Jump to content

US Open 2021


Darth Steva

Recommended Posts

Žao mi je što nisam gledao meč, znao sam da će biti na veoma visokom nivou. Kažu da je Mateo igrao svoj najbolji tenis, što i on sam lično kaže, ali je Novak izgleda pružio GOAT partiju u drugom i trećem setu. Na poslednja 3 slema, Novak je zaustavljao Beretinija. Mateo je rekao da je Novak najbolji svih vremena.

 

Takođe je najavio revanš Zverevu i da se neće raspasti kao na OI i taj meč nema šanse da ću propustiti makar ga stavili u isti termin kao jutros.

Link to comment
Share on other sites

Drago mi je da cujem da je Novak u tri od cetiri seta pruzio vrhunsku partiju i da se naostrio za megdan i revans sa Svabom u kojem kuca rusko srce. Stvarno su ptoblematicni ti nocni termini, ali posto ce sledeci boj biti u noci od petka na subotu, onda ce to nekako i moze da se isprati.

Edited by jevrem69
Link to comment
Share on other sites

 

1 hour ago, Dracarys said:

 

 

Takođe je najavio revanš Zverevu i da se neće raspasti kao na OI i taj meč nema šanse da ću propustiti makar ga stavili u isti termin kao jutros.

 

Kako mrzim što je to rekao, sujeverna sam ko niko...:classic_rolleyes:

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Onaj ,,stone cold killer look'' na pauzama je to što se traži od broja jedan. Nije do sada emitovao taj spokoj. Strah da te uhvati kada ga režija prikaže krupno na velikom ekranu. Pa ti rodjače izadji na teren i izmisli nešto na šta ovaj neće imati odgovor.

Послато са SM-A125F помоћу Тапатока

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Zverev i Medvedev bi trebalo ipak neki izazov da pruze ili da se batali muski tenis kao zenski na nekih 5-10 godina. Ne bih Beretinija uzimao za preterani reper, liku je karijerni maksimum neki poor man's Berdih bez bekhenda, takve ce Djokovic da resava i u 40 godina ako bude igrao. I pored toga sto ocekujem kompetitivnost, takodje mislim da cemo videti jos dve rutinske pobede.

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, wwww said:

evo je sudija:

kao i jos jedna situacija - ne videh da je Harisu receno da ima problema s anger management-om.

naprotiv, i ESPN i ES DE (Beker) su imali toliko razumevanja za ovaj izliv besa i frustracije. (ne kazem da ne treba, samo sto onda treba imati isto razumevanje za jos neke, da ih ne imenujem, kad su frustrirani).


Za ovo bacanje flasa po igralistu ne treba bas da se ima razumevanja, kao na primer ni za Novakovo bacanje reketa u tribine, nema veze sto su bile prakticno prazne. 
U globalu se slazem sa onim sto je napisala @ciao, previse bi bilo ocekivati od igraca da sasvim kontrolisu i obuzdaju bes i nervozu, tako da psovke, vikanje, poruke boksu, lomljenje reketa i sl je po meni prihvatljivo. Mozda nekad ruzno izgleda ali se na tome zavrsava jer nikog drugog ne ukljucuje i ne pogadja. Dok su ovakve stvari kao sto je Lojd uradio ipak preterane.
Problem je sto u toj jednoj sekundi nisi bas svestan svog poteza i kako moze da se zavrsi, bio sam prisutan kao akter utakmica ili samo nekih basketa gde ljudi nekontrolisano sutiraju flasu ili loptu i ne prodje uvek samo na brisanju terena.

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Milica said:

Nista od Manekena Cara :lol_2:

Jos da ga dobije dogodine na AO pa moze poceti da se jada kao Conga kako mu je Novak unistio karijeru :classic_rolleyes:

Jadnicak niko mu nije rekao kako se proveo Nisikori posle one izjave da ima recept za Novaka inace bi dao drugaciji odgovor na pitanje o GOATu. Sad neka mu Fed uzvrati tvitom: Dragi Mateo nije sve u brojkama, lepota i umetnicki dojam su iznad svega 🥰

 

 

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, aloviti said:

:cigar:

 

ko je poslednji vezao ao i rg? 

Mislim da je Kurijer bio poslednji pre Novaka, ali moram da proverim.

Edit: sad nađoh da je to bilo 1992, posle njega mi se čini da nije niko, ili mi bar ne pada na pamet.

Edited by alcesta
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, aloviti said:

 

znaci cetvrt veka samo za ao+rg  :cigar: 

Doći će sad valjda neki stručnjaci da kažu kako su sada podloge postale univerzalne. Kada se BIG3 povuče, opet će biti tenisera koji su ''specijalizovani'' za jednu vrstu podloge, jer jedini Zverev od mlađih donekle zna da igra na svim podlogama. Da su podloge univerzalne, nikad ne bi mogao neki Dastin Braun da pobedi prajm Nadala na Vimbldonu. BIG3 su sa Endijem jednostavno pomerili granice ovog sporta.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Dracarys said:

Doći će sad valjda neki stručnjaci da kažu kako su sada podloge postale univerzalne. Kada se BIG3 povuče, opet će biti tenisera koji su ''specijalizovani'' za jednu vrstu podloge, jer jedini Zverev od mlađih donekle zna da igra na svim podlogama. Da su podloge univerzalne, nikad ne bi mogao neki Dastin Braun da pobedi prajm Nadala na Vimbldonu. BIG3 su sa Endijem jednostavno pomerili granice ovog sporta.

Mislim da je to ipak uradio sam Novak-Fed je stalno kuburio sa šljakom i Nadalom, Nadal opet sa travom itd...

 

A ova Klajsters stvarno....Ofuvaće je na prvom turniru...

 

A evo ga i moj omiljeni MULJATORoglu, opet je naduvan i lupa o istoriji..:lol_2:

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...