Jump to content

US Open 2021


Darth Steva

Recommended Posts

24 minutes ago, alcesta said:

Ja i dalje ne znam šta je tu istina, ali volela bih da Rotenberg dobije po ušima makar jednom kad je već nekažnjeno tolike ljude maltretirao sve ovo vreme. Nadam se da će ga ovi advokati pritegnuti dobro. Trebalo je odavno neko da ga tuži.

Ovo pišem kao totalni laik, da se ogradim odmah...ALI...

Ben je ovde najbolje prošao koji god ishod bio-ako izgubi, Saša će biti bully koji novcem kupuje pravdu...

A tek ako Saša izgubi, ooooo....

Borac za pravdu i ženska prava, istinoljubac, istraživački novinar etc

 

 

A izgubiti neće, on je u medijima priču objavio par puta a to je njen intervju...

 

Na TW piše šta hoće, naravno...

 

U svakom slučaju, Saša ako je kriv treba da odgovara a napisala sam da će KZN biti stalno u tom maniru, eno je wwww već postovala na tu temu.,

 

Kao što će Novaku stalno biti postavljana pitanja oFedu, Rafi pa tek onda o slemu.....:smiley12:

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Mislim da smo promašili temu, trebalo je sve ovo da pišemo na Izvan turnira.

Saši neće više postavljati ovakva pitanja kao i prošli put kad je sve počelo, jednostavno moderatori upozore novinare da ta tema ne može, ili on samo kaže da neće da odgovara. Prošli put kad je prvi deo izašao nije na njega negativno uticalo na terenu, čak je rekao posle titule u Bersiju da neće niko uspeti da mu skine osmeh s lica, što je bilo IMHO malo over the top za ovakvu temu, ali ne verujem ni sad da će mu to preterano smetati na turniru. 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Helena said:

Helger Rune, Danac, 18 godina R1 za Novaka...ne znam kako se izgovara...

Ja sam navijala da bude Ivo, poslednja prilika da se sredi taj skor :classic_biggrin:

 

Olga je uspela da se plasira i igra u prvom kolu protiv neke Amerikanke Parks, to bi trebalo da je izvodljivo.

Link to comment
Share on other sites

On 8/26/2021 at 2:51 PM, alcesta said:

Ipak su se predomislili, svaki gledalac će morati da pokaže dokaz da je primio bar prvu dozu vakcine. Zanimljivo da se to ne može zameniti negativnim testom, samo dokaz o vakcinaciji i ništa drugo.

Ako se opet ne predomisle u međuvremenu...

Link to comment
Share on other sites

E91DPwKWYA0E1zM?format=png&name=large

prema ovome priznaju se i sertifikati iz drugih zemalja i nisu specificirali koje vakcine se priznaju. znaci trebalo bi da se priznaju i Sputnik i kineske Sinovac, Sinofarm, bese neke su smisljene u Iranu, na Kubi...

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Boxy said:

A Feliks se muci sa Donskojem, 1:1 i brejk zaostatka, ako izgubi sad, jasno je Mek>>>>>>Toni

Mislim da si ovo rekla već najmanje 6 puta za raznorazne poraze :classic_tongue: zar se nije Mek dovoljno dokazao? :classic_biggrin:

Edited by alcesta
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, alcesta said:

Kažu da je baš dobro izgledao na treninzima, videćemo.

Ako Beretiniju ništa ne fali i da je top, Novak će zapravo imati težak žreb, jer mu on dolazi u QF. Nije lako zaređati 3 pobede nad igračima koji su u ovom trenutku možda i najbolji  na tvrdoj podlozi ako ne računamo Novaka.

Edited by Dracarys
Link to comment
Share on other sites

Pa nije lako zaređati 7 pobeda na slemu, a tek 28, to mu dođe definicija teškog s kim god da se igra :classic_biggrin: postoji razlog zašto Novak ima praktično nemoguću misiju.

 

2 minutes ago, Dracarys said:

Ako Beretiniju ništa ne fali i da je top, Novak će zapravo imati težak žreb, jer mu on dolazi u QF. Nije lako zaređati 3 pobede nad igračima koji su u ovom trenutku možda i najbolji  na tvrdoj podlozi ako ne računamo Novaka.

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...