Jump to content

FK Crvena Zvezda 2021/2022


tsva

Recommended Posts

Да је памети у нашем клубу да се на дерби изађе као атлетико против јунајтеда. Удвајање чим бек или везни прими лопту, пресинг од њиховог казненог креће, нмг да присмрде другој половини. Јесте да би 8 од 11 играча попадало после 30 минута ал би дали 2 гола са оном њиховом шабанском одбраном,  фкп кад би вијао предност нашу мислим да не би дали гол до прекосутра, осим ако ми сами себи утерамо. Опаснији су доста на контре. Међутим, реалност је да почиње срналдо, примамо глуп гол највише на душу Борјана (ништа против њега, ал сваки дерби подбаци) и онда као нешто нападамо док партизани на 1 0 праве фаул чим неко потрчи од наших. До краја врв 1-1 нашом фрљоком.

55 minutes ago, Dragan Mićić said:

 

#паметномдоста

Edited by Урош19
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Obzirom da je derbi najvazniji mec trenutno, poenta je kako ekipu koja lose deluje na terenu uopste pripremiti ya taj mec, gde protivniku odgovara i X, te nas sigurno ceka neka blok varijanta Partizana uz povremeni jaci pritisak na nasu zadnju liniju koja je porozna, a onda povlacenje i cekalica.

U nekim normalnim okolnostima reklo bi se da je ovo veliki test za mister Dekija, ali kako je on pokazao ove sezone ozbiljne manjkavosti i neslanazenje da pripremi ekipu za 2 fronta i odrzi motivaciju igraca na potrebnom nivou - slaba vajda.

Svakako neresen rez/poraz znace kraj ambicija za titulu, sto je prava sramota obzirom na snagu ove Zvezde i nacin na koji je ista protracena.

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, berti said:

Uletece nam neki da nas razbucaju. Atalanta, Sevilja, Porto... Mogu tu i petarde da puknu.

A derbi, vec se zna. Mrsomudjenje u najavi, jalovo, kilavo...

 

100%

 

A mrsomudjenje mi pa tek nije jasno...kao da ce jebem li ga šta da se desi...pa ok, ako izgubiš izgubio si, ali nemoj 90 minuta da se gegaš po terenu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sinoćnih prvih pola sata sto je Partizan odigrao, ja sam se oduševio. Nema čuvanje rezultata, nego odmah presing, odmah ih sabiješ, dva gola i ćao. Posle su pali, očekivano, ali već je bilo rešeno.

 

A mi nešto taktiziramo do 65. minuta, ide muka i nevolja, jebem li ga... Zato i primamo petarde od jakih timova, jer uopšte nismo opasni za njihov gol.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Edward Louis Severson III said:

Sinoćnih prvih pola sata sto je Partizan odigrao, ja sam se oduševio. Nema čuvanje rezultata, nego odmah presing, odmah ih sabiješ, dva gola i ćao. Posle su pali, očekivano, ali već je bilo rešeno.

 

A mi nešto taktiziramo do 65. minuta, ide muka i nevolja, jebem li ga... Zato i primamo petarde od jakih timova, jer uopšte nismo opasni za njihov gol.

Па да, дерби једино можемо добити ако их сабијемо у првих пола сата, пресинг, не дамо им да дишу. Дали би ту гол, два и онда доста лакше у наставку. А ми као нападамо а уствари ништа не радимо, примимо глуп гол и онда партизан ту настави нападати да дају и други. Угланом једва сачувамо гузицу 10 минута после првог гола. После тога опет као неко нападање и у зависности од тога дал је у последњих 10 минута 0 1 или 1 1 иду балони на павкова или крљање.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Добро је, најбоља опција по мени. Са свима би било јебено ал ренџерс је ту најмање лоша опција. А и време је још неке дугове регулисати по Eвропи

Edited by Neme
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, mind. said:

Da se vrate neki dugovi. 

 

Spavaš li mirno Naćo Novo?! 

E, ali ja sam taj meč totalno izbrisao iz sećanja, pošto mi je prva asocijacija na njih ona golčina Darka Pančeva iz revanša. 

Ne znam, nekako nemam neki osećaj da nam nešto duguju, nekako mi je drago što ih vidim 😁.

Edited by Don Juan
  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Урош19 said:

Па да, дерби једино можемо добити ако их сабијемо у првих пола сата, пресинг, не дамо им да дишу. Дали би ту гол, два и онда доста лакше у наставку. А ми као нападамо а уствари ништа не радимо, примимо глуп гол и онда партизан ту настави нападати да дају и други. Угланом једва сачувамо гузицу 10 минута после првог гола. После тога опет као неко нападање и у зависности од тога дал је у последњих 10 минута 0 1 или 1 1 иду балони на павкова или крљање.

 

Bukvalno.

 

Kao napadamo, tuc muc, nesto petljamo ne znamo sta. Ne znamo kako. Onda njih ukenja gol...onda mi taktiziramo do 80. minuta i onda nam padne na pamet da krenemo, damo jedan ali kasno i 1-1.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...