Jump to content

US Open 2021


Darth Steva

Recommended Posts

6 minutes ago, alcesta said:

Pa nije lako zaređati 7 pobeda na slemu, a tek 28, to mu dođe definicija teškog s kim god da se igra :classic_biggrin: postoji razlog zašto Novak ima praktično nemoguću misiju.

 

 

To je skroz nešto drugo. Sedam pobeda je sedam pobeda. Ovo je bukvalno žreb da 3 najbolja igrača na tvrdoj podlozi u ovom trenutku mu se suprotstavljaju. Zverev je opasniji sada od Cicipasa, dok je Beretini kada je fit, ubedljivo najbolji od 5-8. Dobio najjači mogući žreb, kao da su mu neprijatelji sastavljali, ali to je ipak USO :jumping:

 

Bilo bi dobro da Endi smane Grka i umanji mu šanse za prvo mesto na kraju godine.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Dona Vekic se jeste malo ubucila u licu, mi muski smo to odmah primetili .......................😎

Dobra je bila zavrsnica meca izmedju Djordji i Halep, prsata Italijanka je pocela da pogadja neke neverovatne forhend dijagonale i ucinila je zavrsnicu drugo seta veoma zanimljivom.

Lajovica sam samo uspeo da ispratim preko livescora, ovo je veliki uspeh za igraca koji vec duze vreme ne moze da se sastavi na terenu.

Marej-Cicipas cu da pogledam sa velikim interesovanjem, mada mislim da Skot tu ne moze da uzme vise od jednog seta, ako i toliko ...............

Ostalim nasim predstavnicama i predstavnicima drzimo fige ....................

Edited by jevrem69
Link to comment
Share on other sites

Lajoviću se otvara žreb, igra protiv Gojovčika :classic_biggrin:

Mislim da će mi biti žao da gledam Endija protiv Cicipasa :classic_sad:

 

Stivens i Kiz, nekad finale, danas prvo kolo, a nijedna nije nosilac :classic_rolleyes:

Pešikan između "ijaoooo" i "da l' je moguće" provukao kako treba da odamo priznanje Kizovoj zbog načina na koji spasava meč lopte. Ja stvarno ne vidim šta je tu toliko za priznanje, ona prosto ne ume da igra ništa drugo, raspali loptu pa ako uđe uđe. I na kraju naravno nije ušla.

Edited by alcesta
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, alcesta said:

Lajoviću se otvara žreb, igra protiv Gojovčika :classic_biggrin:

Mislim da će mi biti žao da gledam Endija protiv Cicipasa :classic_sad:

 

Stivens i Kiz, nekad finale, danas prvo kolo, a nijedna nije nosilac :classic_rolleyes:

Neka se nekako dogega do cetvrtog kola sa nikakvom igrom kao na AO, oprem dobro ......................      Endi mora da se suoci sa realnoscu, neka izgine danas na terenu, ionako ce sledeci W biti mesto oprostaja dva bivsa broja jedan (jedan je Rodja, a drugi Endi) ........................

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, jevrem69 said:

Neka se nekako dogega do cetvrtog kola sa nikakvom igrom kao na AO, oprem dobro ......................      Endi mora da se suoci sa realnoscu, neka izgine danas na terenu, ionako ce sledeci W biti mesto oprostaja dva bivsa broja jedan (jedan je Rodja, a drugi Endi) ........................

 

Ta neodoljiva zelja da se igraci teraju u penziju :classic_rolleyes:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ovo može trajati samo dok Endi ne ostane bez gasa, ali neka ga bar namuči što više dok je Grk u modu poklanjanja.

Izvukao se Feliks u 4 seta.

Sad me najviše zanima hoće li Cipi odmah u WC ili će da sačeka kraj 2. seta ako su mu objasnili da na slemu može samo dvaput :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, alcesta said:

Ovo može trajati samo dok Endi ne ostane bez gasa, ali neka ga bar namuči što više dok je Grk u modu poklanjanja.

Izvukao se Feliks u 4 seta.

Sad me najviše zanima hoće li Cipi odmah u WC ili će da sačeka kraj 2. seta ako su mu objasnili da na slemu može samo dvaput :classic_biggrin:

Bas tako, Endi ima snage za maksimum dva seta dobrog tenisa, dobro je sto je ovaj uspeo da izvuce realtivno brzo, iako je Cicipas odigrao par nestvarnih poena iz defanzive ...................

Edited by jevrem69
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...