Jump to content

US Open 2021


Darth Steva

Recommended Posts

3 minutes ago, Boxy said:

Stvarno postajete dosadni sa tim narativom, Fedovi fanovi su zli divljaci, a svi ostali su divni, sjajni, pozorisna publika 

Toliko ima navijaca sa RF kacketom, sigurno nisu slucajno stavili taj kacket...

Ne znam da li si možda gledala USO 2015...Poneki zaključak i tako to...:classic_rolleyes:

 

...Čitala TW ovih dana...i tako to...

 

...A ja sam napisala da je publika sinoć bila super...SINOĆ bila super...

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Helena said:

Ne znam da li si možda gledala USO 2015...Poneki zaključak i tako to...:classic_rolleyes:

 

...Čitala TW ovih dana...i tako to...

 

...A ja sam napisala da je publika sinoć bila super...SINOĆ bila super...

 

Ne znam da li si ti gledala mozda ATP cup, gde su Srbi vodili glavnu rec i isto se ponasali kao ti zli Fedovi fanovi, ali tada su navijala za nase, tj. za naseg Nolenceta pa su bili simpaticni :heart:

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Boxy said:

 

Ne znam da li si ti gledala mozda ATP cup, gde su Srbi vodili glavnu rec i isto se ponasali kao ti zli Fedovi fanovi, ali tada su navijala za nase, tj. za naseg Nolenceta pa su bili simpaticni :heart:

Ni jedno ni drugo nije uredu.

 

Ali dokle cemo da idemo to su drugi radili pa je nasima oprosteno?

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Don Radonja said:

Ni jedno ni drugo nije uredu.

 

Ali dokle cemo da idemo to su drugi radili pa je nasima oprosteno?

 

To se i ja pitam, jer se o tom ATP kupu i o navijacima prica u superlativima i kako je bila genijalna atmosfera, a razlike ne postoje.

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Boxy said:

 

To se i ja pitam, jer se o tom ATP kupu i o navijacima prica u superlativima i kako je bila genijalna atmosfera, a razlike ne postoje.

 

Oooooooooooo samo nemoj da mi pričaš ko je kako prolazio  na turnirima...lepo sam te pitala...odgovorila nisi...

 

Ako vileniš što je Novak pobedio, ne boj se, neće uzeti USO, imaćete svojih minuta i dana za slavlje...

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Helena said:

 

Oooooooooooo samo nemoj da mi pričaš ko je kako prolazio  na turnirima...lepo sam te pitala...odgovorila nisi...

 

Ako vileniš što je Novak pobedio, ne boj se, neće uzeti USO, imaćete svojih minuta i dana za slavlje...

 

Ja ne vilenim i zamolila bih moderatore da malo reaguju @Petar 91 @zoe Bg

Link to comment
Share on other sites

Ovi cetvrtfinalni parovi deluju najizvesnije ko zna od kad, imamo cetiri apsolutna favorita. Jedinu sansu da zajebe vidim kod Feliksa jer jbg, decko ocigledno ima problema sa pritiskom ali igracki ne bi smeo da ispusti vise od seta cak i da je Alkaraz na maksimumu, sto sumnjam da ce biti, za Djokovica, Zvereva i Medvedeva bilo bi stvarno sokantno da izgube set.

Link to comment
Share on other sites

Izgubio je i od Drejpera na Vimbldonu i od slicnih rekreativaca na RGu, ali sad on podize nivo igre. Beretini nije na 100% plus na ovom betonu je mnogo bezopasniji nego na travi. Jedini set do kraja turnira gubi od Zvereva, i to jedan, zivi bili pa videli.

Edited by McLeod
  • Like 1
  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, implant said:

ATP kup je takmičenje slično Dejvis kupu, takmičenje reprezentacija. Na njemu možeš da očekuješ fudbalsku atmosferu, nije baš neki argument za kontru, @Boxy.

 

Da su isti ti bili na AO ili na USO, mislis da bi bili fini i da bi bili kao u pozoristu? :smiley33:

Link to comment
Share on other sites

Beretini mu je uzeo set i na RG, gde bi u teoriji trebalo da ga Novak samelje. Novak ga je dobio sa velikom mukom i to je imao sreće da ne ode u peti set, jer su praznili stadion, a Mateo igrao kao u transu. Na WB mu je očigledno nešto falilo, ali je i pored toga uzeo set. Ja ne vidim sledeći meč u kome Mateo ne uzima bar jedan set.

Link to comment
Share on other sites

Sjajan je ovaj mali Bruksbi, baš mi se dopalo kako igra, neverovatno pametno. Oznojio se Novak poprilično, čak ne pamtim da sam videla da se toliko umori u meču koji ne igra protiv Medvedeva. Tako da me kondicija prilično brine, ali dobro, neka stigne što dalje.

Počeo je očajno, ali više volim kad izgubi 6:1 nego da se mrcvari sat vremena pa izgubi u TB.

Beretini će posle ovoga biti odmor u fizičkom smislu, nevezano za rezultat. Samo da ne igraju TB jer Novak takve setove poklanja s mašnicom, a deluje mi da je neizbežan bar jedan.

Edited by alcesta
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Boxy said:

 

Da su isti ti bili na AO ili na USO, mislis da bi bili fini i da bi bili kao u pozoristu? :smiley33:

 

"Da su bili" je već šta bi bilo kad bi bilo kategorija, nešto ih ne vidim na slemovima tako da to isto nije neki argument.

 

Vidi, celokupna teniska javnost koja je bar malo realna se slaže da je NDJ broj 1 sa ubedljivo najmanjom podrškom, da se blago izrazim. Možemo da savijamo stvarnost na razne načine da bi dokazali suprotno, ima i onih koji kažu da on i ne zaslužuje bolji tretman jer je ovakav i onakav (što je malo tužno, ali legitimno). Činjenica da izvlačiš reprezentativni turnir iz rukava kao argument za suprotno bi i tebi trebalo da ukaže na ovo gore nabrojano, mada i ne mora, naravno :smiley2:.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, implant said:

 

"Da su bili" je već šta bi bilo kad bi bilo kategorija, nešto ih ne vidim na slemovima tako da to isto nije neki argument.

 

Vidi, celokupna teniska javnost koja je bar malo realna se slaže da je NDJ broj 1 sa ubedljivo najmanjom podrškom, da se blago izrazim. Možemo da savijamo stvarnost na razne načine da bi dokazali suprotno, ima i onih koji kažu da on i ne zaslužuje bolji tretman jer je ovakav i onakav (što je malo tužno, ali legitimno). Činjenica da izvlačiš reprezentativni turnir iz rukava kao argument za suprotno bi i tebi trebalo da ukaže na ovo gore nabrojano, mada i ne mora, naravno :smiley2:.

 

Ja uopste nisam pricala da li on ima najmanju podrsku ili nema i zasto je to tako, nego da je preteran i dosadan narativ gde su Fedovi fanovi zli divljaci, a svi ostali gospoda koja se na tribinama ponasaju kao da su u pozoristu.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Boxy said:

 

Ja uopste nisam pricala da li on ima najmanju podrsku ili nema i zasto je to tako, nego da je preteran i dosadan narativ gde su Fedovi fanovi zli divljaci, a svi ostali gospoda koja se na tribinama ponasaju kao da su u pozoristu.

Izvini ali moje iskustvo "sa terena" je upravo tako

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...