Jump to content

US Open 2021


Darth Steva

Recommended Posts

1 hour ago, Boxy said:

 

Receno je da sigurno Fed fanovi ove godine ne dolaze toliko, pa je zato publika finija.

A tribine prepune navijaca sa RF kacketima...

 

 

Pa, možda i jeste tako? Možda je ove godine, tj. na ovom jednom meču, bilo manje ekstremnih Federerovih navijača sklonih pravljenju sranja? Može da bude i tako, a i ne mora. Možda na sledećem meču opet bude sve po starom, možda i nije bilo toliko RF kačketa koliko ti misliš, teško je donositi zaključke na osnovu nekoliko kadrova. Jedino gde mogu da se složim sa tobom je da je trebalo napisati da su možda ekstremni navijači ostali kući. To opet ne znači da su svi Federerovi navijači divljaci niti da je ATP Kup dobar kontra-primer, a ako očekuješ da ti svi na internet forumu stavljaju disklejmer da se nešto odnosi na ekstremne primerke i to posle svega što Đoković prolazi u stvarnom životu, na terenu, onda jbg. Nisu svi fini kao ja... :s_w:

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, McLeod said:

Federer ne igra uopste. Sranja se i dalje desavaju u Njujorku. Mozda ih ne prave Federerovi navijaci? Znam, potpuno neverovatna ideja.

 

Možda, a možda ih ipak prave Federerovi navijači, vidiš koliko ima RF kačketa na tribinama...

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Na osnovu ono malo mečeva koje sam gledao, prema prikazanoj igri, cenim da najveće šanse za osvajanje imaju redom: ruski Nemac, Danilo Međedović, Novak. S druge strane, nadam se da je ovaj treći ipak ostavio nešto u rezervi za odlučujuće mečeve, u smislu da može još da podigne svoj nivo igre. Kod prve dvojice rekao bih da je ovo što prikazuju ujedno i njihov maksimum. Biće vrlo zanimljivo, nadam se da će nekako da prođe Beretinija, a onda i počisti ovu dvojicu u polufinalu i finalu u, šta znam, nekih desetak setova :classic_biggrin: Mislim, ako će već da bude čudo zvano GS, a zaista bi bilo svetsko čudo, mora da bude filmska priča.

 

Sad se setih, snima li Novak još uvek onaj film?

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, alcesta said:

Ajmo još jedan krug ili dva o navijačima, nismo dugo :classic_rolleyes:

 

Što se mene tiče, može. Danas imam slobodan dan, mogu da vas zamajavam do Božije kuće, da ne znate jel' ste pošli ili došli :s_w:.

Edited by implant
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Arsenije Pesic said:

Na osnovu ono malo mečeva koje sam gledao, prema prikazanoj igri, cenim da najveće šanse za osvajanje imaju redom: ruski Nemac, Danilo Međedović, Novak. S druge strane, nadam se da je ovaj treći ipak ostavio nešto u rezervi za odlučujuće mečeve, u smislu da može još da podigne svoj nivo igre. Kod prve dvojice rekao bih da je ovo što prikazuju ujedno i njihov maksimum. Biće vrlo zanimljivo, nadam se da će nekako da prođe Beretinija, a onda i počisti ovu dvojicu u polufinalu i finalu u, šta znam, nekih desetak setova :classic_biggrin: Mislim, ako će već da bude čudo zvano GS, a zaista bi bilo svetsko čudo, mora da bude filmska priča.

 

Sad se setih, snima li Novak još uvek onaj film?

 

Ne deluje kao da ima mnogo u rezervoaru, mada ko zna. Neka šansa je da odere Beretu za manje od 2 i po sata, a da Zverev izgine sa ovim Herisom koji je u dobroj formi. Baš mnogo toga treba da se poklopi a u finalu čeka odmorni Dodik...teška priča, mislim da je nemoguća za odraditi.

Edited by implant
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...