Jump to content

FK Crvena Zvezda 2021/2022


tsva

Recommended Posts

Ништа се није догодило наравно. Односно можда и јесте било неке тензије у свлачионици после кикса (што је и нормално) али наравно да се нико није потукао, хватао за гушу и шта све пишу

Link to comment
Share on other sites

Ubedjen sam da se nista narocito nije desilo. Mediji koji su se utrkivali da seru o incidentima posle utakmice sa Dancima i javno prizeljkivali ogromnu kaznu i visegodisnje izbacivanje Zvezde i sada isto rade. Ista goveda su srala o namestanju psž-zvezda utakmice, o izbacivanju iz Evrope zbog vredjanja Ibre....

Verovatno je bilo neke rasprave, dok se sa druge strane servira idila u linglong Atletiku.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, Урош19 said:

Ништа се није догодило наравно. Односно можда и јесте било неке тензије у свлачионици после кикса (што је и нормално) али наравно да се нико није потукао, хватао за гушу и шта све пишу

Mislim da je Stanković malo nekima iščupao uši, što se pokazalo kao dobra stvar pošto su juče bili mnogo aktivniji nego protiv Radnika. Do duše nije mnogo vršio eksperimente sa izmenama. Jedino taj nesrećni Živković....sunce ti žarko.

Elem, da li se ikada desilo da mi dovedemo igrača u 5 do 12,  a da taj igrač nije totalni promašaj. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Edward Louis Severson III said:

Lepo sam ja rekao za tog Risaira da ne bi igrao u Kini u ovim godinama da nesto vredi. Nije mi nesto drago sto sam bio u pravu, ali bio sam. Ipak sam mu pozeleo dobrodoslicu, nisam ni sanjao da je ovoliki dunster.

Pisalo se ovde o tome ali to je samo forumska "pobeda" na žalost banditi su i dalje na čelu kluba i nastavice sa dovođenjem ovih "pojacanja" preko kojih otimaju pare iz kluba.

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Igor_ said:

Rsb se ugasio pa stizu nove nade na Vox forum. 

 

Jedno vec vidjeni pojacanje je Stojkovic na desnom beku, a neka moja procena je da cr pojuriti i Filipovica iz Bate-a, a ne bi me cudilo ni da se Milic vrati.. 

 

indignation-jump.gif

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Markoss said:

Filipovic iz Batea bi mogao da igra mozda u Cukarickom, ali samo mozda.

 

A i Zule nije ono sto nam treba. 

 

A Bakajoko,Srnic,Zivkovic.... imaju kvaliteta?

Ne gledaju kvalitet nasa govna, vec kod koga ce najlakse da se ograde za neki procenat, a dvojac kojem istice ugovor u Bate-u je idealan za to.

Vec vidim naslov, Zvezda vicesampionu Belorusije krade dva najbolja igraca..

Link to comment
Share on other sites

Meni je Popović pristojan golman. Ne slažem se da je kiksara. Borjan svakako da treba da ostane prvi golman.

 

Najveći dobitak ove jeseni je Eraković. Prija mu saradnja sa Dragovićem. Momak ima odlike modernog štopera i napreduje velikom brzinom. Rodić odigrao stvarno odlično ove jeseni. Desni bekovi su opjevani, tu pod hitno treba pojačanje, sve ostalo je jajarenje. 

 

Stanić pokazao da zna da igra na ono malo minuta što je dobio, ali ga je Stanković ubacio u zamrzivač. Zato se ne ide u rat bez Gobeljića i Srnića. Njegoš zna nekad da bude koristan, ali ima i velikih grešaka. 

 

Dioni i Živković su potpuni promašaji. Dioni kad izađe 1 na 1 sa golmanom praktično po defaultu puca pravo u golmana, nevjerovatno je koliko je čovjek loš strijelac. Živković živi u nekom svom svijetu. 

Pavkov je opet dokazao da ima neke odlike pravog napadača, čovjek barem umije da šutne lopte kako treba. Nije za prvog napadača, ali može da ulazi sa klupe. 

