Jump to content

FK Crvena Zvezda 2021/2022


tsva

Recommended Posts

19 minutes ago, Perkos2 said:

Ovo je urađeno da delije i zvezdaši zaborave sranja u FK i usmere su u odbranu istog od zlih komšija. 

Terza je toliko postao omrazen(za neke stvari itekako opravdano) medju zvezdaskom populacijom, makar onom virtuelnom da su spremni da mu pripisu sada sta god da se pojavi o njemu.

 

Ne znam, mozda si u pravu. Ne zaboravimo i tekst o "5 miliona" za Lazetica pa se Terzoni javlja kao spasilac nase dece.

 

Ovo danas je svakako morbidno i naucnofantasticno da ne mogu nikako drugacije da se izrazim. 

Edited by Dl91
Link to comment
Share on other sites

Svako moze da veruje u ono sto zeli.Ja sam iskreno pre par dana cuo za sve ove price i pre ovog danasnjeg klipa.Uz sve to je dosao i taj protest grupe,koji definitivno nije slucajan.

Ako se na bilo koji nacin zaljuljalo tlo pod terzom,ja dizem obe ruke da se ljulja jos vise,samo da mu vidim ledja.

Link to comment
Share on other sites

Terza ce otici neminovno, pre ili kasnije, ali to ne znaci da treba verovati u bilo kakvu pricu sumnjivog sadrzaja. Koliko sam razumeo, protest je bio pre svega zbog slika zna se vec cijih. Verujem da nije jedini razlog, nije da ih nema, ali ne treba od muve praviti slona zbog nekog klipa opskurnog sadrzaja. 

 

@Perkos2 Ne treba ih stavljati u istu recenicu, Terzina manje vise svaka izjava je kao neki razgovor u kafani sa likom koji misli da je popio svu pamet sveta. I pritom to prelazi granicu ukusa neretko. Da ne pricamo koliko lik prosto laze. 

Piksijeva izjava sa druge strane je onako, bezveze. Po njemu je tek sad ova sezona potpuno regularna. Nema vise namestenih i sumnjivih rezultata. Ma vazi.

Znaci kad je Zvezda prethodnih godina bila prva onda nije bila regularna? 

Edited by Dl91
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Dl91 said:

Terzina manje vise svaka izjava je kao neki razgovor u kafani sa likom koji misli da je popio svu pamet sveta. I pritom to prelazi granicu ukusa neretko.

Netacno. Terziceve izjave su kao izjave nekog coveka koji kao da je bio na poternici. 

 

Oh wait.. :smiley33:

Link to comment
Share on other sites

Moram da budem Voja Koštunica, ali stvarno, o kakvom snimku se radi? : D

Pokušao sam da izguglam nešto, ali ne ide. 

 

Na RSB vidim zabranjeno postavljanje. Ovde svi nešto znaju, ali ništa konkretno ne videh. 

 

Bar u par teza nek napiše neko. Ovo oko Borjanove žene me ne zanima. Ako je samo to, ne morate pisati. 

Više me zanima jer je pod velom misterije, nego što mislim da je nešto bitno : ) 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Dropkick Murphys said:

Moram da budem Voja Koštunica, ali stvarno, o kakvom snimku se radi? : D

Pokušao sam da izguglam nešto, ali ne ide. 

 

Na RSB vidim zabranjeno postavljanje. Ovde svi nešto znaju, ali ništa konkretno ne videh. 

 

Bar u par teza nek napiše neko. Ovo oko Borjanove žene me ne zanima. Ako je samo to, ne morate pisati. 

Više me zanima jer je pod velom misterije, nego što mislim da je nešto bitno : ) 

Ima snimak neki na yt, uglavnom lik kaze da su razlozi protesta terzino duplo knjigovodstvo,dug,Borjan i dolazak Kalinica gde je on umesao prste kako kazu.

 

Mislim da je ovaj screen sa twitera lazan

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 

1 hour ago, dzakala said:

Ima snimak neki na yt, uglavnom lik kaze da su razlozi protesta terzino duplo knjigovodstvo,dug,Borjan i dolazak Kalinica gde je on umesao prste kako kazu.

 

Mislim da je ovaj screen sa twitera lazan

Imas li link od tog videa? Može i na pp.

 

U ratu između Doktora i Delija navijam za x. Može međusobno poništenje.

Edited by Liska Manjina
Link to comment
Share on other sites

Da li ste stvarno toliko naivni ili ...    Nista od ovih priča iz čaršije nije bilo dok se nije odrzao onaj mirni protest protiv Metalca. Naravno da se terzinjo i njegovi mentori nece predati bez borbe i ove akcije su osmisljene da unesu razdor. Sledece bi bile neke ekipe koje uteruju strah i tako redom. Ovde sve funkcionise po tom principu. Još samo nedostaje da AV izjavi da jr terza prosao poligraf. I naravno ono standardno sa rsb " napadnut je klub"😫

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Betolingar Misdongard said:

Baš je Delije pogodilo što se krade u klubu. To ne bih nikad povjerovao. Krade se godinama i decenijama unazad.

