juan said:

Dobro je moći ćemo da sastavimo 11, ali džaba ako nemamo ni jednog vakcinisanog golmana. Možda Ben da stane na gol, pošto on ima iskustva da igra u mečevima bez golmana.

Nemaju puno vremena, morace to da resavaju, uz napomenu da se ovako nesto moglo ocekivati, tako da price da se voe pregovori sa igracima zvuce stvarno glupavo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, Don Juan said:

Ja koliko znam kod nas su vakcinisni samo Kanga, Sanogo, Dragović i Gajić i pretpostavljam novi igrači Motika, Piccini i Ohi, tako da će biti veselo.

Drugi problem je što izgleda će biti problem i oko vrste vakcine. Šou.

peru se milioni kroz klub a problem ce biti nabaviti potvrde, miisim ono..

nabavice tvorzan potvrdu za svakog igraca ne da je vakcinisan, vec da je svaki  vakcinisan sa svih 5 vrsta koje postoje ako treba, pa nek uefa bira koju priznaju..:default_coffee:

Edited by n4l1m
  • Like 1
  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, n4l1m said:

peru se milioni kroz klub a problem ce biti nabaviti potvrde, miisim ono..

nabavice tvorzan potvrdu za svakog igraca ne da je vakcinisan, vec da je svaki  vakcinisan sa svih 5 vrsta koje postoje ako treba, pa nek uefa bira koju priznaju..:default_coffee:

Samo napred, i onda ćemo jedno 3-5 godina da se oprostimo od evro takmičenja.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Liska Manjina said:

Dobra je stvar što su Lučić i Mustafa prekomandovani u SL, evidentno je da imaju kvalitet za to. Koliko se sećam, oko Mustafe se nismo složili te si rekao da je sa loptom na Vi. Gledao sam ga u dva navrata, a sticaj okolnosti i uživo protiv Grafičara. Pored naših klinaca je izgledao kao Sadio Mane, bukvalno je raido šta je hteo. Gledao sam i utakmicu protiv Mačve gde je dao dva odlična gola, kod jednog je loptu odmah na prvu dao sebi u for prebacivši loptom štopera koji je trčao ka njemu, fino je iskontrolisao loptu i poslao u dalji ugao od stativu u gol. Možda si ga češće gledao, ali se tokom 180 minuta vidi kad nekom konstantno beži lopta, a ja to nisam primetio.

 

I mene je Ibrahim prijatno iznenadio, moram posteno da kazem. Tako da videcemo. 

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Don Juan said:

Samo napred, i onda ćemo jedno 3-5 godina da se oprostimo od evro takmičenja.

potvrda ce ofkors biti legitimna, tu potvrdu ima masa ljudi koji nisu vakcinisani, od struke do obicnih gradjana..

a kako se i vakcinisani mogu zaraziti jelte, onda ne mozes ni da demistifikujes dal je neko i zaista bio vakcinisan ili ne..

long story short, perfect crime..:default_coffee:

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Liska Manjina said:

Dobra je stvar što su Lučić i Mustafa prekomandovani u SL, evidentno je da imaju kvalitet za to. Koliko se sećam, oko Mustafe se nismo složili te si rekao da je sa loptom na Vi. Gledao sam ga u dva navrata, a sticaj okolnosti i uživo protiv Grafičara. Pored naših klinaca je izgledao kao Sadio Mane, bukvalno je raido šta je hteo. Gledao sam i utakmicu protiv Mačve gde je dao dva odlična gola, kod jednog je loptu odmah na prvu dao sebi u for prebacivši loptom štopera koji je trčao ka njemu, fino je iskontrolisao loptu i poslao u dalji ugao od stativu u gol. Možda si ga češće gledao, ali se tokom 180 minuta vidi kad nekom konstantno beži lopta, a ja to nisam primetio.

Meni je Mustafa jako prijatno iznenadjenje. Ocekivao sam opet nekog tipa Onjilo, ali momak nije onaj klasican africki ling longaš. Zna fudbala. A gledao sam i neke intervjue na Zvezda TV sa njim, stvarno mi izgleda kao neko ko ima veliku zelju da napravi dobru karijeru. Fino razmislja.

Edited by Venger
Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, Venger said:

Meni je Mustafa jako prijatno iznenadjenje. Ocekivao sam opet nekog tipa Onjilo, ali momak nije onaj klasican africki ling longaš. Zna fudbala. A gledao sam i neke intervjue na Zvezda TV sa njim, stvarno mi izgleda kao neko ko ima veliku zelju da napravi dobru karijeru. Fino razmislja.

Nije tu samo brzina bez lopte, on je i sa loptom izuzetno brz. Doduse bilo je problema sa kontrolom lopte, ali za to su krive naše livade, više nego sam igrač. Mene je najviše fascinirao njegov osećaj za dupli pas i baš veliki deo igre mu se zasniva na tome, preda loptu saigraču i munjevito utrčava u prosto. VIdećemo kako će to izgledati protiv taktički pismenijih protivnika, ali definitivno ima štofa. Klasičan inside forward koji upada sa krila, nisam baš skontao kakva mu je levica, ali vidim da je i korektan dribler. Za razliku od nekih prethodnih projekata iz Afrike, deluje da nije totalni promašaj.

Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, Mile1 said:

spacer.png

Nisam mogao da verujem da je covek sa leve strane Grof Bozovic

Neverovano, kao da je ostareo 10 godina za mesec dana. Ja se iskreno nadam da je sve ok sa njim.

 

On je bre mlađi od Piksija nekoliko godina.

Edited by Don Juan
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...