Jump to content

FK Crvena Zvezda 2021/2022


tsva

Recommended Posts

Ако је моцарт само прескочити. Ти људи нису никад погодили састав за неку нашу утакмицу, невероватно.

Мада ме не би чудило да Срналдо почне

Edited by Урош19
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Manoly said:

Nisam optimista uopste pred derbi, al da ih dobijemo sutra pa nek Sasa Zdjelar kapetan oped zapeva one pesmice kod juzne tribine, al sa suzom u okcu. Debilcina...

O kakvim je pesmicama i kojoj situaciji reč, nesam školovao?

 

1 hour ago, Zvezdinho said:

 

To bi bio bas los PR za nas u ovom trenutku. Bice i samo nosenje dresa na kome pise Gasprom.

Upravo. I meni je u ovom trenutku verovatnije da će biti pritiska od UEFA da odjebemo Gasprom kao sponzora ili da ga maknemo makar sa dresa.
Možda pribegnemo tehnici lepljive trake preko dresa kao braća sa Komora na KAN-u 😁

Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, Tom Bombadil said:

O kakvim je pesmicama i kojoj situaciji reč, nesam školovao?

 

Upravo. I meni je u ovom trenutku verovatnije da će biti pritiska od UEFA da odjebemo Gasprom kao sponzora ili da ga maknemo makar sa dresa.
Možda pribegnemo tehnici lepljive trake preko dresa kao braća sa Komora na KAN-u 😁

После спарте су певали стандардно неку вређалицу против нас. Заб сам сад коју песму, није она пацојева што је певао пре 10 год него друга нека. Са све неком дечицом уз њих, била је дискусија о томе на тата теми на кошарци, има и снимак

Edited by Урош19
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Dragan Mićić said:

Igrao je u obe tekme protiv Rendzersa Filip Djordjevic spica. Ali nakon tog ispadanja u Ligu Evrope igrali smo protiv Arisa i Boltona bez i jednog napadaca.

 

F.Djordjevic nije (bio) spic... a kako ga je "glumio" , sećamo se...

 

 

3 hours ago, Venger said:

Da li mislite da postoji mogucnost da Gazprom grune vecu lovu nama, sad kad vise ne sponzorise Šalke, izlgleda da ce i ugovor sa uefom biti raskinut? 

 

Ostali smo im mi i Zenit.

 

Da je hteo, Gasprom je mogao(može) da nam "gurne" vecu lovu i ranije... to su "smešne" cifre za njih.

2 hours ago, Zvezdinho said:

 

To bi bio bas los PR za nas u ovom trenutku. Bice i samo nosenje dresa na kome pise Gasprom.

 

A Terzu&co bas zabole za PR i na kakvom smo glasu... da im je do toga  dogovorili bi sa DileJama prestanak vredjanja UEFA i političke paraole na utakmicama.

Link to comment
Share on other sites

Ја нз, ако срналдо почне сутра једино објашњење је неки фетиш Дејанов на Срнића и стартних 11. Мсм све и да он тренира највише у екипи и шта ја знам, ал човек једноставно не зна фудбала. Није знао ни пре 5 година ал је имао неке брзине бар па је био користан као крило. Сулудо скроз, уместо са везним редом Канга Саного почињао би тандем Срнић Саного и онда би Иванић био гурнут на крило што није његова позиција. И код Милоја је играо крило и распадао се. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja ne znam kakvi ste vi to mazohisti, ne bih gledao Srnica kako glumi veznog pa da je derbi u finalu Lige Sampiona i da mi rodjeni brat igra tu utakmicu.  Gobeljica sam jedva prezivljavao al dobro, gutao sam jer su nesposbni da dovedu ok beka al sad kad imas mogucnost da drugi Gobeljic koji se odaziva na ime Srnic ne igra a on standardno pocinje svaku jacu utakmicu, no me interesa. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

E ovo već može biti sranje za dalje:

 

https://rs.n1info.com/sport-klub/fudbal/uefa-pokusava-da-raskine-sponzorski-ugovor-sa-gaspromom/

 

Quote

Nakon što je zauzela satav po pitanju sukoba Rusije i Ukrajine premeštanjem finalnog meča Lige šampiona iz Sankt Peterburga, Evropska fudbalska unija (UEFA) ide i korak dalje te pokušava da nađe pravni put ka raskidu sponzorskog ugovora sa Gaspromom.

 

Kako se stvari kreću, Rusiji se sprema totalni bojkot. Ne znam šta će ovi naši da rade sa time što im piše na dresovima. Odneo je vrag šalu...

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, berti said:

Pa neka Deki kada bude preuzimao neki italijanski klub, nadam se vrlo uskoro, postavi uslov da Srnalda povede sa sobom. 

Uvek sam se nadao da ce treneri voditi te miljenike sa sobom. Al to se nikad ne desi. Oni odu, a miljenik ostane i bude miljenik i kod novog trenera. Ali neverovatno da se to vuce od Grofa, preko Milojevica do Stankovica. Naravno nije samo Srna, meni je i fascinacija svih trenera Benom enigma. I Vukanovica je gurao i Milojevic i u pocetku Stankovic, posle je odustao.

 

Sreca da je bar Causic otisao, garant bi i danas trcao 20 km u prazno po utakmici.

 

Dok na primer Pavkova teramo iz kluba svaka tri meseca za neke smesne pare, a on nas redovno vadi. Za Rodica slusam vec 5 godina da ima dozvolu da ide u slucaju dobre ponude,  a covek je srce tima. Najjace je bilo kad smo ono leto hteli da prodamo Rodica negde u Tursku, a kao zamenu doveli jebenog Žandera da igra protiv Bajerna na Alijanc Areni.

Edited by Venger
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dajemo im prednost u startu pa samo ako Katai i Ivanić budu imali neki svoj trenutak "ludosti" mozemo do gola. Stanoje će klasično kvariti igru i probati na kontru i uspeće u tome. Već viđeno zadnjih godina u derbijima. Što je najgore ovaj naš ne zna ni psihološki da spremi ekipu.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...