U pozadini je vise stvari naravno,kako je neko napisao nisu oni ni malo naivni.Znamo sve price o gradjevinskim kombinacijama koje su starije ekipe dobile od aktuelne vlasti.Sigurno da ova ekipa koja sada vodi tribinu trazi i deo kolaca za sebe.

Meni je ono saopstenje oko protesta kao i sam protest zvucalo kao upozorenje da mogu da krenu jako na upravo,zato me i interesovalo koji su sve razlozi.

 

Znajuci koga imaju za "protivnika" pre sam misljenja da ce se naci kompromis u kom ce svi biti srecni i zadovoljni,nego sto ce ovo otici u pravcu da se upravo sa severa pokrene teranje Terze i kluba.

Link to comment
Share on other sites

uz sve mane koje imaju delije nisu pljačkaši kluba i neumesno je porediti ih sa banditima koji svakodnevno pljačkaju klub. da li imaju snage i volje da se izbore sa tim banditima videcemo, ne zavisi to samo od grupe i njihovog stava. mora puno toga da se poklopi a naravno da svako gleda svoj interes. Interes svakog ko navija za Zvezdu je da iz kluba oteramo terzica i mrkelu.

  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Perkos2 said:

uz sve mane koje imaju delije nisu pljačkaši kluba i neumesno je porediti ih sa banditima koji svakodnevno pljačkaju klub. da li imaju snage i volje da se izbore sa tim banditima videcemo, ne zavisi to samo od grupe i njihovog stava. mora puno toga da se poklopi a naravno da svako gleda svoj interes. Interes svakog ko navija za Zvezdu je da iz kluba oteramo terzica i mrkelu.


Pa mnogim stvarima su gori od tih bandita koje pominješ. Za početak zbog svojih umobolnih ultrašovinističkih stavova i generalne zatucanosti. A to je, bar za mene, gore od lopovluka. Što se mene tiče, što dalje od Zvezde i jedni i drugi. 

Edited by Tunji Awojobi
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Tunji Awojobi said:


Pa mnogim stvarima su gori od tih bandita koje pominješ. Za početak zbog svojih umobolnih ultrašovinističkih stavova i generalne zatucanosti. A to je, bar za mene, gore od lopovluka. Što se mene tiče, što dalje od Zvezde i jedni i drugi. 

Nemoj i jedne i druge teraj samo ove sa tribina,lopovi su OK iako pljačkaju klub ali su ti ovi gori zbog svojih stavova. Koga bre zabole qrac šta misli navijač sa severa ali tebi je to gire nego 50 i vise miliona pokradenih para. 

Edited by Perkos2
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Perkos2 said:

Nemoj i jedne i druge teraj samo ove sa tribina,lopovi su OK iako pljačkaju klub ali su ti ovi gori zbog svojih stavova. Koga bre zabole qrac šta misli navijač sa severa ali tebi je to gire nego 50 i vise miliona pokradenih para. 

 

Ovo je jako loša zamena teza ali daću ti benefit of the doubt da si ipak dobronameran i probaću da ti objasnim.

 

Ne, lopovi nisu ok. Niti sam ja to ikada napisao. 

Da, nacisti - vrlo sam svestan težine te reči i ne koristim je olako - jesu apsolutno veći šljam i veći problem od bilo kog lopova. Što, ponavljam, ne znači da su lopovi ok. I nije problem samo u njihovim bolesnim stavovima, nego u tome što ih nameću klubu i normalnim navijačima pod pretnjom nasiljem. 

I naravno, ti isti lopovi ne bi mogli da kradu da nemaju bar prećutnu podršku tih istih nacista. 

 

A ako misliš da ideja da u Zvezdi ne smeju da igraju igrači određenih vera i nacija nije duboko bolesna - ja i ti nemamo više o čemu da razgovaramo. 

 

EDIT: I da pojasnim, to je daleko od jedinog bolesnog stava koji imaju i pokušavaju da sprovode na silu. Mi pričamo o grupi idiota koja je došla na košarkašku utakmicu jedini put u ko zna koliko vremena da bi BACALA SVINJSKE PAPKE NA TEREN zato što igramo protiv tima iz Turske!? 

Edited by Tunji Awojobi
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Totalno mašiš priču da li nesvesno ili namerno na tebi je da kazes. Navijačka grupa je samo to navijacka grupa i jaka je i bitna bas koliko joj drzava dozvoli. Na rad i poslovanje kluba skoro da nema uticaj sem kad zatreba lopovima da ih isture kao dezurne krivce, sto vidimo i ovih dana. Dakle sve dok lopovi i secikese pljackaju sa pozicija celnika FKCZ iluzorno je pricati o tome da " gori hilandar". Da se očisti klub od lopova to je prioritet svakog građanina čije se pare tamo pljackaju. Likove sa tribine koji imaju nepodobne stavove treba da sankcionise zakon i tu nema sta da ih se upoređjje sa lopovima. Uostalom lopovi su skandirali Ibrahimovicu a ne navijacka grupa.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...