Jump to content

FK Crvena Zvezda 2021/2022


tsva

Recommended Posts

I dalje zavisimo od pojedinačnih poteza koje mogu da urade Katai, Ivanic i Kanga. Ne sviđa mi se što puštamo protuvnika da igra umesto da ih pritisnemo jako i do samog kraja. Ohi korektan, Pićini školovan bek, zna kretnje i postavljanje za početak dovoljno. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Џаба анализе играча, појачања исл када немамо тренера, тј. немамо игру. Срамна партија са нереално високим резултатом.

CopyPaste изјава назовитренера на крају меча за повраћање.

Човјек који не види своје грешке и мане, није у стању да напредује.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Negledljivo, lose. Imas klince u koje se kunes i onda ubacis Srnica koji je dosadio i Bogu i narodu. Živkovic bas suvisan, nema potrebe da njega ubacuje kad zna da ovaj apsolutno nista ne moze napraviti, ne kontam. Deki bas razocarava kako vrijeme vise odmice.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Nakon ove utakmice je jasno, u nekoj meri, da je Stankovic kocnicar, bar sto se tice neke smislene igre. Igra zapravo ne postoji, da li ga igraci ne slusaju, da li on sam nema vise moc da ih drzi pod kontrolom, da li su svi oni zajedno zasiceni, da li ovo da li ono, mnogo pitanja, a malo odgovora, ali jedno je jasno - covek je i nakon mesec i po dana treninga i dva meseca pauze, nastavio tamo gde je stao jesenas - sa slobodnim padom i u igri i u formi i tako ce opet ici do neke nove Surdulice. 

Ima pojedinacno gledano ubedljivo najbolji roster, ali to na terenu deluje kao random skupina skupljena ispred stadiona, das im dresove i pustis ih na livadu. Ne vidim nikakav smisao u tome sto rade, nema ideje, nema nicega. 

Ali isto tako znam da ce na gostujucim terenima da igramo bolje, jer iz nekog misterioznog razloga, kad smo domacini igramo dosta slabije nego na gostovanjima, tako da za gostujuce terene ne brinem. 

Jedino sto moze da spasi Stankovica da ne izvisi za titulu, jeste njegov kolega preko puta, ovo sto sam video danas, ne zna se ko je gori i ko igra bednije. A kad se sastanu dva takva tima, prednost cu da dam timu koji ima vise individualne kvalitete, a to je FKCZ. 

Jeste da malo svi preterujemo, jer Evropa pokazuje nesto drugo, ali ocenjujemo ono sto gledamo na jsl njivama, a ne Evropu. 

 

Sve u svemu, bice ovo jos jedna propala sezona, bez obzira na titulu ili ne, igra nece da se poboljsa. 

 

 

Edited by Ljubitelj baklave
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Ljubitelj baklave said:

Sve u svemu, bice ovo jos jedna propala sezona, bez obzira na titulu ili ne, igra nece da se poboljsa. 

 

E jbg sad, slažem se da nam je igra krš, ali sezona u kojoj igramo 1/8 finala EL ne mož biti propala da ga *ebeš, a realno ni ona u kojoj smo uzeli duplu krunu i klali se s Milanom za 1/8 finala. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Igra ista kao protiv Surdulice. Da nije bilo crvenog pre bismo primili neki gol nego dali. Nikakav napredak.
Najjači sastav je bio, do trenera je. Novajlije su mi ok, kada bude igre biće i oni bolji. Katai i Mirko dosta loše odigrali a kad je tako -mučenje.
Što se tiče arene cloud, ako nekom znači info .. Zahvaljujući njoj gledam NBA svako jutro.. Osim ako nije Orlando - Hjuston. Rano ustajem premotam, premotam tajm aute i poluvreme.. Uglavnom na telefonu. Mislim da svaki mesec može da se otkaže ako ti nije po volji.