 

Katai, Kanga i Ivanić su generalno odradili svoje, bili su pravi nosioci. Tu je svakako i Dragović koji drži poslednju liniju. 

 

Treba se otasariti ovih standardnih neznalica (stara priča), dovesti desnog beka i možda još neko pojačanje. Ohi bi valjda konačno trebao da bude rješenje za muke u napadu. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Don Juan said:

Mislim da je Stanković malo nekima iščupao uši, što se pokazalo kao dobra stvar pošto su juče bili mnogo aktivniji nego protiv Radnika. Do duše nije mnogo vršio eksperimente sa izmenama. Jedino taj nesrećni Živković....sunce ti žarko.

Elem, da li se ikada desilo da mi dovedemo igrača u 5 do 12,  a da taj igrač nije totalni promašaj. 

Bila ranije na b92 emisija Dvougao. Voleo bih da u njoj budu Žile i Van la Prevara, samo pitanja o fudbalu.

Leptejebo, moze i Troguao, pa i onaj Kafu sa njima. Sva trojica isti i po liku i po nedelima.

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Brate al ste se navadili na Zivkovica bezveze. Jel vi stvarno mislite da je onaj promasaj posledica neznanja? Kao toliko je retardiran da je promasio nesto sto bi dalo dete od 5 godina? Treba neko znanje da bi se pogodio prazan gol? Niko da spomene kako je dobro utrcao pre toga i lagano pobegao odbrani i zaobisao golmana.

Edited by Venger
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Ima mnogo gorih igraca u timu od Risaira. A za njega se ljudi uhvatili ko da je Stevica Reljic. Ja mislim da ce on biti okej na prolece. Ne kazem da ce da bude nosilac, ali solidna bekap opcija da.

 

Konkretno, ovo juce je samo posledica dekoncentracije i treme koju momak ocigledno ima. Vidi se da se nije jos uklopio i pohvatao sa timom.

Edited by Venger
Link to comment
Share on other sites

"Ružnal" piše da je, nakon utakmice sa Radnikom, došlo do sukoba između Dejana Stanković i Milana Borjana. 

Navodno je trener osuo paljbu po igračima, nezadovoljan njihovim izdanjem, a kapiten je stao na njihovu stranu. Izgleda da je došlo i do nekog koškanja. 

 

Slika iz Bačke Topole, na kojoj se vidi da trener i kapiten razgovaraju svedoči da je sukob možda prevaziđen. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Venger said:

Niko da spomene kako je dobro utrcao pre toga i lagano pobegao odbrani i zaobisao golmana.

To me podseti na ono od Laneta- "Kažete da naša Vlada nije pogodila cilj. Tačno, ali je pogodila sve okolo"

8 minutes ago, Crni Bombarder said:

"Ružnal" piše da je, nakon utakmice sa Radnikom, došlo do sukoba između Dejana Stanković i Milana Borjana. 

Navodno je trener osuo paljbu po igračima, nezadovoljan njihovim izdanjem, a kapiten je stao na njihovu stranu. Izgleda da je došlo i do nekog koškanja. 

 

Slika iz Bačke Topole, na kojoj se vidi da trener i kapiten razgovaraju svedoči da je sukob možda prevaziđen. 

Ili da ga nije bilo u tom obimu u kom predstavljaju pojedini novinari. Žurnal je samo preneo pisanje, pošto resavska škola u srpskom novinarstvu je tm ove države.

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Crni Bombarder said:

"Ružnal" piše da je, nakon utakmice sa Radnikom, došlo do sukoba između Dejana Stanković i Milana Borjana. 

Navodno je trener osuo paljbu po igračima, nezadovoljan njihovim izdanjem, a kapiten je stao na njihovu stranu. Izgleda da je došlo i do nekog koškanja. 

 

Slika iz Bačke Topole, na kojoj se vidi da trener i kapiten razgovaraju svedoči da je sukob možda prevaziđen. 

