Jump to content

FK Crvena Zvezda 2021/2022


tsva

Recommended Posts

19 minutes ago, Perkos2 said:

 Tako to rade grobari Crvene Zvezde!  Zarad ličnog ineteresa zrtvuju uspeh kluba i finansijsku dobit kluba u kojem su zaposleni. No vidim ima čak i ovde na forumu ljudi koji im veruju i podrzavaju ih.

Ko ih podrzava i veruje?

Navedi ne ovako pisati i optuzivati bzvz.

Link to comment
Share on other sites

pa čitaj sam šta ima da ti se navodi, diskutovali smo pre nekog vremena ovde o poslovanju Zvezde i Dinama. oni su svog mladog igrača majera prodali za desetak miliona cak i rezervu kastratija za milion i vise a mi ovog bostandziju za kikiriki. i još se kaze dobar posao.b

Edited by Perkos2
Link to comment
Share on other sites

znate li vi koliko je placeno za krstovica i koliki % ide njegovim menadzerima i klubu iz kojeg je dosao. ovo he klasičan slučaj pljačke FKCZ

Kažu da je zvanično plaćen 300k što me uopšte ne čudi da direktor Mita stvarno nije toliko (pre)platio to drvo.

 

Inače, prodati ovo drvo i za 400 (450) hiljada je uspeh jer on ne vredi ni približno toliko...

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Perkos2 said:

pa čitaj sam šta ima da ti se navodi, diskutovali smo pre nekog vremena ovde o poslovanju Zvezde i Dinama. oni su svog mladog igrača majera prodali za desetak miliona cak i rezervu kastratija za milion i vise a mi ovog bostandziju za kikiriki. i još se kaze dobar posao.b

Iskreno se nadam da nisi mislio na mene jer sam gore bio ironican i zajebavao se.

Link to comment
Share on other sites

Ostali smo bez funkcionalne bonus opcije prodajom elmaestra Krstovica. Jos jedan mladi igrac nije dobio sansu. Miim da odmah treba da se ode na Cetinje, pravac "Obilica poljana" i da se sa najperspektivnijim igracem sa Lovcena vec sada potpise predugovor za sledecu sezonu. A sada ozbiljno...  Jel se zna gde ce Nikolic i kada? 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...