Link to comment
Share on other sites

Mislim da je nama veliki problem u veznom redu, odnosno u Kangi koji nam ne donosi u ovakvim utakmicama nista vise od dodavanja levo/desno od kojih nemamo nista drugo nego eto cisto da se lopta krece. On je najjaci kada moze da gurne loptu u prostor iz dubine, ali tu se dva problema javljaju: prvi je sto nasi ofanzivci Katai, Ivanic, Pavkov, Ohi, Ben, Falko nisu previse brzi igraci i njima lopta treba da ide u noge, a drugi problem je sto protiv rivala koji dodju na utakmicu sa namerom da se brane ni nema prostora za guranje lopte iza ledja odbrane. I okej, Kanga ce dati loptu u noge ovim igracima, ali nakon toga uglavnom postaje neupotrebljiv, nema ga u zavrsnici napada, nema ga da odigra dupli pas, a kada i dodje u neku solidnu poziciju uglavnom ima kontakt vise sa loptom i pre ce da gleda kako da izbori faul nego da nastavi akciju. Eventualno moze da sutira sa distance, znao je da postigne stvarno prelepe golove, ali imam utisak da na jedan njegov dobar udarac ide 10 ocajnih. Ono sto nama fali od Kange je da napravi visak na sredini terena, da li nekim prodorom, da li brzim i kratkim dodavanjima iz prve, ali toga nema i onda dolazimo u situaciju da Katai i Ivanic kao glavni kreativci ispred sebe imaju brdo protivnickih igraca koje treba da predriblaju da bi napravili neku sansu. Secam se kako je Grujic igrao onu prvu polusezonu kod Grofa, koliko je samo puta ostavljao iza sebe 2-3 protivnicka igraca i omogucavao mnogo prostora saigracima. A onda kada smo ga pomerili blize golu, a na njegovo mesto doveli Le Taleka igra nam se raspala, jer Francuz takodje nije imao tu karakteristiku da pravi visak na sredini.

 

Nas u derbiju ceka partizanova bunkercina, zna se kako njihov trener postavlja ekipu za derbi utakmice, pogotovo kada su prvi na tabeli. Plasim se da ce nam ponovo sve zavisiti od individualnih poteza Ivanica i Kataija. 

 

Meni se na prvi pogled svidja mali Nikola Stankovic na poziciji centralnog veznog, ali jasno je da on nece jos skoro dobiti ozbiljniju priliku, pogotovo dok je tu nas covek zadatka Srnic. 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ali cemu mrtvi srnic, koji je pri tom zajebao svaki pas, sta tek reci za mrtvog falka, aka profesionalni dodavac lopte unazad..

stos tice picinija, prvi utisak nista nie prevario, gajic je za njega alves, trebace mu minimum godinu dana da dodje sebi a i to je pitanje..

 

sve u svemu mrka kapa, partizan u evropi ne moze da pobedi ni konobare sa gibraltara, a u ling longu od 22 utakmice. samo jedna neresena mimo nas, i to zahvaljujuci promasenom penalu..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kako to Partizan igra jos u Evropi ako ne moze nikog da pobedi? Nisu oni toliko loši kako neki hoce da ih predstave. Imaju odličnu sredinu terena i nameću svoj stil igre na koji se Zvezda evo jedno 5-6 godina unazad upeca. Zvezda treba da igra brze i sa mnogo vise presinga ali to izgleda necemo skoro gledati. Ostaje da se uzdamo u kvalitet pojedinaca pogotovo u napadu. Ako budu Katai i Ivanic imali svoj dan mozemo da pobedimo ali stanojka ce sigurno pokusati da ih isključi iz igre.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Igra jos uvek Evropu zato sto su imali bolji rezultat u konkurenciji sa Anartozisom i Florom, a i tu su se iscupali, bilo je panike i straha u poslednjem mecu. 

 

Mi smo sami krivi za rezultate u derbijima u poslednjih nekoliko godina zato sto protiv njih igramo fudbal samo kada gubimo, u suprotnom igramo kukavicki i cuvamo bodovnu prednost na tabeli. Ali ovaj derbi ne ulazimo sa tom prednoscu i nadam se da je Stankovic svestan da samo pobeda dolazi u obzir. Komsije ce ako izuzmemo derbi, po mojoj proceni, imati maksimum dva kiksa do kraja sezone. A nama niko ne garantuje da necemo nigde kiksnuti, vec sledeci vikend imamo nezgodno gostovanje protiv Proletera. 

Edited by СтелаРоса
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...