Jump to content

FK Crvena Zvezda 2021/2022


tsva

Recommended Posts

1 minute ago, Perkos2 said:

Pa valjda je cilj da imamo bolje igrače od gobelica i krstovica. Ili da svako sad ubaci svoju kombinaciju.  Kamenivic nije pijacanje za Zvezdu pogotovo ne na poziciji beka.

To bi trebalo da je cilj, al nesto ne ide obzirom na obavezne kombinacije da takve rage moraju da imaju minute.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Betolingar Misdongard said:

Ne. Đurđević iz Partizana je sada glavni špic. Mugoša igra dobro u Koreji, bolji je igrač dosta od Krstovića. Čak je i Bećiraj ispred njega. Momak nije u top 3 igrača na svoju poziciju ni u CG, zamisli onda kakav je to majstor.

Ovo govno nije igrac

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Betolingar Misdongard said:

Ne. Đurđević iz Partizana je sada glavni špic. Mugoša igra dobro u Koreji, bolji je igrač dosta od Krstovića. Čak je i Bećiraj ispred njega. Momak nije u top 3 igrača na svoju poziciju ni u CG, zamisli onda kakav je to majstor.

 

Bolji je i Luka Djordjevic od njega, a verovatno i jos neko, tako da nije ni u top 5. 

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Markoss said:

 

Bolji je i Luka Djordjevic od njega, a verovatno i jos neko, tako da nije ni u top 5. 

Taj Đorđević je neka enigma za mene. Uvijek su pričali za njega da je dobar, ali nešto se nije proslavio. Za CG je malo kad i igrao. Krstović je jednostavno drvo, još je dosta nevaspitan momak, kurči se kao da je CR. 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Betolingar Misdongard said:

Taj Đorđević je neka enigma za mene. Uvijek su pričali za njega da je dobar, ali nešto se nije proslavio. Za CG je malo kad i igrao. Krstović je jednostavno drvo, još je dosta nevaspitan momak, kurči se kao da je CR. 

 

Djordjevic je talenat, ali je ostalo sve na tome. Ja sam ga gledao kao klinca u Mogrenu, trebao je u Partizan da dodje po punoletstvu, ali je otisao u Zenit. Atipican spic skroz, tipa Vucinic, Livaja, Scepakadabra (al sam dao primer, jedan klasa, drugi prosek, treci kurac, al razumes sta hocu da kazem), dakle neki spic razigravac. 

 

Ali van terena je em lenj, em u nekim losim pricama, nije mu fudbal priroitetan i tako je ostalo sve na tome.

 

Mada kad se setim Cmiljannica, Rudovica i ostalih antitalenata koje su mi hvalili. Zoran Petrovic isto, bajke sam slusao o njemu, trebao u CZ da dodje pre koju godinu. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Misterija Organizma said:

Juniori Crvene zvezde savladali su Čukarički sa 2:1 u okviru prvog kola Omladinske lige Srbije. Izabranici Marka Neđića su do pobede došli preokretom u drugom poluvremenu golovima Stefana Lekovića i Aleksandra Kahvića.

 

Solidna ekipica, ali slabija od proslogodisnje. Bice borba za titulu bas. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 8/14/2021 at 1:30 AM, Igor028 said:

Markose, sta mislis o Nemanji Jaksicu nasem ex klincu. Ako si ga pratio po Sloveniji, kazu dobre partije imao. Moze li da iskrpi makar tu neki backup poziciju kod nas?

Ja sam inače iz Maribora pa pratim malo događanja.. pošto Maribor prolazi kroz jedan težak period tzv. transformacije ekipe, ponekad sam pogledao i neke igrače koji bili (po meni) potencialno zanimljivi Mariboru, među njima i taj Jakšić. Baš to što si pitao, hteo sam ja da postavim ovde na forum, kakvo je neko genralno mišljenje o njemu, jel on ok momak za Maribor 🙂 

To što sam ja video je, da nije dosta sklon povredama, pošto je eto neko vreme konstantno igrao i bio član prvih 11 bez nekih problema. Sad, kad sam razmišljao o njemu u Mariboru, nekako mislim da bi mogao dosta dobro da zatvori desnu stranu, voli i da se pridoda u napad; borben, požrtvovan ali ne i preterano brz. Centaršutevi nisu mu bili lošiji ni od Zvezdinih ni od Mariborovih bekova, al nije ni Kafu ni Roberto Carlos. Tako da zavisi od ekipe dosta kako bi izgledao; ako se zna ko šta radi, tu bi izgledao ok, barem za backup ko što kažeš. Nema u Pingpong liZi osim dva, možda tri, nekih ozbiljnijih ekipa, pa da ne bi mogao da izdrži. Al baš da pravi razliku, mislim da ne; znači zavisi dosta od toga kakvom idejom bi ga sa dovodilo u klub; backup za male pare - može, nešto više - dosta upitno. Mojih pet centi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

da remiziramo..

 

le ucesce donosi 3.630.000 evra, Svaka pobeda nosi 630.000 evra, remi 210.000, dok ako kao prvoplasirani prođete dalje - dobijate 1,1 milion evra, a drugoplasirani upola manje.

prvi sesir : Лион, Наполи, Лацио, Монако, Бајер Леверкузен,…

treci: Олимпик из Марсеја, Вест Хем, Спартак Москва, Реал Сосиједад

cetvrti: Галатасарај, Ференцварош, Брондби,…

 

____________________________________________________________________________________

 

kl ucesce 2.940.000 evra. Svaka pobeda vredi 500.000 evra, dok je remi 166.000. Što se tiče plasmana u nokaut fazu, sa prve pozicije vredi 650.000 evra, a sa druge 300.000.

drugi sesir : АЗ Алкмар, Карагаг, ЛАСК Линц, Фејенорд, Макаби Тел Авив, ПАОК, Рен и Партизан.

treci :Легија Варшава, Зорија Лугањск, Унион Берлин, Слован Братислава, ЈАблонец, Жалгирис и Алашкерт,

cetvrti: Флора Талин, Каират, Линколн, Рандерс, Омонија, ХЈК Хелсинки, Нефчи и Мура.

 

da ga jebes, em vise para bi nam donela kl, em bi i dalje imali osecaj da smo neko moodu, em bi bilo i prolece u eropi, dok ucesce u le bi bilo ozbiljno brukanje, protivnici ko da igrao ls, samo sto te u ls guze za 20m, a u le bi nas guzili za 4m..

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pored navedenih para za ulazak u grupe i pobede/remije/prolazak, pri ulasku se dobijaju dodatni novci koji se računaju na osnovu pozicije kluba na rang listi u odnosu na ostale koji učestvuju u grupama tog takmičenja (najslabije plasirani klub dobija najmanje a najbolje plasirani najviše). Znam da svako mesto iznad na listi donosi dodatnih 45K € u Ligi konferencije (pa bi Partizan dobio projektovanih 800-900 hiljada a Zvezda i više od toga), a ne znam koliko je nagrada u LE, svakako je više od 45K.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...