Novinari su preneli da su se pobili, da su pale psovke i slično, teško da tako nešto može da se prevaziđe za 2 dana 😄 Suma sumarum, neko očigledno ima neki interes u tome i neku nameru, time što podvaljuje ove bljutave tekstove o našem klubu. 

Link to comment
Share on other sites

 

48 minutes ago, Venger said:

Ima mnogo gorih igraca u timu od Risaira. A za njega se ljudi uhvatili ko da je Stevica Reljic. Ja mislim da ce on biti okej na prolece. Ne kazem da ce da bude nosilac, ali solidna bekap opcija da.

 

Konkretno, ovo juce je samo posledica dekoncentracije i treme koju momak ocigledno ima. Vidi se da se nije jos uklopio i pohvatao sa timom.

:lol_2:

 

Jel si cuo ti za njega pre nego sto je dosao u Zvezdu? Ja sam gledao njega kad je igrao u Jong Groningenu jos i kad je kao postojala sansa da obuce dres nase mlade reprezentacije.

 

Richairo nema problem sa talentom i tremom nego sa ponasanjem i zainteresovanoscu za fudbal. Njega fudbal zanima toliko samo koliko mora, menadzer mu nadje klub, potpise za platu i boli ga cose.

 

Sto se tice talenta garantujem da je Richairo bio talentovaniji od Kataija. Sa 17 godina postigao je 11 golova u prvoj ligi Holandije. Da je on negovao svoj talenat on u ovim godinama sigurno ne bi bio u Ling Long ligi. On ima problem isti kakav je Katai imao da ga spreci da u ovim godinama isto ne bude u Ling Longu. 

 

Vi morate da se pomirite sa tim da vam je tim prepun igraca sa katastrofalnim mentalitetom pre svega a onda i sa veoma losom taktickom obucenoscu. Sa takvim igracima se ne moze praviti jak kolektiv. Dodaj na to da upravu zabole za te stvari i da gledaju na fudbal veoma povrsno i dobices jednu nekonstantnu ekipu koja igra na mahove ili neciju individualnu inspiraciju kada ima dobar dan i sve ga hoce.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, dzoneee said:

 

:lol_2:

 

Jel si cuo ti za njega pre nego sto je dosao u Zvezdu? Ja sam gledao njega kad je igrao u Jong Groningenu jos i kad je kao postojala sansa da obuce dres nase mlade reprezentacije.

 

Richairo nema problem sa talentom i tremom nego sa ponasanjem i zainteresovanoscu za fudbal. Njega fudbal zanima toliko samo koliko mora, menadzer mu nadje klub, potpise za platu i boli ga cose.

 

Sto se tice talenta garantujem da je Richairo bio talentovaniji od Kataija. Sa 17 godina postigao je 11 golova u prvoj ligi Holandije. Da je on negovao svoj talenat on u ovim godinama sigurno ne bi bio u Ling Long ligi. On ima problem isti kakav je Katai imao da ga spreci da u ovim godinama isto ne bude u Ling Longu. 

 

Vi morate da se pomirite sa tim da vam je tim prepun igraca sa katastrofalnim mentalitetom pre svega a onda i sa veoma losom taktickom obucenoscu. Sa takvim igracima se ne moze praviti jak kolektiv. Dodaj na to da upravu zabole za te stvari i da gledaju na fudbal veoma povrsno i dobices jednu nekonstantnu ekipu koja igra na mahove ili neciju individualnu inspiraciju kada ima dobar dan i sve ga hoce.

Cuo sam, bio je najavljen kao najveci talenat holandskog fudbala u to vreme. Gledao sam ga par puta kad je bio po onim pozajmicama iz Ajaksa.

 

Tvrdim da on nije los igrac. Mozda je tacno to za njegov karakter sto si napisao, ja to ne znam. Realno, dosao je u sred sezone, van prelaznog roka, imao koronu, neke sitne povrede.... prerano je donositi zakljucak o tome da je promasaj.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...